Max
10.12.2012 14:17
Autorská citace #21
3.1.2013 11:42 - Ebon Hand
Mám rád vracející se padouchy, jsou to pak takový staří známí a konflikt je mnohem osobnější.
Autorská citace #22
3.1.2013 13:40 - Jarik
Jeste, ze Max pise rychleji nez ja :)
Diky tomu vim, kdy se co stalo. Jen u toho spojeni hlavice zezla si nejsem jist :)
Ja myslim, ze jsme ji spojili az nakonec, kdyz jsme ziskali polovinu ratiste zezla :D
Do te doby jsme jen maskovali ty 2 kousky (oddelene) :)

Skoda jen, ze si ted dva texty odporuji :( Nevim, zda to mam prepsat ja, nebo zda by se ti Maxi povedlo to presunout na konec.

Prijimam obe moznosti, staci si vybrat :)
Autorská citace #23
3.1.2013 19:38 - Alnag
Jarik: Spojili jste to až na konci, protože ty dva kousky bez ratiště (ostatně celého) by spojit nešly. Jedno je kroužek kolem něj a jedno je jeho přívešek na konci. Ale to jsou detaily. :)
Autorská citace #24
4.1.2013 00:29 - Jarik
Pokud se nepletu, tak jde o hulku (viz prilozeny obrazek).
Pochopil jsem to tak, ze ratiste je ze dvou-tri casti, hlavice je privesek, co ma hRob, 3 krouzky (jeden z nich je vlastne ctverec).
Autorská citace #25
4.1.2013 08:47 - Alnag
Jarik: No skoro... probereme to na session, to se takhle nedá vysvětlovat.
Autorská citace #26
4.1.2013 10:20 - Max
Jarik píše:
Prijimam obe moznosti, staci si vybrat :)


No jde o to jak to skutečně bylo, ale jelikož vim že situaci kolem předmětů mi místama trochu utíkala tak to bude jak říkáš :) ... jinak tím "na konec" myslíš po střetu s gnolama nebo až když se dojelo do města?
Autorská citace #27
4.1.2013 12:55 - Jarik
Slepilo se to, kdyz jsme ziskali zezlo.
Komturovi nikdo z nas nerekl, ze mame 3 dily (dohromady).
"Celou 'tycku'" ma ted Pao.
Autorská citace #28
17.1.2013 16:51 - Max
Doplněna část "Když odbíjí šestá hodina"
Autorská citace #29
17.1.2013 17:47 - Jarik
Velmi dobre, velmi dobre.
Ani jsem tolik detajlu necekal :)
A ta jmena te napadala kdy? Copak se nekdo jmenuje takhle? :D :D :D

Jedno vim jiste. Historii se zabyvat ve sve praci nebudu. Na to je ta Tva prilis dobra, nez aby ji neco kazilo.
Autorská citace #30
18.1.2013 13:50 - Max
Náhodou kdysi taky byli "Černínové, Černohorští, Drnovští, Hrabišici, ..." ale ty jména sem si ohnul tak abych si je pamatoval
Bratr Věžický chodil na věž, bratr Pšenička měl zásobování, bratr Bouřlivý zlobu, bratr Lakotický byl lakotnej, bratr Pávnický příliš namyšlenej a bratr Přejed se přejídal ... tož tak :)
Autorská citace #31
18.1.2013 22:48 - chrochta
to Jarik: S trochou znalostí němčiny si znovu přečti jména rodů jako Lemberkové, Rožmberkové, Šternberkové, Švamberkové, Pfefferkornové, Redernové; "lúd" (Ludanicové) je v prý v maďarštině husa, byli tu jacísi Pětipeští, Harantové (harant = kohout), Strakové, Karlové ze Svárova, Černčičtí...
Autorská citace #32
12.3.2013 14:23 - Max
Tak jsem doplnil část "Bratři" o pádu opatství.
Autorská citace #33
13.3.2013 21:57 - chrochta
Neměl by se poslední z rytířů jmenovat jinak? Když máme bratra Věžnického, Lakotnického, Pšeničku, Pávického atd., tak by jediný věrný měl mít podobné jméno. Navíc stále ještě to může být někdo jiný než Kozlovský (bylo by to dost nečekané překvapení - a nikdy neškodí nechat ostatní, aby vlastní neověřený dohad brali za pevný fakt).
Autorská citace #34
13.3.2013 22:34 - Alnag
No ve skutečnosti by Kozlovský zapadal do jmen ostatních rytířů docela dobře. A povšimněte si zpola ukrytého slova "ZLO" uvnitř. :)
Autorská citace #35
14.3.2013 10:07 - Jarik
Konečně jsem to precetl:-)
Super kousek. S trochou skromnosti musim říci, ze nejlepší co tu byl.

Moc děkuji. PRESNE TAK SI TO UMIM PREDSTAVIT.

Tak mistokralova duse může byt stínem? Hmmm, zajímavé.
Autorská citace #36
14.3.2013 17:02 - Max
Díky.

Přidal jsem ještě na první stránku "Souhrn" ... opak těch fluf stran co píšu. Prostě stručný výpis co se udávalo během posledních sezení. Pokud tam něco význačného chybí, napište.
Autorská citace #37
15.3.2013 00:17 - Max
Tak sem doplnil poslední kapitolu co sem chtěl stihnout "sestry"
Autorská citace #38
15.3.2013 08:16 - Jarik
Kapitola Sestry je vazne obdivuhodna.

Priznam se, ze ten zaver (, ktery se mne primo dotyka) mi prohnal mraz po zadech.
Chtel bych ti moc podekovat. Opet jsi mi potvrdil, ze bud hrajeme na stejne vlne, nebo dovedes odecist z mych narazek podstatu veci.

Nastartoval jsi ve mne potrbu premyslet nad tim... Kam az jsem ochoten zajit pro zachranu elfky. Jakou cenu budu muset a zaroven CHTIT zaplatit.
Ach jo, zas par probdelych noci /* smeji se a mam v ocich slzy */ :)
Autorská citace #39
15.3.2013 10:58 - Ebon Hand
Teda Maxi, ty tomu začínáš dávat šťávu! Sestry jsou VYNIKAJÍCÍ!!!
Autorská citace #40
15.3.2013 15:48 - Max
Njn u Bratrů sem občas tápal kudy se dostat k cíli, hodně postav takže to místy bylo takové rozvleklé. Sestry byly kratší a v podstatě se to psalo samo.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087285995483398 secREMOTE_IP: 44.203.219.117