Alnag
4.8.2008 19:41
Autorská citace #1
4.8.2008 19:41 - Alnag
Takže od čtyř lidí, kteří jsou přihlášení na tuto hru, bych docela rád slyšel, jak na tom časově jsou (u mně padá zatím zejména 22. srpna, to už jedno hraní mám).
Taky se podívejte na postavy a nějak si je rozdělte a ti z vás, kteří patří mezi ty aktivnější si mohou projít i charakterizaci.
Autorská citace #2
4.8.2008 23:27 - Rytíř
Mno, v současné době už mám víkoše do konce srpna plné. Září je relativně volné.. zatím :) Dovolený mám ale dost, teoreticky bych se mohl uvolnit i v týdnu. Ale to asi nebude vyhovovat ostatním.
Ohledně postavy můžu asi cokoli, vyjma skrčků :)) Hobiti i trpošové mě nechávají chladným.
Autorská citace #3
4.8.2008 23:28 - Merlin
škoda..být to jiný termín :)
Autorská citace #4
4.8.2008 23:30 - Rytíř
Merlin: v čem jiný? :)
Jinak jak sem tak na to koukal, možná by mě lákali rohatci :) Ty jsou noví, v 3,5e to nemám, tak že bych si užil nějaké to potrkání.. no uvidíme, jak ostatní
Autorská citace #5
4.8.2008 23:35 - Alnag
Upozorňuji, že pokud to nejvyde v srpnu, tak potom nejspíš až koncem září/v říjnu (neboť v září mám státnice a RPG aktivity trochu utlumím).
Merlin: Hlavně klid. Na listopadovém srazu (kterého se snad dočkáme) bude taky šance...
Autorská citace #6
5.8.2008 12:19 - Ebon Hand
POkud to je ta hra, které se mohu žúčastnit.
Tak mě by více vyhovoval všední den a to tak, že mohu dojet kamkoliv, eventuelně tam odvézt další lidi. Víkendů mám trpký nedostatek.
Já se v ničem jiném krom AD&D nevyznám, takže vůbec netuším, jaký je výběr postav a tak. Sám osobně jsem hrál jen lidi a trpoše.
Autorská citace #7
5.8.2008 13:29 - Alnag
Výběr postav je nahozen na stránce 2. Trpaslík fighter tam je k mání stejně jako Human Wizard. Ve všední den si můžu pro jednou vzít volno, pokud mohou ostatní...
Autorská citace #8
5.8.2008 20:07 - Fibriso
já jsem na tom s časem zrovna ne nejlépe...můj jedinný volný víkend připadá na 30-31
Jinak bych si s prominutím zamluvil Dragon born paladina nebo Shiftera Clerika.
Autorská citace #9
5.8.2008 20:11 - Alnag
Vy mi to teda neulehčujete... :(
Autorská citace #10
5.8.2008 20:44 - Rytíř
Fibriso, když je Alnag svolný na všední den, co bys na to říkal ty? Jinak sme očividně v loji, všichni nějako strašně zaneprázdnění :)
Jo a Wraiths vlastně, co ty na to, chlape?
Autorská citace #11
6.8.2008 06:40 - Noir
a já se furt nabízím jako náhradník na kdykoliv :o)A nejvíc by se mi líbil Warforged paladin...
Autorská citace #12
6.8.2008 09:58 - Alnag
Ok, Noir náhradník.
Autorská citace #13
7.8.2008 10:44 - Ebon Hand
No výběr postavy mě netrápí, nabídka pokrývá vše co mě napadlo. Spíš pak budu potřebovat pomoct s její tvorbou. Ale to by jsme mohli nějak zvládnout po mailu, co Alnagu? Co ten všední den?
Autorská citace #14
7.8.2008 21:56 - Fibriso
všední den.. hmmm ...ZATÍM jisté 14 th a 29 th, ale to se ještě může změnit...
Autorská citace #15
7.8.2008 22:04 - Alnag
Tak co toho 29? Je to průchodné datum pro všechny?
Autorská citace #16
8.8.2008 07:37 - Rytíř
Na 29.8. mám plánovanou dovolenou už teď :) Ale teoreticky by to jít mohlo.. mno, dám vědět večer.
Autorská citace #17
8.8.2008 11:05 - Noir
Hm, tak to je jediný víkend, kdy jsem mimo-jedu pracovněnatáčet LOST LARP.
Autorská citace #18
11.8.2008 08:09 - wraiths
Rytíř: ja byl na dovce.
ja se pokusim prizpusobit. jeden den me snad doma ozeli ;-) a kdyz ne 29. co 22.8. ? jinak jsem(ja) klidne pro i ve vsedni den i kdyz je to brutus(pro me a pro Rytire...jet pak dom a hned do prace)
Autorská citace #19
11.8.2008 12:26 - Fibriso
22 u mě je zcela vyloučené...
Autorská citace #20
11.8.2008 12:52 - Alnag
Pro mne je 22. taky vyloučené. To hraju se svojí původní D&D družinou.
Pokud to chápu, tak 29. srpna - Rytíř by nejspíš dojel, Fibriso to zatím nevyloučil, takže asi taky, Wraiths (nevím jak si to mám přebrat). V zásadě závisí jak může Ebon...
Autorská citace #21
11.8.2008 14:52 - wraiths
Alnag:omlouvam se za ne zcela pruhledny post. ja 29.8 mohu.
Autorská citace #22
11.8.2008 16:01 - Fibriso
29 zatím v pohodě
Autorská citace #23
12.8.2008 06:57 - Rytíř
Pokud budou moc všichni, tak to 29.8 zmáknu taky ;)
Jinak jsem si teprve teď pořádně všiml tématu hry. Těším se na to, detektivní luštění jsem ve hře nikdy nemusel, nebyl jsem schopen dávat si střípky informací do správných souvislostí. :)) Tak jsem zvědav, zda se potvrdí má ne-Šerlokovatost. Pokud ale budeme chtít případ vyřešit, navrhuji rovnou, aby se hlavního vyšetřování ujal někdo jiný než já :D
Když už se to tak blíží, Alnagu, co takle nás nalákat na větší podrobnosti?
Autorská citace #24
12.8.2008 08:29 - wraiths
jo, Alnagu! prozrad neco malilinko ;-).
Autorská citace #25
12.8.2008 08:52 - Alnag
Tak on ten vývoj dost závisí na tom, jak k tomu přistoupíte. Každopádně protože se mi nechce moc prozrazovat dobrodružství napíšu něco o prostředí.
Hra se odehrává ve městě Hrana, které je samo o sobě dost zvláštní (i vzhledem k okolí). Většina lidí tady magii ani moc nevnímá ani v ni nevěří, ale o to zvláštnější a bizarnější věci se tu čas od času dějí. Ve městě existuje spousta různých "divných" skupinek a spolků, které spolu vedou skrytou válkou pod dohledem bezmála totalitního vládce města a celého ostrova, na kterém leží.
Zároveň má město spoustu takový zvlášťnůstek jako je rozsáhlá síť potrubní pošty nebo veřejné dostavníky (tedy kočáry), které vás rychle (a obvykle spolehlivě) dopraví kamkoliv si budete přát.
To co na vás čeká začíná nevinně, jako schůzka se starým přítelem, ale dost možná, že to nevinně neskočí...
A víc neřeknu. (Zatím)
Autorská citace #26
18.8.2008 13:15 - Ebon Hand
Vrátil jsem se z dovolenek, tak se zapojuji.

