Alnag
21.6.2009 18:28
Výchozí diskuze k hraní Výpravy do Ravenloftu. (4E/Modern varianta)
25.10.2009 01:17 - Sethi
No, plukovník taky, nějaký ten čas tam strávili. Brzy zjistil, že v celé Barovii nenajde jedinou zásuvku na svůj strojek na vlasy, takže se musel vzdát vojenského sestřihu.
25.10.2009 01:58 - sirien
Max, Alnag, Geralt? (?Sethi?): Na posledním hraní jste prohodili, že byste si chtěli zkusit Exalted. Sathel se případně zmínila že by měla také zájem.

Pořád to platí? A pokud ano, jak byste si to představovali, jako one-shot, nebo jako nějakou minikroniku o tak 3-5 session? Osobně bych případně radši minikroniku - jeden normální menší příběh mi přijde zajímavější, než jedna malá epizodka na pět hodin hry.
25.10.2009 02:08 - Alnag
Platí. Ale i pro minikroniku bych preferoval spíš kratší (větší drama je napresovat víc akce a toho zajímavého do menší časové plochy).
25.10.2009 02:27 - sirien
To sice určitě, ale i krátká kronika s jedním příběhem dává hře o dost víc prostoru, než jedna session. Nemluvě o tom, že bude potřeba, abyste si zažili pár mechanik, které jsou sice nádherně plynulé - ale až potom, co si na ně aspoň trochu zvyknete.


Říkal jsem si jak vytvořit postavy a asi nejlepší bude když se nad nimi co nejvíc zamyslíme prostě tady... nejspíš do nějakého článku shrnu základní exaltí fluff a tak.
Mimochodem na jednu věc se duševně připravte - narozdíl od DnD to je fakt anime. Když chcete někoho zmlátit, tak se to přitom chce minimálně proběhnout po stěně... a když někomu oznamujete že hodláte zničit město, tak k tomu patří maniakální smích a zlatá záře viditelná na míle daleko (ten smích tam být nemusí a celé to může být pojato i dost dramaticky... ale když sem viděl, jak v tomhle složení dopad RAvenloft, tak myslim že nad vážnym pojetim nemá ani moc smysl uvažovat... (: )
25.10.2009 08:56 - Sethi
Jo, proč ne, mám v záloze nějaké to nevyventilované anime nutkání =)
25.10.2009 14:06 - Geralt
Jsem pro, anime-style jsem ještě nic nehrál. Akorát záleží jak/kdy by hraní vycházelo.
2.11.2009 15:04 - sirien

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.064982891082764 secREMOTE_IP: 34.227.191.136