Alnag
4.8.2008 19:41
Autorská citace #81
19.11.2008 21:46 - Rytíř
Fibriso: Hezky to zkoušíš, já už si to ale našel - Skadi je obryně! Nechci hrát obryni, nene ;)
Pěkně chlapa, žádnou babu. Ale jinak díky za tipy, tobě aj Ebonovi.. ty živly lákaj, do mytologie to pásne.
Mám dojem, že ve 4e jsou nějaký ty třídy, co by měla parta v ideálním případě obsahovat - jak vypadá rozvržení téhle naší mýtické grupy teď? Abych věděl, z čeho vybírám :))
Autorská citace #82
20.11.2008 07:34 - wraiths
Rytíř:Píše:
Mám dojem, že ve 4e jsou nějaký ty třídy, co by měla parta v ideálním případě obsahovat - jak vypadá rozvržení téhle naší mýtické grupy teď? Abych věděl, z čeho vybírám :))

Fibrisio:hero kterymu kouka z kalhot vlci vocas a busi do potvor zahnutou vetvi.
Ebon Hand: zas dlohym mecem pare prisery a na stite piknikuje a upiji z helmy ambrosii.
wraith:hero co prakem sundal Medzu a uriz ti vacek s penezma pro prevoznika do podsveti.
A to nelepci nakonec! Rytir: to jeste nevim co bude,ale hlavne vypadat jak Apolon a bejt polonahej. :D (legrace ;-) ).
Autorská citace #83
20.11.2008 12:28 - Fibriso
Wraits: řekls is o to, původně to měl být Shifter klerik, ale asi to bude Vlkodlak - druid.
Autorská citace #84
20.11.2008 12:43 - wraiths
Píše:
....být Shifter klerik, ale asi to bude Vlkodlak - druid.
a je v tom nejaký rozdíl? ;)
takze panove, nejaky datum. me vyhovuje skoro jakykoliv pokud se da vcas vedet, Fibri jak jsme pochopil je na tom stejne. takze at napise Alnag kdy to vidi(priprava na hru) pak Ebon a Rytir at se vyjadri at se konecne dohodnem na necem konstruktivnim. me by se treba libilo datum 20.12
Autorská citace #85
20.11.2008 12:51 - Fibriso
me taky vyhovuje jakykoli datum,(ale už jsem si napsal do kalendáře 6.12.) 20th je těsně před vánoci tak nevím nevím pro ostatní, ale u mě je to OK

a propo, tady je ten Druid 4e , dle mého názoru docela dobrý a rád bych ho vyzkoušel, ale pouze pokud nebude nikdo proti (a AlnaG bude souhlasit...)
Autorská citace #86
21.11.2008 09:36 - Rytíř
Co se mě týče, druid mi nevadí.
Ale zato už se mi rýsuje ta budoucí postava - polonahý krásný Apolón, co nemá rád chmatáky a zloděje! :)))

toho 19 nebo 20.12 bych to myslím zvládl, když to domluvíme napevno.
Autorská citace #87
21.11.2008 10:36 - wraiths
no me taky nevadi druid. hlavne kdyz bude mit dost obeziva(mince,zlatej srp...) :-)
Rytíř:vsak ja je taky nebudu mit rad,ale i Apolon potreboval promotera. a proc bych si te nemohl vybrat za mecenase...na tom nic spatnyho nebude. :)))
Autorská citace #88
21.11.2008 14:09 - Alnag
Tak 20. prosince? Pro mne je to Ok. Pokud je to OK i pro všechny ostatní... Čímž teď myslím hlavně Ebona, ten se mi zdát nejvíc nevyspytatelný...
Autorská citace #89
21.11.2008 14:35 - Fibriso
Ok, píši si 20 porosince.
Autorská citace #90
21.11.2008 16:08 - Ebon Hand
Píšu si to do deníčku! :-)
Autorská citace #91
23.11.2008 00:44 - Alnag
Tři technické: Navrhuji začít ve 14h (přičemž předpokládaná cca 5-6 hodinová hra by trvala do orientačně 19 - 20h). Je to proto, že Rytíř se ještě leckdo bude vracet domů a nemá to zrovna blízko. Pokud byste chtěli začít dřív nebo později není to problém, ale takhle by se mi to zdálo ideální.

Druhá technická je pro Fibriza, který jak jsem pochopil si dělá postavu sám. Takže je to systémem standard array a level 6. V podstatě cokoliv rozumného co bude mít nějaký potenciál "antického hrdiny". Co se vybavení týče, tak ještě napíšu. Teď jsem začal s tvorbou.

Potřebuju od rytíře znát nějaký obecný koncept postavy. Ebon je asi +/- jasný. Wraiths se svým zlodějem taky, ale u tebe nevím, jestli teda lučištníka nebo kouzelníka nebo co jako...
Autorská citace #92
23.11.2008 09:58 - Rytíř
Nenechte se mnou omezovat, do Phy je to od nás kousek, za dobrýho počasí hodinka na Lužiny :) A Wraiths bydlí při cestě, ten mě moc nezdrží.