Pátek 29.8.? Udělám si část. Svoji účast potvrzuji na 90%.
Přiznám se příliš detektivního pátrání také nemusím, rád se pasuji do role výkonného orgánu, který bude nasazován na osobní konfrontace, nebo na zintenzivněné výslechy.. :-)
Autorská citace #27
18.8.2008 13:20 - Alnag
Hele, detektivka je jako zápletka, ale jak si to rozehrajete, takové to nakonec bude... ;-)
Autorská citace #28
18.8.2008 13:32 - Ebon Hand
Vždyť já jsem taky nenapsal, že detektivku hrát nebudu.. :-)
Ale nějaké další infošky by si mohl zvěřejnit, rád se do "světa" pořádně vnořuji.
Autorská citace #29
18.8.2008 14:11 - Alnag
OK. Napadl mně teď takový obraz...
Hrana píše:
Z nebe padající provazce neutuchajícího deště mezi nimiž se mihotají světla pouličních plynových lamp. Dlážděné nábřeží řeky je kromě opuštěného kočáru s otevřenými dveřmi jako vymetené...
Po jedné z nyní téměř černých břidlicových střech se pohybuje nenápadný tvar. A nebo se ti to možná jen zdá. Pak ale staccato deště prořízne výkřik... o tom už nemůže být pochyb.
Z dálky se rozezní pískot píšťalek hlídky. Dupot nohou a rozstřikující se kaluže. Rudá růže ležící v kaluži krve, která ve všudypřítomném dešti rychle odtéká...
Prostě takový běžný den Hrany.
Autorská citace #30
18.8.2008 15:19 - Rytíř
Hezké. Koukám, že to bude velmi civilizované a technicky i kulturně pokročilé prostředí.. píšťalky hlídek! Super ;) Jaké postavy že to zbyly? jen tak čistě pro orientaci.. nechce se mi s žádnou vytvářet, vemu co bude.
A jinak tedy počítám s tím 29. Od kolika?
Autorská citace #31
18.8.2008 17:57 - hRob
Hlavně to chce postavu cynického týpka, který se potlouká po barech, nasává brandy aniž by byl vyloženě namol a kamelky zapaluje jednu od druhé... ;-)
Autorská citace #32
18.8.2008 19:26 - Alnag
Mně je to v podstatě jedno od kolika. Přizpůsobím se tomu, jak to vyhovuje ostatním. Můžeme buď jet přes den (např. 11 - 17) nebo odpolední session (např. 15-21). Časy jsem hodil zcela orientační. Je to fakt na vás...
Autorská citace #33
18.8.2008 21:28 - Alnag
Rytíř: Myslím, že Ebon se hlásil o trpaslíka nebo člověka (takže když si vybereš cokoliv jiného, bude to v suchu). Mechanicky jsou postavy hotové, takže v tomhle ohledu se nemusíte namáhat pokud vyloženě nechcete.
Pokud si chcete postavy rozpracovat charakterově (ale pro tenhle one-shot na tom netrvám), můžete použít tenhle dotazník a poslat výsledek.
Setting si představuju hodně technicky pokročilý (trochu steam-punk) zhruba jako ve PC hře Thief (pokud ji znáte). Plynové lucerny, mechanická udělátka (třeba alarmy), organizovaná společnost, stará aristokracie, různé kulty a spolky (ale to tam moc tahat nechci).
Převážně lidské město je trochu xenofobní a zvlášť vyděšeně občas reaguje na rozsáhlou trpasličí menšinu. Lidí nadaných takovou tou ad hoc magií (tj. bojová wizardí kouzla) je jak šafránu, na druhou stranu různých okultních praktik (rituály), je docela dost. To se ale moc nevnímá jako magie, spíš takový spiritismus.
Jedna tlupa na kterou možná narazíte jsou Asmodeité, což jsou většinou teenageři nebo mladí dospělí, kteří se bouří proti diktátu společnosti, chodí v černém, poslouchají divokou trpasličí hudbu, chlastají, fetují, provozují různé bizarní praktiky a uctívají Asmodea (což je původně ďábel povýšený na boha). Teda alespoň se to o nich povídá...
Co jsem taky asi ještě nezmínil, je velké rozšíření drog s tím spojeného zločinu. Drogy mají různé kategorie a bere je pomalu každý druhý, nicméně aristokracie fetuje úplně něco jiného než prostý lid a na "obyčejné drogy" se třeba dívá dost opovržlivě.
Jediná podmínka pro vaši postavu je, že je v nějakém vztahu (přítel, známý, kolega nebo třeba rival) soukromého detektiva jménem Brandon Miles. To, jak se s ním znám, ale zjistíme možná podrobněji spíš společně na začátku hry.
Autorská citace #34
19.8.2008 09:41 - Ebon Hand
Hrál bych člověka.
Můžu nejdřív tak v pět, ale spíš až v šest.
Autorská citace #35
19.8.2008 13:04 - wraiths
taky bych byl asi pro v tech pet(ci pozdeji)
Autorská citace #36
19.8.2008 19:18 - Alnag
Dobrá, tak řekněme, že orientační čas bude 17h + nějaká rezerva.
Autorská citace #37
20.8.2008 14:48 - Ebon Hand
Musím se všem omluvit, ale já ten pátek nemůžu. Je na něj naplánována firemní akce společnosti, pro kterou pracuji a musím ze zúčastnit. Můžeme to změnit třeba na čtvrtek?
Autorská citace #38
20.8.2008 15:42 - Rytíř
Ebon: njn, to se holt nedá nic dělat, když musíš, tak musíš.
Akorát se bojím, že Fibriso říkal jen 29. Ale tak když by to bylo hraní odpo až večer, tak by to možná šlo? U mě ano, nějak to sfouknem. Když už sem se na to začal těšit.. :)
Autorská citace #39
20.8.2008 16:11 - Ebon Hand
Neberte na mě ohled, když to nepůjde, tak si zahrajeme jindy.
Autorská citace #40
20.8.2008 19:36 - Alnag
Hele s váma je to ale vážně těžké. V zásadě jsem schopný to odehrát i se třemi lidmi, ale speciálně v tomhle případě mi to nepřijde úplně šťastné (i vzhledem k charakteru dobrodružství vs. hráčská konstelace). Takže bych skoro navrhoval hledat spíš jiné datum...
Autorská citace #41
20.8.2008 23:06 - Fibriso
ja mohu JEN 29, ale jakoto celej den, protože mám volno .... ovsem vecer jsem omezen autobusem 22:38 z Hradčanské, který prostě MUSIM stihnout, ponevaz jdu v sobotu do prace...
Autorská citace #42
20.8.2008 23:43 - Alnag
Hele to máte stejně neřešitelnou situaci. Fibriso by musel jít ve 21:30 na autobus, začali bychom hrát v 18:00 (a to kdoví jestli), Ebon nemůže. Necháme to na jindy...
Autorská citace #43
21.8.2008 07:32 - wraiths
Hmm, ja se tak tesil :-/. tak jine datum kdy by to vyhovovalo? pak za 14dni(12.8.)...
Autorská citace #44
21.8.2008 08:17 - Alnag
V září dělám státnice. Ten srpen pro mne byl asi tak poslední rozumný termín do té doby. Takže nejdřív 26. září a dál. Je mi líto. Taky jsem se těšil.
Autorská citace #45
21.8.2008 10:10 - Ebon Hand
Já se taky moc těšil, hlavně na Alnaga jako vypravěče. Možná to bude chtít termín poladit opravdu dlouhodobě dopředu.
Autorská citace #46
21.8.2008 10:42 - Rytíř
Ok, tak Ebone, Fibriso nahoďte termín a hlavně si ho zkuste napevno zamluvit i v práci ;)
Autorská citace #47
21.8.2008 13:56 - wraiths
to byl jen pokus. me nevadi jakykoliv termin,jen to musi byt dostatecne dopredu. :-)
Ebon Hand: a ono tohle nebylo dost dopredu jo... :-D
Autorská citace #48
21.8.2008 19:06 - Fibriso
vzhledem ze v praci davam vypoved tak bych to videl tak, ze v zari budu mit spoooustu volneho casu....
Autorská citace #49
22.8.2008 11:29 - Ebon Hand
Dost dopředu to bylo, jenže do toho přišla neplánovaná akce v práci...
Září by mohlo být v pohodě. Ale radši bych to dal v týdnu, co čtvrtek 4.9.?
Autorská citace #50
22.8.2008 12:17 - Rytíř
Jak vidno, ono vážně všechno zlé je k něčemu dobré! Byť je to asi chabá útěcha, co, Fibriso.
4.9 je na Alnaga asi ještě moc brzo, Ebone, dyk psal, že to jde až od 26...
Od toho 26.9 nemám nic naplánováno ani ve všední dny, ani víkoše. Zatím :) Takže klidně tahejte datumy z klobouku, nemám problém se přizpůsobit.
Autorská citace #51
25.8.2008 16:08 - ShadoWWW
Jsem z5 z dovolené. Stihl jsem odDMit H1 Shadowfell a bylo to super. Teď plánujeme další session s H2. BTW Co říkáte na nové H3 - Pyramid of Shadows? (- odkaz na PDF)
Autorská citace #52
25.8.2008 16:29 - yashamaru
H3 se mi libi nejvic ze vsech tri adventures. Myslim ze je to hodne povedene. Prijde mi to jako bezva oddychovka ktera se da snadno vlozit do jakekoli jiz bezici kampane. Budu to urcite hrat a dokonce bez jakychkoli uprav tak jak bylo napsany a moc se na to tesim! :)
Autorská citace #53
28.8.2008 08:43 - Lotrando
jj, zatímco Thunderspire je poněkud zklamání a použiju z něj jen kousky, Pyramida má takovou zvláštní "chuť". Taky souhlasím s tím, že se dá vložit prakticky kamkoliv.
Autorská citace #54
6.11.2008 22:55 - Alnag
Po dnešním dýchánku s Ebonem resurektuji toto téma. Ebon říkal, že by raději hrál něco tématicky jiného. Něco z "mýtického období", kdy se udály ty "velké události". Já nejsem proti, ale rád bych slyšel ostatní a taky by mne zajímalo, jestli dokážeme najít termín...
Autorská citace #55
7.11.2008 07:21 - wraiths
Alnag: me je to jedno,pokud budu vedet dopredu tak je u me mozne vse ;-). No ja bych si asi take radej zkusil neco jak rika Ebon.
Autorská citace #56
7.11.2008 12:16 - Fibriso
stále platí zpráva z 21.8.2008 19:06, tj mám spoustu volných víkendů...
Ps: pokud se bude hrát, zabírám si Dragonborn paladina nebo Shiftera klerika
Autorská citace #57
12.11.2008 16:26 - Meldin
Alnag: Ahoj, až bude volný nějaký termín, tak mi dej prosím vědět. Ideální by to bylo buď někdy v pátek nebo o víkendu. Díky Meldin
Autorská citace #58
18.11.2008 19:00 - Ebon Hand
Tak co? Někdo další?
Autorská citace #59
18.11.2008 20:00 - Rytíř
Ech, takže místo Hrany by to byl věk mýtů?
Nemám s tím problém, jen se ujišťuju co a jak :)
O jednorázovku pořád stojím, jak si to představujete, je to přes noc nebo přes den? S víkendem už jsem smířenej, chápu, že jindy se to všem hodí míň :)

