Alnag
4.8.2008 19:41
21.12.2008 00:24 - Fibriso
potvory jedny nenažraný, tady je skutečná podoba Weylyn

epilog: válečník Ebon se možná zbavil svého prokletí, ale (žárlivé) Weylyn už nikoli...
21.12.2008 00:34 - Alnag
Fibriso: Upřímně... tím obrázkem jsi to moc nevylepšil... :o)
21.12.2008 01:06 - Fibriso
$%@^&$^#
21.12.2008 18:33 - Rytíř
Tak se konečně dostávám ke kompu...
Díky za hru, byla vážně dobrá! Užil jsem si to, pravidla 4e vcelku mile překvapily... jo, stálo to za to ;) A hlavně díky Alnagovi za výborné zázemí, od vytvořených postav a krásných přehledných deníků, po pohodu při hře ;)

Fibriso, kdyby si měl tenhle obrázek u sebe, myslím, že by flashback do hampejzu byl mnohem zdařilejší.. ;)))
22.12.2008 08:25 - wraiths
dle me byla hra spise vytecna ;-)! A pravidla me taky prekvapily sice jeste tapu v nekterych pojmech a par veci jsem pri hre nevyuzil,takze nevim jak to vypada,ale dle nich mohl hrat. Jeste jednou dekuji Alnagovi za predpripraveni postavy,asi bych nemel tolik casu vybrat potrebny schopnosti,o zazemi uz se zminil Rytir. a jeste jednou dekuji spoluhracum za skvelou hru, moc jsem se bavil. rad bych si podobne setkani nekdy zopakoval.
Fibriso: na tohle se mohu jen jen... :oD.
22.12.2008 10:55 - Ebon Hand
Všem díky za hru! Byla super, skvěle jsem se nasmál! :-)
Výborný spoluhráči, výborně připravená hra!

Pravidla se mi docela líbí, rozhodně zážitky z boje získávají další velký díl plasticity. A také nárústa možnost taktického řádění a s velkou iterakcí každé kolo.

Co se týče obrázku, tak ten jen potvrzuje mnou tvrdošíjně prosazovanou verzi flashbacku.. :-) No udržel by se někdo při takovém pohledu? :-)

Fibriso: Nerad bych Weylyn zklamal, ale v rámci snahy se té žárlivé potvory zbavit, jsem, jako své přání, zvolil službu guarda bohyně a odešel s ní z podsvětí.. :-) I když, kdybych znal ten obrázek, možná bych s tou mladičkou žárlivou samičkou zůstal.. :-)
22.12.2008 12:01 - wraiths
Ebon Hand: no ja myslim ze jsme asi odesli vsichni a Waelyn jsme nekde nechali, jejimu osudu. :D.
22.12.2008 12:33 - Ebon Hand
ne ne, kyždý měl své přání.
Ty jsi asi nezaregistroval to moje..
22.12.2008 13:08 - Rytíř
Schválně kolik smrtelníků zaznamenalo to mé? ;)
Ovšem výsledek nemohl přehlédnout nikdo! Rytíř dříve zvaný Hrbáč je nyní Rytíř vysoký, junák jako jedle urostlý, a krásný, co vám budu povídat!
Já tam byla, jedla, pila, hodovala.. :))))
22.12.2008 13:12 - Ebon Hand
Já si to tvé pamatuji velmi dobře.
Když jsem odcházel s bohyní, neopomněl jsem jej komentovat slovy: "Ale teď jsi nula.." :-)))
22.12.2008 13:40 - Fibriso
EEE, Weylyn utekl milášek, to je velmi smutné. jediné co ji těší je to, že služba bohyni zahrnuje s největší pravděpodobností doživotní celibát. nu což, najít si nějakého jiného pohledného urostlého a krásného junáka nebude takový problém

rytíř: jedna už to zaznamenala....(insert evil grin here)
22.12.2008 17:12 - Ebon Hand
jeden jde Weylyn na cestě ze záhrobí po boku! :-)
22.12.2008 17:24 - Rytíř
Celibát ve službě bohyni plodnosti? no nevím nevím.. každopádně by byl Ebon asi hodně zklamaný, kdyby jo ;)
A co se junáka týče, sice už mu v očích neblýskají olympské bouře, ale to neznamená, že je nula! A teď po mě panečku půjdou jiný krasavice, chachá. Weylyn není sice špatná, ale jeví se mi poněkud přespříliš.. majetnická. :)

Takže, hoši, dáme volné pokračování? Mýtických hrdinů na 7. úrovni? :))))
22.12.2008 22:13 - Alnag
Jsem rád, že se to líbilo. Co se týče volného pokračování... no nevím, nevím, jak by to dopadlo. Ale klidně bych si zase zahrál, možná ale zase něco jiného... (napadlo mne třebas něco sférického... a s vyšší úrovní).
22.12.2008 23:03 - Fibriso
a zadnej ranger?
23.12.2008 09:01 - wraiths
Alnag: az tak se ti to s nama libilo,ze to chces zas zkusit? ;-)
no proti ale potreboval bych vedet hodne dopredu kdy. ted jsme docela vytizen :-/.

Rytíř: me je jedno ze jsem serednej, hlavne ze vim kde je poklad. a stejne ti vsechny krasavice ukradnu :D.
23.12.2008 14:58 - Fibriso
a ty krasavice ti pak ukradnou poklad, respektive prošusrujou....

btw: alnagu, neplanuješ náhodou třeba starou dobrou 3.5 pvp Arenu?
23.12.2008 20:06 - Alnag
Fibriso: Spíš jsem uvažoval o nějaké nové dobré 4E Aréně... ale na to tě asi nenalákám, což?
23.12.2008 21:30 - Fibriso
na 4e sotva...
ve 3e můžou být 3 kouzelníci a každej může být naprosto a úplně jinej.
arenu na 4e dostaneš s největší pravděpodobností 5 rangerů přes kopírák a jediné co budezajímavé bude pestrost kostek, kterými se bude házet

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.061821937561035 secREMOTE_IP: 52.207.218.95