Je mi celkem jedno, jestli pojedu v 8 nebo v 10 domů, tma bude furt stejná a koupání malýho beztak nestihnu ;)

Co se týče té mé postavy - ok, podumám nad tím tak nějak už definitivně. Nečekal sem, že se do toho dáš tak rychle, máme ještě měsíc :)
Autorská citace #93
23.11.2008 23:39 - Fibriso
technická otázka: dodatky Martial_Power a Ritually Speaking jsou povoleny?
(ptám se čistě technicky, poněvaž ani jeden z charů nemá možnost z nich cokoli vzít.)
Autorská citace #94
23.11.2008 23:51 - Alnag
Fibriso: Pokud je to nezbytné ke tvému hráčskému štěstí tak si probůh vezmi cokoliv a odkudkoliv. Hlavně to měj ale dobře vypsané na hře, abys věděl perfektně, jak to funguje...

Jinak já dělám postavy podle PHB only, ale tím se nemusíš cítit vázán. Prostě s citem.
Autorská citace #95
24.11.2008 07:12 - Fibriso
nečurdi se, říkal jsem teoreticky, jednak mi to přijde overpower a jednak klerik ani druid tam Nic nemají
ptal jsem se čistě ze zajímavosti...
Autorská citace #96
24.11.2008 15:06 - Ebon Hand
Ke své postavě doladění konceptu:
Postava kdysi byla lapkou, ale v konkurenčním boji se postavila proti jinému mocnějšímu klanu lapků na stranu spravedlnosti, což si okolí samovolně vysvětlilo jako návratem ke správným idealům a po slavném vítězství se z lapky stal slavný hrdina, jež dále baží po slávě.
Je znám "slunečním štítem" ze kterého občas vychází sluneční záře, jako v pravé poledne a zvláštním prastarým mečem, tady jsem přístupen i nějaké zákeřnosti, jako třeba že ve zbrani je krvavý démon, který když nepije krev nepřátel, začne sát krev postavy - tím by se spojila vyjímečnost zbraně a kariéry s "prokletým" osudem. Ale záleží na tobě jestli ti to přijde dobrý do konceptu.
Autorská citace #97
1.12.2008 10:05 - Rytíř
Aha, dlužím ten obecnej koncept, že?
Když vynechám borca s lukem, :) vytanou mi na mysli hned dvě další lákavý postavičky.

1) Nehezký hrbáč s dobrým původem, nechtěný dítko pro svůj vzhled (no a taky vzteklou povahu a magickou moc). Učil se u mistra čaroděje, ale nebavilo ho to, disciplína mu nic neříká; myslí si, že jemu nějaký studium nepomáhá, největší sílu pociťuje, když se na někoho naštve. :) Je to maniak na blesky, s velkou těžkou holí. I když ta hůl vypadá bezvadně, prohlašuje, že je nemagická, že jí má jen na dotěrný psy a nenechavý kapsáře :)
Pokud bysme se chtěli jo pobavit, mohl by jezdit na malém bojovém dvoukoláku taženém dvěma černými kozly, zvláštními zvířaty, co ho poslouchají na slovo. :)
Předpokládám, že se toulá a hledá, kde se uchytit, co si počít. Jo, není zlej, žádnej zákeřnej skřet! Ale víc než nějaká čest ho zajímá, aby přežil... a potažmo z toho i něco měl.

2) Naprosto tradiční mýtická postavička: mladej pastevec a lovec se zlatým kopím, který získal při jedný silný bouřce. Těsně vedle něj uhodilo do prastarého dubu a ve vyvrácených kořenech našel tuhle zbraň a zlatej náramek na paži. Jsou to jediný dvě cenný věci, co má. S kopím se naučil bravurně zacházet, skolí s ním cokoli ohrožovalo jeho stádo. Nedávno zjistil, že je nalezenec, tak se vydává do světa, aby odhalil svůj původ.
Je to nadšenec, idealista, trochu naivka, zatím neví, co je strach.

Jsem otevřen návrhům a kritice, tohle je jen tak z první ruky, co by se mi momentálně líbilo zkusit. Vyberte si, co se víc líbí/hodí do hry; když se mám vlézt do nějaký kolonky, baví mě to víc, než když mám úplnou volnost ;)
Autorská citace #98
2.12.2008 15:38 - wraiths
ja budu sazkar(lichvar),ktery prohral jednu sazku. aby se vykoupil bojuje v arene, protoze se vsak dozvedel od jednoho typka, ze se nekde(necham na Alnagovi aby to zapadlo hry) nachazi velky poklad ktery by mu zajistil splaceni dluhu a jeste neco malinko na zivobyti, rozhodl se ho najit. asi budu nejvetsi "hadrnik"(zlaty kopi a naramky nehrozi,dal bych do frcu). jediny co asi budu mit bude dobry drusus( to je k.mec),nuz, nejaka oliskana zbroj,vacek s hloupostna(klicek,dratek,hrebik=proste zlodejsky nacini),ukradena torna(buh vi co tam ten chudak oloupenej mel), prak(+4ri kulky) a dobra nalada :D.
Autorská citace #99
2.12.2008 17:00 - Ebon Hand
Wraitsi, pěknej! Ten je mi hnedka sympatickej. Život má tvrdou kůrku!
6.12.2008 19:48 - Alnag
No doufal jsem v trochu víc v "antické mýty" - takové ty syny bohů a víl a tak, ale co mám s vámi dělat? Bude to teda víc fantasy a méně mýtické, když si děláte takové postavy. :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.082844972610474 secREMOTE_IP: 18.118.137.243