Na jeden den/noc bych mohl hned tenhle víkend, ten další ne, na Mikuláše, no to nevim, spíš ne, 13 a 14. taky ne... 20-21.12 teoreticky ano, pak už zas ne :)

hmm, se mnou je to těžký, kdyžtak se holt na mě neohlížejte

PS: omlouvám se za pozdní reakci, já Akce moc nesleduju.. Stydím se.
Autorská citace #60
18.11.2008 21:31 - Alnag
Zatím jsem se dobral k názvu :)
Autorská citace #61
19.11.2008 07:41 - Lotrando
Hrana mi přišlo zajímavější :)
Autorská citace #62
19.11.2008 08:18 - wraiths
a co to zkloubit... hrana ve veku mytu ;-)
spise mozna nez nazev by to chtelo se domluvit na nejakem datumu.
Autorská citace #63
19.11.2008 13:03 - Ebon Hand
Taky si myslím, že první důlažitá věc je datum. Já tenhle víkend nemůžu. Ostatní mám zatím otevřené.
Autorská citace #64
19.11.2008 13:08 - Alnag
Tenhle a příští je na mne moc brzo... takže nějaký ten další. Spíš sobota než neděle, ale přizpůsobím se.

Budu rád, když si buď uděláte postavy svoje nebo mi pošlete specifikace dopředu, abyste měli hratelnou postavu připravenou. Protože to bude epické a mýtické, chtěl bych, aby ty postavy byl fakt "cool" hrdinské.

