Alnag
21.6.2009 18:28
Výchozí diskuze k hraní Výpravy do Ravenloftu. (4E/Modern varianta)
7.10.2009 10:58 - Sethi
Mí drazí, potřebovala bych vědět, zda z globálního hlediska počítáte s tím příštím pátkem všichni.

Protože pokud ne, tak bych začala řešit plán B =)
7.10.2009 11:00 - Alnag
Já s ním počítám... :D
7.10.2009 11:01 - Max
Já taktéž
7.10.2009 16:35 - Geralt
Já taky.
7.10.2009 20:27 - sirien
dtto
15.10.2009 18:23 - sirien
Zjistil jsem nemilou věc. Dorazím tak kolem osmé. Hrajte klidně beze mě...
16.10.2009 02:43 - Sethi
Soudruha Siriena sežrala divoká prasata.
16.10.2009 13:46 - sirien
Se soudruhem Sirienem to vypadá všelijak... snad dorazí někdy kolem osmý, ale před půlnocí nejspíš bude potřebovat být doma a tak... :(
16.10.2009 13:48 - Alnag
Geralt stejně musí odejít aby stihnul vlak, takže před půlnocí určitě končíme. Navíc bez tanka... končíme možná o dost dřív. :D
16.10.2009 14:12 - Max
a tak pokud nechytnem aggro nějakýho moba tak neni problém
16.10.2009 23:55 - Sethi
Hromada otázek (tedy, měla jsem jich hromadu, teď už si pamatuju jen pár):

Je teď plukovník upír? Jsme my ostatní? Co se stalo s Koljanou? Jak se k plukovníkovi staví zbývající čarodějky?

Musím říct, že konec se mi hrozně líbil, hlavně co se možností do budoucna týče. První věc, kterou hodlám provést, vymítat toho ducha v krčmě.
17.10.2009 00:26 - Alnag
Sethi píše:
Je teď plukovník upír?


Ne nutně. Ve skutečnosti pravděpodobně ne. Ne všichni temní vládci Ravenloftu jsou upíři. Ale většinou jsou nějak změnění. Otázka je, kde by Temné síly Ravenloftu našly plukovníkovo slabé místo... rozhodně je ale změněný...

Sethi píše:
Jsme my ostatní?


See above.

Sethi píše:
Co se stalo s Koljanou?


No původní dobrodružství počítalo s tím, že se Koljana přihrne do závěrečného boje, protože je trvale zdominovaná Strahdem, ale to už by byl docela overkill. Myslím, že hezké by bylo, kdyby se stala takovou Mata Hari... chvíli by pracovala pro plukovníka a spala se soudruhem sirienem... pak naopak... :D

Sethi píše:
Jak se k plukovníkovi staví zbývající čarodějky?


Tak ty byly vázané jen ke Strahdovi... hádám, že Vistaniové by se pokusili domluvit nějakou výhodnou dohodu, podobnou jakou měli se Strahdem. Šílená čarodějnice už je tak ponořená do sebe, že by jí to bylo jedno..

Sethi píše:
Musím říct, že konec se mi hrozně líbil, hlavně co se možností do budoucna týče.


Dík! :o)
17.10.2009 00:38 - Max
jj určitý místa jsem prostě krásně čistě viděl

i když asi nejvíc mě dostal soudruh Gerald při loučení-se s Milky

Major: "Soudruhu Gelade, budeme jim jí muset dát "
Soudruh: "Ale .... ale .... Milky Way ... " a jeho hlas ke konci připomíná spíš nářek naplněný zoufalstvím "to už je skoro jako Snickers ... " a trucně svírá tabulku čokolády na hruďi.
17.10.2009 00:41 - Alnag
A všimli jste si, že jste si valnou většinu dobrodružství vlastně napsali sami, já jsem vás jen trochu směroval otázkami? :D

Zkoušel jsem dneska pár nových technik (kterými by se dal lépe podchytit ten temný feel) a myslím, že se to konečně docela povedlo. I to vtipkování se poměrně utlumilo...
17.10.2009 08:24 - Geralt
Jak jsme vlastně dopadli? Přemohli jste Strahda i navzdory mému zbabělému úprku směr nádraží? A bojím se zeptat - byla má smrt alespoň hrdinská, tj. ne rýčem do hlavy od plukovníka? :o)
17.10.2009 10:19 - Sethi
Přežili jsme všichni - přinejmenším tedy ten souboj. Alespoň tak, jak jsme to přežít mohli. Jen plukovník, který doručil poslední ránu... No, tak nějak se to dalo čekat.

Plukovník odejít nemohl, ale dokázal otevřít jakékoli dveře pro kohokoli z nás. Major se rozhodla zůstat s ním, dokud nevymyslí, jak ho také dostat pryč, protože leave no man behind. Soudruh Sirien zůstává také, rozhodnut porazit kapitalismus, celá země je od tohodle okamžiku zmítána mezi rozličně dlouhými obdobími jakés takés prosperity a revoluce. Soudruh Geralt byl jako jediný vyslán na ÚV se zprávou, která má zachránit existenci Sovětského svazu - v šedesátém osmém nestačí Česko-Slovensko okupovat, musí být zničeno na prach, jako výstraha pro ostatní.

Nejsem si ale jistá, jestli tu zprávu dokáže doručit, když se vynoří u Plzně v roce 1945, více než dvacet let před rokem, ve kterém by se měl nacházet - právě když druhá světová válka volně přechází v konflikt mezi Spojenými Státy a Sovětským Svazem.
18.10.2009 16:35 - Geralt
No, kdyby to nebyl Ravenloft, skoro bych řekl happy end. Těší mě, že možná budu mít příležitost vrátit původnímu vlastníkovi hodinky, které můj otec, důstojník Rudé armády, přinesl ze svého tažení při osvobozování Československa. Zpráva pro ÚV KSSS bude samozřejmě předána! Bude napsaná na prázdném obalu od tyčinky Milky Way, kterou jim pošlu z USA, kam při první vhodné příležitosti emigruji. :)

Jinak to byla opravdu pěkná hra, zvlášť se mi líbily ty horovové vize, kdy se členové týmu vraždí mezi sebou. Jak to s nimi bylo ve skutečnosti? Strahdova práce?
20.10.2009 00:30 - Alnag
Geralt píše:
Jak to s nimi bylo ve skutečnosti? Strahdova práce?


Ve skutečnosti to byly manifestace vašich skutečných smrtí v letadle. Ačkoliv vás temné síly Ravenloftu udržely na živu, stále jste měli tendenci umřít podobně jako při nehodě. Ale hlavně to byl takový atmosférický prvek...
25.10.2009 00:03 - Sethi


Perspektiva a anatomie jsou pro lidi bez představivosti =)
25.10.2009 01:07 - Max
Ave Cesar!
Hmmmm a major si nechala dorůst vlasy.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080818891525269 secREMOTE_IP: 54.227.104.229