Alnag
21.6.2009 18:28
Výchozí diskuze k hraní Výpravy do Ravenloftu. (4E/Modern varianta)
Autorská citace #81
20.7.2009 00:03 - Max
Tak sem přihodil tématickej obrázek z minulý session. Co neni v rukou, je ve filtrech. Vivat PS.
Autorská citace #82
26.7.2009 09:46 - Geralt
Jak vidíte hraní příští týden? U mě platí, že budu schopný dorazit kdykoliv v intervalu úterý-pátek.
Autorská citace #83
26.7.2009 10:36 - sirien
Zle. Uvíznul sem teď z roinejch důvodů v Třeboni až do konce týdne. Pak bych už měl být v pohodě v Praze.
Autorská citace #84
26.7.2009 10:47 - Alnag
Budeme hrát někdy v týdnu 3/8 - 9/8 pokud to bude všem časově vycházet. Rovnou můžete psát jak se vám to hodí a nehodí.
Autorská citace #85
26.7.2009 14:50 - sirien
4. se mi to nehodí, je to datum kdy bych velice rád obnovil hraní hunterů kde jsme na konci půlroku hraného příběhu. Jinak vcelku ok.
Autorská citace #86
26.7.2009 22:04 - Max
Za mě, v současné době, bez výhrad.
Autorská citace #87
26.7.2009 22:22 - Sethi
možno. asi.
Autorská citace #88
26.7.2009 22:58 - Geralt
V zásadě jsem na tom jako Max, bude mi vyhovovat celé rozpětí.
Autorská citace #89
26.7.2009 23:00 - Alnag
V tom případě navrhuji předběžně čtvrtek 6/8 od 16:30 u mně. Pokud se už nic zásadního nezmění, tak se zkusme přidržet toho data.
Autorská citace #90
4.8.2009 22:16 - Alnag
Jen připomínám čtvrtek (a také level up, pokud jej někdo neprovedl).
Autorská citace #91
6.8.2009 23:14 - Alnag
Ok. Protože Sethi a Max nemůžou až do září tak další session se odkládá asi na polovinu září. Já osobně bych navrhoval čtvrtek 17/9, ale nevím jak to vidíte...
Autorská citace #92
7.8.2009 09:28 - Geralt
Přes září jsem flexibilní, takže toho 17. mohu.
Autorská citace #93
7.8.2009 13:29 - Blaine
Mohli byste prosim sem nekdo nahazet, jak jste si pozmenili powers, aby byly schopne simulovat "realne" veci? Myslim tim strelne zbrane apod.
Autorská citace #94
7.8.2009 13:44 - Sethi
tak my jsme měnili v podstatě jenom popisy, na té pravidlové části se neměnilo nic.

Bloodclaw Longspear
Dlouhé kopí z lehké slitiny se speciálními drážkami, při obzvláště razantním užití způsobí cíli větší zranění, bohužel to taky často vede k drobnému poškození uživatele;

Versatile Finemail Armor
Kvalitní kevlarová zbroj - rozepnutím několika přezek se dá povolit, aby neomezovala v pohybu;

Couters of Second Chances
Náloketníky z pevného, lehkého plastu, poskytují více volnosti, než by se mohlo zdát;

Gauntlets of Brilliance
Speciální technika Americké armády umožnila zavést světlo emitující vlákla do látky - rukavice svítí za minimální spotřeby energie, v případě potřeby (signalizace, oslepení protivníka) dokážou vyzářit velké množství světla najednou;

Boots of Equilibrium
Lehké přizpůsobivé armádní boty s podrážkou se speciálním vzorem, přilnavé vlastnosti zajišťují lepší stabilitu;

Amulet of Mental Resolve
Kovový přívěšek, který po otevření odhalí společnou fotku s rodiči;


sirienovi jsem dělala dvojpředmět, obrovské vydání Marxova Kapitálu, které je zároveň lehký štít a implement.

s powers je to podobné, prostě jsme měnili omáčku.
Autorská citace #95
7.8.2009 13:52 - Blaine
a jak jste pojali bursty a blasty?
Autorská citace #96
7.8.2009 14:05 - Sethi
řekla bych, že si s tím moc hlavu nelámeme... jediné blasty tam má snad paladin, a ten to pojímá jako SÍLA LIDU A VÍRY VE TŘÍDNÍ SOUDRŽNOST HURR HURR PŘIJMI KOMUNISMUS NEBO ZEMŘEŠ, mocné hřmění hlasu, etc... v podstatě jde o to, že oběti většinou nemají žaludek na to poslouchat jeho kecy. soudruh major gorčakov s ním souzní a američané jsou prostě už navyklí.

také americká výprava má ve zvyku v krizových situacích používat jakési proskoky mimo prostor (produkt tajného výzkumu, jen obzvláště talentovaní jedinci dokázali ovládnout tuhle techniku; samotný výcvik má poměrně vysoké ztráty na životech nebo alespoň zranění s doživotními následky);
Autorská citace #97
7.8.2009 15:01 - Geralt
Blaine:

Flaming Longbow +2 -> Flaming Rifle +2
Tato puška je důmyslným dílem konstrukční kancláře S. Simonova. Ačkoliv se na první pohled maskuje jako sportovní zbraň, ve skutečnosti se jedná o speciálně upravený model odstřelovací pušky SVD Dragunov. Unikátní systém vyvinutý pro Specnaz navíc umožňuje střelci používat ve standardní i zápalnou munici (at-will power mění minor akcí dmg na fire).

Cloak of Survival +2
Plášť sovětské armády určený do extrémních podmínek. Díky výborné izolaci a špičkovému materiálu chrání svého nositele před účinky chladu i horka.
(+2 k Fort., Refl., Will, resist 5 ohně i chladu)

Ironskin Belt
Klasický armádní kožený opasek, který slouží k připnutí sumek s municí. Masivní přezka je však vyrobena z kvalitní oceli, na níž je vyražena výrazná rudá hvězda, jež dokáže ztlumit jinak bolestivý zásah do krajiny břišní. (Odolá 5 zranění po dobu 1 kola.)

Bracers of Archery
Střelecké nátepníky umožňují svému nositeli komfortní střelbu, aniž by byl přitom vyrušován neposedným rukávem. (+2 k dmg)

Veteran's Armor +2
Léty prověřený model pevné sovětské vesty. Oplývá četnými kapsami a kapsičkami, čímž dovoluje svému nositeli vytáhnout nečekané eso z rukávu. (Za utracený Action Point se obnoví jedna Daily Power.)
Autorská citace #98
7.8.2009 15:36 - Alnag
Myslím, že tady vidíte, že je to hlavně o kreativitě interpretace... a té mají hráči dost :D

(Až příliš... :D))
Autorská citace #99
7.8.2009 15:43 - Sethi
to totiž není jen tak ledajaká kreativita...

...to je ravenloftská kreativita...
7.8.2009 19:31 - Max
jj ... až mi z toho de mráz po zádech :) ... tedy mlha ... chtěl sem říct ravenloftská mlha

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084051132202148 secREMOTE_IP: 3.94.150.98