Moje první nápady se točí někde okolo sestupu do posvětí... (trochu antická tématika a tak).
Autorská citace #65
19.11.2008 13:14 - wraiths
takze 6.12 pokud se nemylim je jedno datum? a potom dalsi vec, kdo co bude hrat? a je na vyber ty postavy co jsou v prispevku... neb je mozne si vzit treba clovek-zlodej( nenarusi to nejak zapletku TitanQuest-Alnag One)?
Autorská citace #66
19.11.2008 13:16 - Alnag
Wraiths - klidně si vezmi zloděje, ale musí to být řádný hrdina. Přinejmenším polobůh - šibal - (něco jako Loki) ...
Autorská citace #67
19.11.2008 13:21 - wraiths
Alnag: BOZE!!! ja byl teda strizlivejsi. ja si chtel udelat neco jako Discobola, ci Odysea. ale jeste zvazim zdali nebude treba ten hobit lepsi Loki :D.
Autorská citace #68
19.11.2008 13:24 - Rytíř
Uff, hrát rovnou mýtického hrdinu? Jakej že bude lvl? Neříkej Alnagu, že víc jak 4, to bych normálně upad, u tebe :)

Mám-li se rozmáchnout, už mě napadl první hero, atletickej polonahej lučištník, s kouzelným zlatým lukem, kterej nikdo nenapne než on... a on s ním dokáže neuvěřitelný věci. takovej malej budoucí Apollon :)
Autorská citace #69
19.11.2008 13:27 - Alnag
Rytíř: Ve 4e jsou ty postavy takové docela nabušené, závisí na kontextu. A každá by měla mít nějakou tu svou rozhodující zbraň. U tebe rytíři předpokládám, že mám postavu udělat. U Wraithse předpokládám totéž a u Ebona (až se rozhodne, taky).
Autorská citace #70
19.11.2008 14:30 - wraiths
Rytíř: ty hnusnej "opisovaku" ja chtel lucisnika...ja napsal,ze chci Odysea(ten mel preci luk co mohl napnout jen on...jako knihovnik by jsi to mel vedet :D) prga!(zert). A docela jsi me prekvapil.ja cekal ze si udelas nejakyho Herakla s dvoumetrovejma rukama. :D
Alnag:takze prvni level. jo a muzeme mit jako zbran hlavu jedny z sester gorgon(treba Medusa) a Hadovu vidlicku? (vtip)
beru tedy ze se hraje na prvnim levelu+ zajimavy pozadi.
Autorská citace #71
19.11.2008 14:56 - Ebon Hand
Obávám se, že víkend 5.-7.12. budu muset na Slovensko.
Já si vezmu člověka válečníka s dlouhým mečem a štítem, kopí a válečný oř. (jsem na tu klasiku..:-). Navrhnu si charakteristiky a backround. Převod do čísel budu muset svěřit Alnagovi..
Autorská citace #72
19.11.2008 14:58 - Alnag
Wraiths: První level asi ne, ale nízký level ano. Ještě to upřesním. Jen co rozdělám postavu pro rytíře a Ebona a předpokládám i pro tebe Wraithsi. Nebo si jí děláš sám???
Autorská citace #73
19.11.2008 15:05 - wraiths
Alnag: no ja se priznam bez muceni,ze bych asi radej to nechal na tobe. ;-)
Autorská citace #74
19.11.2008 15:21 - Rytíř
Takže co, dáme předvánoční víkend, christmas párty?? :)

Ad ten lučištník, sry Wraithsi, to mi fakt nedošlo. Vymyslím něco jinýho, klidně počkám co se bude hodit do prostředí a party. Máme válečníka i střelce, Fibriso chce divine bijce, jestli si to pamatuju dobře... no, podumám, jak by moh vypadat mytickej kouzelník, jestli by mě lákal! :)

Pomoc s postavou uvítám, Alnagu, díkes.
Autorská citace #75
19.11.2008 15:30 - wraiths
Rytíř: to byl jen zert,doufam ze to neberes vazne(coz u tebe nikdy v posledni dobe nevim, se zas umravnim).
Alnag: klidne neco vymysli at se taky hodim do party. me jde jen o to videt jaky schopnosti(vyuziti( ma zlodej v 4e.
Autorská citace #76
19.11.2008 16:02 - Fibriso
ja si ji taky udělám sám, zrovna jsem dotáhl Martial Power...ok, just joking
predpokládám tradicní 2-3 level (3), ještě se zeptám na něco alnaga v poště (když divine Shifter, tak divine shifter)
rytíř: jestli mýtickej kouzelník, skus jako vzor Zeus přes blesky nebo Kagutsuchi - fire nebo Skadi přes led
Autorská citace #77
19.11.2008 16:08 - Merlin
jééééé..proč sakra bydlíte v takový díře a ještě tak moooc daleko..taky bych si zahrál....
Autorská citace #78
19.11.2008 18:26 - Rytíř
ech, kdo je Skadi??? Neznám!
si koukám budu muset rozšířit obzory ;)
Autorská citace #79
19.11.2008 18:26 - Ebon Hand
Malý dotaz: Co je divine shifter? Abych se v tom orientoval. :-)

Rytíř nebo nějaké kouzelník, jež ovládá síly země! Bouře, blesky, přívalové vlny, zemětřesení, sněhový blizzard.
Autorská citace #80
19.11.2008 19:12 - Fibriso
Divine shifter - Toje postava co používá divine (jako třeba klerik nebo druid a shifter je .... shifter (třeba takovej Vlkodlak, muhehe) coby rasa.
Ok, trochu mytologie... Zeus je známej, Kagutsuchi je bůh ohně, z jehož těla bylo stořeno japonsko a je k vidění ve Scionu jako titán, a Skadi je Severská bohyně mrazu a zimy :p
Autorská citace #81
19.11.2008 21:46 - Rytíř
Fibriso: Hezky to zkoušíš, já už si to ale našel - Skadi je obryně! Nechci hrát obryni, nene ;)
Pěkně chlapa, žádnou babu. Ale jinak díky za tipy, tobě aj Ebonovi.. ty živly lákaj, do mytologie to pásne.
Mám dojem, že ve 4e jsou nějaký ty třídy, co by měla parta v ideálním případě obsahovat - jak vypadá rozvržení téhle naší mýtické grupy teď? Abych věděl, z čeho vybírám :))
Autorská citace #82
20.11.2008 07:34 - wraiths
Rytíř:Píše:
Mám dojem, že ve 4e jsou nějaký ty třídy, co by měla parta v ideálním případě obsahovat - jak vypadá rozvržení téhle naší mýtické grupy teď? Abych věděl, z čeho vybírám :))

