Max
10.12.2012 14:17
Autorská citace #41
15.4.2013 12:47 - Max
Jinak kde zatím Ivan bloudí http://svecv1.wordpress.com/2013/04/02/pred-odletem/
Autorská citace #42
15.4.2013 13:36 - Ebon Hand
Maxi, přečetl jsem to celé, klobouk dolů. Budu tě dál sledovat. A držím palce pro hladký průběh cesty.
Autorská citace #43
20.4.2013 17:11 - Alnag
Husté!
Autorská citace #44
9.6.2013 19:25 - Alnag
Moc krásný závěr. Pěkná tečka. Velmi mne potěšila.
Autorská citace #45
11.6.2013 08:34 - Geralt
Díky, Maxi, za zápis z velkého finále. Moc pěkně se to čte a taky je hezké, jak to do sebe vše nakonec zapadlo. A dávám velký palec nahoru za povedené epilogy. :-)
Autorská citace #46
11.6.2013 11:36 - Max
Díky.

U epilogů mi ale došlo jak temná to byla kampaň ... s kýmkoliv jsme se setkali, umřel ... dědic, komtur, Stella, devět synů (osud dvou co zradili zůstal zahalen tajemstvím), strážkyně (krom Marie, která "prosvětluje" život Girelovi a snad Jiskry jejíž smutný osud se snaží zvrátit Iladed), démonek, ničitel, císař ...
Autorská citace #47
11.6.2013 13:25 - Jarik
To je proste cena za to, ze Girel mohl v klidu odejit farmarit :D

A co se tyka Jiskry, ... tak jeji osud jsem tu uz asi 3x prepsal (respektive nas spolecny), a porad s tim nejsem spokojeny.
Autorská citace #48
11.6.2013 16:59 - Max
Jo, něco na tom bude ... no jen přepisuj přepisuj ... na její nit osudu jsem zvědav ...
Autorská citace #50
11.6.2013 21:43 - Alnag
Max píše:
U epilogů mi ale došlo jak temná to byla kampaň ... s kýmkoliv jsme se setkali, umřel ... dědic, komtur, Stella, devět synů (osud dvou co zradili zůstal zahalen tajemstvím), strážkyně (krom Marie, která "prosvětluje" život Girelovi a snad Jiskry jejíž smutný osud se snaží zvrátit Iladed), démonek, ničitel, císař ...


No... přiznejme si, že u určitého složení družiny se úmrtí většiny okolo stojících stávají běžnou tradicí. Přinejmenším polovina z nich rozhodně umřít nemusela, kdyby se to trochu jinak vyvíjelo. (Ale ona to temná kampaň byla i bez toho.)
Autorská citace #51
11.6.2013 23:20 - Jarik
Iladed, Epilog II:

„Slyšel jsem, že jsi už rok nevyšel na denní světlo, čaroději.“
Do potemnělé kovárny se nízkými pootevřenými dveřmi dral svit zapadajícího slunce. Jeho jas opisoval postavu svalnatého muže v prosté haleně, který se opíral o ostění na prahu.
Kovář udeřil ještě dvakrát do spoje konstrukce, která zabírala téměř celou místnost. Až poté zaměřil zrak na příchozího. Na jeho tváři se zračilo poznání.
„Tebe bych nečekal. Paa jistě, navštívil mne asi před měsícem i s Erikem. Znovu mi došlo, kolik času uteklo. Ten malý císař je už zase dospělý. A to je přesně to, co nemám, Girele. Čas…“
„Chystáš se ulovit draka? Že stavíš tak velkou klec? S drakem bysme si ještě poradili,… i ve dvou, když by byl dost malý.“ Úsměv na tváři bývalého žoldáka vydržel jen chvíli.
„Ne. To je pro Jiskru.
Znovu jsem je navštívil, všechny - Podzimní královnu, Asmodea, Orca, i toho bláznivýho fomoriana ve Feydarku. Nevěřil bys, jak jsme je všechny naštvali. Každý z nich chtěl tenhle náš kousek světa pro sebe. A dokonce se domnívám, že to s ním mysleli dobře - z úhlu jejich pohledu.
A oni mi pomohli ji najít. Vážně. Ne, že by ukázali tu správnou cestu, … ale alespoň ukázali tu špatnou. Tu kterou se vydat nesmím.
Mám pro tebe překvapení. Celou tu dobu byla tady...“ s těmi slovy si přiložil kovář dlaň na prsa.
„Já ji hledal tam, a ona byla tady! Se mnou! Celou tu dobu! Podívej!“
Girel se podíval do natažené dlaně. Ležel na ní přívěšek gryfího spáru svírajícího obsidiánový kámen. Pak jeho zrak přejel po kovové konstrukci.
„To je …“
„…ano máš pravdu. To je model toho vězení. Akorát ve větším měřítku.“ přerušil jej nedočkavě starší z obou mužů.
„Ještě musím najít cestu, jak jej zahalit tmou. Pak ji sem přenesu. Je to taková teleportační kostka nebo koule. Záleží na tom, jak bujnou máš fantasii.“
„Pokud mi paměť dobře slouží, tak jsi tehdy u mostu říkal, že je to dvacetistěn. Ideální tvar.
Kdybych ti mohl nějak pomoci, tak…“
„Vlastně mohl. Potřebuji kůži. Dost velkou kůži. Černou. Z draka…“
Autorská citace #52
11.6.2013 23:43 - Max
Jarik píše:
„Vlastně mohl. Potřebuji kůži ...

.. lidskou kůži ... :)
Autorská citace #53
11.6.2013 23:56 - Jarik
Je to o Iladovi, ne o Ivanovi :D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.054464817047119 secREMOTE_IP: 3.88.16.192