Fibrisio:hero kterymu kouka z kalhot vlci vocas a busi do potvor zahnutou vetvi.
Ebon Hand: zas dlohym mecem pare prisery a na stite piknikuje a upiji z helmy ambrosii.
wraith:hero co prakem sundal Medzu a uriz ti vacek s penezma pro prevoznika do podsveti.
A to nelepci nakonec! Rytir: to jeste nevim co bude,ale hlavne vypadat jak Apolon a bejt polonahej. :D (legrace ;-) ).
Autorská citace #83
20.11.2008 12:28 - Fibriso
Wraits: řekls is o to, původně to měl být Shifter klerik, ale asi to bude Vlkodlak - druid.
Autorská citace #84
20.11.2008 12:43 - wraiths
Píše:
....být Shifter klerik, ale asi to bude Vlkodlak - druid.
a je v tom nejaký rozdíl? ;)
takze panove, nejaky datum. me vyhovuje skoro jakykoliv pokud se da vcas vedet, Fibri jak jsme pochopil je na tom stejne. takze at napise Alnag kdy to vidi(priprava na hru) pak Ebon a Rytir at se vyjadri at se konecne dohodnem na necem konstruktivnim. me by se treba libilo datum 20.12
Autorská citace #85
20.11.2008 12:51 - Fibriso
me taky vyhovuje jakykoli datum,(ale už jsem si napsal do kalendáře 6.12.) 20th je těsně před vánoci tak nevím nevím pro ostatní, ale u mě je to OK

a propo, tady je ten Druid 4e , dle mého názoru docela dobrý a rád bych ho vyzkoušel, ale pouze pokud nebude nikdo proti (a AlnaG bude souhlasit...)
Autorská citace #86
21.11.2008 09:36 - Rytíř
Co se mě týče, druid mi nevadí.
Ale zato už se mi rýsuje ta budoucí postava - polonahý krásný Apolón, co nemá rád chmatáky a zloděje! :)))

toho 19 nebo 20.12 bych to myslím zvládl, když to domluvíme napevno.
Autorská citace #87
21.11.2008 10:36 - wraiths
no me taky nevadi druid. hlavne kdyz bude mit dost obeziva(mince,zlatej srp...) :-)
Rytíř:vsak ja je taky nebudu mit rad,ale i Apolon potreboval promotera. a proc bych si te nemohl vybrat za mecenase...na tom nic spatnyho nebude. :)))
Autorská citace #88
21.11.2008 14:09 - Alnag
Tak 20. prosince? Pro mne je to Ok. Pokud je to OK i pro všechny ostatní... Čímž teď myslím hlavně Ebona, ten se mi zdát nejvíc nevyspytatelný...
Autorská citace #89
21.11.2008 14:35 - Fibriso
Ok, píši si 20 porosince.
Autorská citace #90
21.11.2008 16:08 - Ebon Hand
Píšu si to do deníčku! :-)
Autorská citace #91
23.11.2008 00:44 - Alnag
Tři technické: Navrhuji začít ve 14h (přičemž předpokládaná cca 5-6 hodinová hra by trvala do orientačně 19 - 20h). Je to proto, že Rytíř se ještě leckdo bude vracet domů a nemá to zrovna blízko. Pokud byste chtěli začít dřív nebo později není to problém, ale takhle by se mi to zdálo ideální.

Druhá technická je pro Fibriza, který jak jsem pochopil si dělá postavu sám. Takže je to systémem standard array a level 6. V podstatě cokoliv rozumného co bude mít nějaký potenciál "antického hrdiny". Co se vybavení týče, tak ještě napíšu. Teď jsem začal s tvorbou.

Potřebuju od rytíře znát nějaký obecný koncept postavy. Ebon je asi +/- jasný. Wraiths se svým zlodějem taky, ale u tebe nevím, jestli teda lučištníka nebo kouzelníka nebo co jako...
Autorská citace #92
23.11.2008 09:58 - Rytíř
Nenechte se mnou omezovat, do Phy je to od nás kousek, za dobrýho počasí hodinka na Lužiny :) A Wraiths bydlí při cestě, ten mě moc nezdrží.

Je mi celkem jedno, jestli pojedu v 8 nebo v 10 domů, tma bude furt stejná a koupání malýho beztak nestihnu ;)

Co se týče té mé postavy - ok, podumám nad tím tak nějak už definitivně. Nečekal sem, že se do toho dáš tak rychle, máme ještě měsíc :)
Autorská citace #93
23.11.2008 23:39 - Fibriso
technická otázka: dodatky Martial_Power a Ritually Speaking jsou povoleny?
(ptám se čistě technicky, poněvaž ani jeden z charů nemá možnost z nich cokoli vzít.)
Autorská citace #94
23.11.2008 23:51 - Alnag
Fibriso: Pokud je to nezbytné ke tvému hráčskému štěstí tak si probůh vezmi cokoliv a odkudkoliv. Hlavně to měj ale dobře vypsané na hře, abys věděl perfektně, jak to funguje...

Jinak já dělám postavy podle PHB only, ale tím se nemusíš cítit vázán. Prostě s citem.
Autorská citace #95
24.11.2008 07:12 - Fibriso
nečurdi se, říkal jsem teoreticky, jednak mi to přijde overpower a jednak klerik ani druid tam Nic nemají
ptal jsem se čistě ze zajímavosti...
Autorská citace #96
24.11.2008 15:06 - Ebon Hand
Ke své postavě doladění konceptu:
Postava kdysi byla lapkou, ale v konkurenčním boji se postavila proti jinému mocnějšímu klanu lapků na stranu spravedlnosti, což si okolí samovolně vysvětlilo jako návratem ke správným idealům a po slavném vítězství se z lapky stal slavný hrdina, jež dále baží po slávě.
Je znám "slunečním štítem" ze kterého občas vychází sluneční záře, jako v pravé poledne a zvláštním prastarým mečem, tady jsem přístupen i nějaké zákeřnosti, jako třeba že ve zbrani je krvavý démon, který když nepije krev nepřátel, začne sát krev postavy - tím by se spojila vyjímečnost zbraně a kariéry s "prokletým" osudem. Ale záleží na tobě jestli ti to přijde dobrý do konceptu.
Autorská citace #97
1.12.2008 10:05 - Rytíř
Aha, dlužím ten obecnej koncept, že?
Když vynechám borca s lukem, :) vytanou mi na mysli hned dvě další lákavý postavičky.

1) Nehezký hrbáč s dobrým původem, nechtěný dítko pro svůj vzhled (no a taky vzteklou povahu a magickou moc). Učil se u mistra čaroděje, ale nebavilo ho to, disciplína mu nic neříká; myslí si, že jemu nějaký studium nepomáhá, největší sílu pociťuje, když se na někoho naštve. :) Je to maniak na blesky, s velkou těžkou holí. I když ta hůl vypadá bezvadně, prohlašuje, že je nemagická, že jí má jen na dotěrný psy a nenechavý kapsáře :)
Pokud bysme se chtěli jo pobavit, mohl by jezdit na malém bojovém dvoukoláku taženém dvěma černými kozly, zvláštními zvířaty, co ho poslouchají na slovo. :)
Předpokládám, že se toulá a hledá, kde se uchytit, co si počít. Jo, není zlej, žádnej zákeřnej skřet! Ale víc než nějaká čest ho zajímá, aby přežil... a potažmo z toho i něco měl.

2) Naprosto tradiční mýtická postavička: mladej pastevec a lovec se zlatým kopím, který získal při jedný silný bouřce. Těsně vedle něj uhodilo do prastarého dubu a ve vyvrácených kořenech našel tuhle zbraň a zlatej náramek na paži. Jsou to jediný dvě cenný věci, co má. S kopím se naučil bravurně zacházet, skolí s ním cokoli ohrožovalo jeho stádo. Nedávno zjistil, že je nalezenec, tak se vydává do světa, aby odhalil svůj původ.
Je to nadšenec, idealista, trochu naivka, zatím neví, co je strach.

Jsem otevřen návrhům a kritice, tohle je jen tak z první ruky, co by se mi momentálně líbilo zkusit. Vyberte si, co se víc líbí/hodí do hry; když se mám vlézt do nějaký kolonky, baví mě to víc, než když mám úplnou volnost ;)
Autorská citace #98
2.12.2008 15:38 - wraiths
ja budu sazkar(lichvar),ktery prohral jednu sazku. aby se vykoupil bojuje v arene, protoze se vsak dozvedel od jednoho typka, ze se nekde(necham na Alnagovi aby to zapadlo hry) nachazi velky poklad ktery by mu zajistil splaceni dluhu a jeste neco malinko na zivobyti, rozhodl se ho najit. asi budu nejvetsi "hadrnik"(zlaty kopi a naramky nehrozi,dal bych do frcu). jediny co asi budu mit bude dobry drusus( to je k.mec),nuz, nejaka oliskana zbroj,vacek s hloupostna(klicek,dratek,hrebik=proste zlodejsky nacini),ukradena torna(buh vi co tam ten chudak oloupenej mel), prak(+4ri kulky) a dobra nalada :D.
Autorská citace #99
2.12.2008 17:00 - Ebon Hand
Wraitsi, pěknej! Ten je mi hnedka sympatickej. Život má tvrdou kůrku!
6.12.2008 19:48 - Alnag
No doufal jsem v trochu víc v "antické mýty" - takové ty syny bohů a víl a tak, ale co mám s vámi dělat? Bude to teda víc fantasy a méně mýtické, když si děláte takové postavy. :)
6.12.2008 21:35 - Alnag
Tady je PDF první hotové postavy (tedy mechanicky) - je to ten Ebonův lapka. Další budou následovat.

Bude fajn, když se na ten deník podíváte, abyste měli nějakou představu, co tak zhruba vaše postava umí - zvlášť v bojové rovině (který se tam promítá nejvíc).

Ještě technická - ty barevné proužky mají význam - stejný jako v pravidlech (zelené jsou schopnosti použitelné v každém kole, červené jednou za boj, černé jedou za den). Zbytek event. vysvětlím na hře.

EDIT: Update - Wraithsova postava.

Rytíř: ze dvou důvod dostaneš tu první postavu i když ta druhá by byla asi přece jen víc mýtická. Tím důvodem je, že ani ostatní nemají bůh ví jak antické hrdiny a taky by všechny postavy byly na jedno brďo, což mi přijde škoda. Takže let's go for wizard...
7.12.2008 00:27 - Rytíř
Tak on i hrbáč může být božský, že ;) To jsem nechtěl rozmazávat, předpokládal jsem, že jeho máma je něco jako vědma nebo čarodějka, prostě nadaná mocí, a otec že je nějakej guvernér, vládce provincie, apod. Ale nemusí být ozajstným otcem - proto ho třeba vyštípal ;)

Ale protože to opravdu vypadá víc na fantasy (a uvidíme jak komicky/ komixové) ;)) tak se spokojím se ne-božským původem mé moci!
Co ty kozlíci, budou? :)
7.12.2008 15:23 - wraiths
Alnag diky, za predvytvoreni. jinak kdo rikal,ze matka nemuze byt bohyne stesti a ta ma rada zvraceny zertiky. ;).
7.12.2008 16:33 - Rytíř
Tak jsem se konečně dostal k těm deníkům - Alnagu, dobrá práce, pěkné jsou, pohrál sis!
Už se těším na svůj.. :)))
7.12.2008 18:37 - Fibriso
odvolávám co jsem neodvolal a neslibuji co jsem slíbil....nebo tak nějak....emh...nakonec jsem došel k názoru, že druid je fajn, ale je to homemade a tudíž to tady nemá co dělat, i když je cool.
takže jsem skončil u těchto dvou osudů (dva osudy, jedna postava)

první osud je osud lovkyně, která pro své tři tetičky (které ji zachránily před smrtí, když ji matka opustila kvůli tomu jak vypadala) vyhledává a soudí (a popravuje) zločince. Poouze těžké zločince, pouliční zlodějíčky jen když ji naštvou. Na volné noze pracuje jako lovec odměn. Nutno podotknout že se na ní její původ podepsal, a proto má levou tvář neustále zahalenou a lehce jakoby napadá na levou nohu.
ztělesnění ZDE


Druhý osud k ní byl mnohem mirnější, přesto jak vypadala, ji matka neopustila a vychovala (mimo město) Matka jí zemžela před několika roky a otec je kdesi neznámo kde, a ona žije v chaloupce s svojí kočkou, kterou kdysi v zimě zachránila jako malé kotě před bandou pytláků (houby kočka, savlozubej tygr z toho vyrost), loví zvířata pro maso a kůže které dodává do města, loví zloděje pro hlavy a odměnu které taky pak dodává do města, loví lovce, co ji chtěji chytit a dát do cirkusu (ty už nedodává nikam) a když není ani to, tak přime nějakou pochybnou prácičku pro místní klub zlodějů. ale poslední dobou toho zaříná mít plné zuby, zvěře ubylo kvůli tem hloupejm lovcům, odměn za krminálníky taky, protože se lesu vyhejbaj jak čert kříži a za cirkusáky nikdo nic nechce.
takže si zbalila svých šest švestek a jen tak bezcílně se poltuluje krajinou a hledá nějakou zábavu.
Nutno podotknout že se na ní její původ podepsal, a proto má levou tvář neustále zahalenou a lehce jakoby napadá na levou nohu.
ztělesnění zde

Nechť osud (alnag) rozhodne...
7.12.2008 18:40 - Alnag
No a ve finále tedy rytířův hrbáč...
7.12.2008 19:09 - Alnag
Fibriso: No asi vezmu tu druhou. BTW: Ranger - á, takže můžu zvýšit obtížnost všech encounterů o 2 levely :))

BTW: Je to one-shot a postavy jsou fakt brutálně roztříštěné, tak ještě zavedu nějaké jednotící prvky, ale to budeme řešit asi až na session...
7.12.2008 19:17 - Fibriso
Ok, dvě kočky jsou na cestě....
Alnag píše:
BTW: Ranger - á, takže můžu zvýšit obtížnost všech encounterů o 2 levely :))

CRAP
7.12.2008 19:58 - Rytíř
Hele, zdá se mi to anebo jsme fakt všichni zaměřený v podstatě hlavně na útok? Hmm, to bude teda zajímavý, kor s těma osudama a typama, co se sejdou
No začínám se vážně těšit :)
7.12.2008 20:05 - Alnag
Rytíř: To se ti jen zdá... :)

Prostě všechny postavy ve 4e mají spoustu bojových schopností. To je fakt. Čekat cokoliv jiného by byl omyl. Nebojové věci řeší většinou dovednosti skrze "skill encounters".
8.12.2008 08:47 - Quentin
u rytirovy postavy je spatne iniciativa asi. Pocita se tam polovina lvlu + int nebo dex, takze ma mit vic, ne?
8.12.2008 09:17 - Rytíř
Téda, že by mě Alnag takle ošidil? Styď se, starýho kamaráda!
Díky, Quentine.. ;)

Anebo mi inicku stáhnul, protože mi drobet vylepšil ten základní útok Magickou střelou.. co se mě týče, já sem v podstatě spokojen ;) Akorát sem zvědavej, jak to zranění 2k46+4 budu házet teda.. :))
8.12.2008 09:43 - Quentin
2d46+4 = 2x(5d10-4)+4 = 10d10 (-4, ale to uz bych zanedbal :))

sympaticky hod (a celkem silny at will power, skoro jako twin strike)

:D
8.12.2008 10:00 - Rytíř
Téda, spadla mi brada! Dobrýýý, pěknej převod na opravdu sympatický hod :))))

Takys to tam moh napsat Alnagu rovnou. :)

PS, co je twin strike?
8.12.2008 10:19 - Quentin
twin strike je rangerskej at will power. Jen jsem narazel na to, ze hromada lidi tvrdi, ze je krapet nevyvazenej.

Twin Strike Ranger Attack 1
If the first attack doesn’t kill it, the second one might.
At-Will ✦ Martial,Weapon
Standard Action Melee or Ranged weapon
Requirement: You must be wielding two melee weapons or a
ranged weapon.
Targets: One or two creatures
Attack: Strength vs. AC (melee; main weapon and off-hand
weapon) or Dexterity vs. AC (ranged), two attacks
Hit: 1(W) damage per attack.
Increase damage to 2(W) at 21st level.
8.12.2008 10:28 - Alnag
Píše:
u rytirovy postavy je spatne iniciativa asi. Pocita se tam polovina lvlu + int nebo dex, takze ma mit vic, ne?


A od kdy se do iniciativy počítá Inteligence? Podle PHB str. 267 se do iniciativy počítá jedině Dexterity.
8.12.2008 10:33 - Quentin
alnag: sry za mystifikaci!

Prave jsi nastval naseho warlorda a wizarda :D
8.12.2008 10:41 - Rytíř
Ajaj, tak to asi i já přijdu o tu kompenzaci v podobě střely za 10k10,co?
Škoda jí... :)
8.12.2008 11:15 - Ebon Hand
No já na mýtické chlápky spoléhal, vždyť tu měl být původně Odysseus a zlatý Apolon.. :-)
U své posžtřavy jsem chtěl pouze mýtický meč. Takovej zoufalec co je mýtickej jen díky meči.
Každopádně to vypadá dobře, už se těším, až se do toho více zanořím. Celé si to prostuduji!
8.12.2008 17:19 - wraiths
pockejte jak to,ze jen ja mam 4 featy a ostani 5. ze bych ten chudak nakonec byl jen ja :-/....:D. chlapi,ale my nemame zadnyho kneze(lecitele), to jako pocitame s tim,ze kazdymu nabacame? a na hru se teda dost tesim!
8.12.2008 17:43 - Alnag
Wraiths: Ještě máš nějaký pátý, ale zapomněl jsem ti ho tam napsat. A teď nevím, jaký to je... :) To zase bude peklo si vzpomenout.
8.12.2008 18:54 - Fibriso
hmm, tipuji, že to bude asi Blade Opportunist nebo Combat Reflexes, popřípadně Human Perseverance :p
8.12.2008 19:01 - Alnag
Myslím, že to bude to Human Perseverance... ale na tuty to nevím. Každopádně je to započítané. A vůbec, nevím na co si furt stěžujete...
8.12.2008 19:59 - Rytíř
Já si prosím nestěžuji ale vůbec! Jsem fakt moc rád, žes mi to Alnagu tak pěkně připravil.
9.12.2008 07:34 - wraiths
Alnag :ne to ja te jen tak zlobim ;-),musime te prece nechavat ve stavu vysoke impedance. ja jsem taky moc rad,ze jsi mi postavu predpripravil(moc pekne).
9.12.2008 10:10 - Ebon Hand
Jáký stížnosti, co si o sobě myslíš autokrate? Toto je konstruktivní diskuze! :-)
13.12.2008 14:54 - Alnag
Tady je základní motiv hry:

Zima už trvá 14 měsíců. Trvá od doby, kdy bohyně měsíce a plodnosti Ištar sestoupila do podsvětí, aby navštívila svou sestru. Země úrodného půlměsíce jsou pokryté ledem a sněhem, lidé strádají hlady, dobytek skomírá a přestává se dostávat i dřeva na otop.

Vaše příčiny jsou stejně různé jako vaše povahy, ale všichni jste na cestě do Delfské věštírny. Někdo z vás hledá odpověď na to, jak zbavit zemi soužení a najít ztracenou bohyni, někdo má možná úplně jiné plány...


Asi nemusím dodávat, že je žádoucí, aby postavy měly důvod sestoupit do podsvětí, ať už kvůli záchraně Ištar nebo z nějakých jiných důvodů, které je svedly dohromady. Ty důvody můžou být námětem flashbacků ve hře, hodí se je mít nějak vymyšlené...

Napadají mne:
  • Nevyřízené účty s bohyní podsvětí Ereškigal
  • Snaha vyrvat z náruče smrti někoho blízkého
  • Hledání rady, kterou zná jen někdo, kdo už je mrtvý...
16.12.2008 19:09 - Ebon Hand
Takže platí sobota 14,00 u Alnaga?
16.12.2008 19:30 - Fibriso
14:00? preco tak pozde?
16.12.2008 20:37 - Alnag
U mně to platí. Cítí se všichni na to, že to najdou... Hm... teď koukám, že jsem nepřihodil mapu. Jdu na to...
16.12.2008 21:00 - Fibriso
to najdu, jediný problém pramení ze spojení, a to že buď mi jede bus zpět ve 20:25 nebo 22:30 z hradčanské (přičemž musím připočíst 45 minut na cestu přes Prahu)
16.12.2008 21:01 - Alnag
Ten 22:30 stihneš... :)
16.12.2008 21:24 - Rytíř
Taky s tím počítám; pokouší se sice zdá se o mě dneska nějaká chřipajzna, ale snad to rozchodím, to by mě vážně naštvalo!
Tu mapu sem hoď, navigaci nemám a na Wraithse není spoleh, to už sme si ověřili ;)))
16.12.2008 21:29 - Alnag
Odkaz na mapu je v článku.
17.12.2008 07:44 - wraiths
Rytíř: hele ty chces asi byt inzultovan! :( ja ti dam ze na me neni spoleh... (pokud beres jedno spatne navedeni za bernou minci) Ono se blbe navadi kdyz jedes porad 160 a kdyz ti reknu ze mas jet na Rozmytal, tak beru jako uzavrenou zalezitost a nekontroluji te. Nakonec co by jsi chtel po opilci :P ;-). a v Praze jsem te navedl dobre a jeste jsem stacil nakoupit v KFC.
ja se pokusim dorazit v cas. kdyztak zacnete malilinko beze mne. ale pocitam se sobotou a v Ph jsem uz od patku.
19.12.2008 13:30 - Fibriso
když se něco má pokazit, tak se to pokazí.
zjistil jsem, že jaksi nemám barvu v tiskárně a nemuhu si vytisknout character sheet, mohl by mi ho někdo pls vytisknout a přinést?
19.12.2008 13:34 - Alnag
Fibriso: Ach jo. Já doma tiskárnu nemám a v práci už pár dní nejsem (neb jsem si vzal dovolenou)...
19.12.2008 14:08 - Fibriso
hmhm, budu to holt mít pouze v elektronické verzi :(
19.12.2008 16:22 - Ebon Hand
Fibriso, postavu jsem ti vytisknul. :-)
19.12.2008 18:02 - Fibriso
diky moc (hlavne nezapomenout doma ;)
21.12.2008 00:24 - Fibriso
potvory jedny nenažraný, tady je skutečná podoba Weylyn

epilog: válečník Ebon se možná zbavil svého prokletí, ale (žárlivé) Weylyn už nikoli...
21.12.2008 00:34 - Alnag
Fibriso: Upřímně... tím obrázkem jsi to moc nevylepšil... :o)
21.12.2008 01:06 - Fibriso
$%@^&$^#
21.12.2008 18:33 - Rytíř
Tak se konečně dostávám ke kompu...
Díky za hru, byla vážně dobrá! Užil jsem si to, pravidla 4e vcelku mile překvapily... jo, stálo to za to ;) A hlavně díky Alnagovi za výborné zázemí, od vytvořených postav a krásných přehledných deníků, po pohodu při hře ;)

Fibriso, kdyby si měl tenhle obrázek u sebe, myslím, že by flashback do hampejzu byl mnohem zdařilejší.. ;)))
22.12.2008 08:25 - wraiths
dle me byla hra spise vytecna ;-)! A pravidla me taky prekvapily sice jeste tapu v nekterych pojmech a par veci jsem pri hre nevyuzil,takze nevim jak to vypada,ale dle nich mohl hrat. Jeste jednou dekuji Alnagovi za predpripraveni postavy,asi bych nemel tolik casu vybrat potrebny schopnosti,o zazemi uz se zminil Rytir. a jeste jednou dekuji spoluhracum za skvelou hru, moc jsem se bavil. rad bych si podobne setkani nekdy zopakoval.
Fibriso: na tohle se mohu jen jen... :oD.
22.12.2008 10:55 - Ebon Hand
Všem díky za hru! Byla super, skvěle jsem se nasmál! :-)
Výborný spoluhráči, výborně připravená hra!

Pravidla se mi docela líbí, rozhodně zážitky z boje získávají další velký díl plasticity. A také nárústa možnost taktického řádění a s velkou iterakcí každé kolo.

Co se týče obrázku, tak ten jen potvrzuje mnou tvrdošíjně prosazovanou verzi flashbacku.. :-) No udržel by se někdo při takovém pohledu? :-)

Fibriso: Nerad bych Weylyn zklamal, ale v rámci snahy se té žárlivé potvory zbavit, jsem, jako své přání, zvolil službu guarda bohyně a odešel s ní z podsvětí.. :-) I když, kdybych znal ten obrázek, možná bych s tou mladičkou žárlivou samičkou zůstal.. :-)
22.12.2008 12:01 - wraiths
Ebon Hand: no ja myslim ze jsme asi odesli vsichni a Waelyn jsme nekde nechali, jejimu osudu. :D.
22.12.2008 12:33 - Ebon Hand
ne ne, kyždý měl své přání.
Ty jsi asi nezaregistroval to moje..
22.12.2008 13:08 - Rytíř
Schválně kolik smrtelníků zaznamenalo to mé? ;)
Ovšem výsledek nemohl přehlédnout nikdo! Rytíř dříve zvaný Hrbáč je nyní Rytíř vysoký, junák jako jedle urostlý, a krásný, co vám budu povídat!
Já tam byla, jedla, pila, hodovala.. :))))
22.12.2008 13:12 - Ebon Hand
Já si to tvé pamatuji velmi dobře.
Když jsem odcházel s bohyní, neopomněl jsem jej komentovat slovy: "Ale teď jsi nula.." :-)))
22.12.2008 13:40 - Fibriso
EEE, Weylyn utekl milášek, to je velmi smutné. jediné co ji těší je to, že služba bohyni zahrnuje s největší pravděpodobností doživotní celibát. nu což, najít si nějakého jiného pohledného urostlého a krásného junáka nebude takový problém

rytíř: jedna už to zaznamenala....(insert evil grin here)
22.12.2008 17:12 - Ebon Hand
jeden jde Weylyn na cestě ze záhrobí po boku! :-)
22.12.2008 17:24 - Rytíř
Celibát ve službě bohyni plodnosti? no nevím nevím.. každopádně by byl Ebon asi hodně zklamaný, kdyby jo ;)
A co se junáka týče, sice už mu v očích neblýskají olympské bouře, ale to neznamená, že je nula! A teď po mě panečku půjdou jiný krasavice, chachá. Weylyn není sice špatná, ale jeví se mi poněkud přespříliš.. majetnická. :)

Takže, hoši, dáme volné pokračování? Mýtických hrdinů na 7. úrovni? :))))
22.12.2008 22:13 - Alnag
Jsem rád, že se to líbilo. Co se týče volného pokračování... no nevím, nevím, jak by to dopadlo. Ale klidně bych si zase zahrál, možná ale zase něco jiného... (napadlo mne třebas něco sférického... a s vyšší úrovní).
22.12.2008 23:03 - Fibriso
a zadnej ranger?
23.12.2008 09:01 - wraiths
Alnag: az tak se ti to s nama libilo,ze to chces zas zkusit? ;-)
no proti ale potreboval bych vedet hodne dopredu kdy. ted jsme docela vytizen :-/.

Rytíř: me je jedno ze jsem serednej, hlavne ze vim kde je poklad. a stejne ti vsechny krasavice ukradnu :D.
23.12.2008 14:58 - Fibriso
a ty krasavice ti pak ukradnou poklad, respektive prošusrujou....

btw: alnagu, neplanuješ náhodou třeba starou dobrou 3.5 pvp Arenu?
23.12.2008 20:06 - Alnag
Fibriso: Spíš jsem uvažoval o nějaké nové dobré 4E Aréně... ale na to tě asi nenalákám, což?
23.12.2008 21:30 - Fibriso
na 4e sotva...
ve 3e můžou být 3 kouzelníci a každej může být naprosto a úplně jinej.
arenu na 4e dostaneš s největší pravděpodobností 5 rangerů přes kopírák a jediné co budezajímavé bude pestrost kostek, kterými se bude házet

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.16318011283875 secREMOTE_IP: 18.188.20.56