Geralt
14.1.2013 15:57
Autorská citace #1
14.1.2013 15:57 - Jarik
Diky ti mlady muzi.
Hned je v tom vetsi poradek. :)
Ostrodrap, ted jiz bez drapu, u brodu byti nemohl. Nebyl by k nicemu :D
Autorská citace #2
14.1.2013 16:54 - Max
Jojo, osud ostrodrápa zpečetil bělosrstý. Prokousl mu hrdlo a chlemstal jeho krev. V podstatě tím Ostrodrápému prokázal poslední službu. Jinak by smečka pozbyla výhrad a jejich nory by byly ponechány napospas ostatním smečkám.
Autorská citace #3
14.1.2013 16:55 - Max
Jinak perfektní soupis.
Autorská citace #4
14.1.2013 17:06 - Geralt
Díky za upřesnění, opraveno. V gnollí otázce jsem totiž trochu tápal.
Autorská citace #5
14.1.2013 17:17 - Jarik
Belosrsty je velmi pravdepodobne originalne Bily nicitel :)
Nebo jsme mu tak alespon v druzince rikali :D
Autorská citace #6
14.1.2013 17:32 - Max
Mnooo ... tohle bych ještě nechal uležet. Pokud by bílosrstej byl bílej ničitel tak už jsme všichni pod drnem :) ... spíš sem o něm uvažoval jako o potomkovi nebo o dalším z jeho rodu. Přecijen původní Bílej Ničitel gnolly neskutečně převyšoval ... a spíš to tedy ukazuje na zcela jinej původ ... zem bílých gnolů ... mohl odtamtuď být vyštván a zapuzen pro nějakou zbabělost, proradnost ... a tady pro sebe našel svoje království. Možná chtěl získat zpět svou čest když ve jménu Yeenoghula zničí bezdrápé. Bílosrstej pak mohl být jen pozůstatek z trestné smečky kterou za bílým ničitelem vyslali a už ztratil cestu domů.
Autorská citace #7
15.1.2013 10:04 - Ebon Hand
Pokud by Bílosrstej byl Bílý ničitel, tak se od poslední své slavné bitvy zcvrknul v opravdového loosera, což by se dalo přičítat věku a prašivině.. :D

Tím ďáblíkem z hroby myslíš toho impa?

Prosím o doplnění Orcus, Bahamut, Yeenoghula a dál dvě malé postavičky v kápi v původní císařově hrobce, pokroucený starý kmet ve Strážnickém opatství, myslím že také ještě promluví do příběhu.
Autorská citace #8
15.1.2013 10:12 - Alnag
Bílosrstý je skutečně Bílý ničitel. Akorát je mu asi tak 200 let. Bylo spíš s podivem, že je ještě naživu. Popisoval jsem tuším, že je o hodně větší než ostatní, a to i přesto, že je shrbený.
Autorská citace #9
15.1.2013 11:23 - hRob
Skvělá prácě Geralte. Jinak já také chápal Bělosrstého jako Ničitele daleko za zenitem, který měl už dávno zemřít, ale něčí vůle a magie mu to nechtěla dovolit (dost pravděpodobně čarodějnice z kotlíku - naznačovala, že to původně byla právě ona, kdo Bílého ničitele na Nerath vypustila). A že byl nakonec docela rád, že jsme ho zabili (tuším, že Girelovi posledním dechem poděkoval za zbavení kletby a umřel).
Autorská citace #10
11.2.2013 22:53 - Geralt
Doplněno o aktualizované záznamy. Technicky "nová" postava přibyla tentokrát jen jedna - o těch zbývajících NPC jsem nějak nenabyl dojem, že by výrazně promluvily do hry (kartograf, vědma, satyr) a měly by se v budoucnu ještě vracet. Ale pokud bych někoho opomenul, klidně se ozvěte.
Zato se nám leckteré staré známé postavy pořádně vybarvily.

Orkuse s Bahamutem jsem zatím nezařadil, dokud náhodou nepřekročí stín "božstva v pozadí" a nepromluví nějak konkrétněji do hry. U zjizveného mnicha ze Strážnického opatství vlastně ani netuším, čím by se nám hodil, takže ještě počkám, zda se znovuneobjeví. Ale snad potěším Ebona alespoň tím, že přibyly ty dvě postavičky v kápích. ;-)
Autorská citace #11
12.2.2013 11:46 - Ebon Hand
Na ty bohy jsem se ptal proto, jelikož vůbec nevím, kdou jsou. Dva z devíti propadli Asmodeovi a vezír taky, ale nevím, kdo to je. Stačil by mi rychlý popis a Orkusovi hejblátka jsou také každou chvíli ve hře.

Každopádně Geralte velké díky, že vedeš tuto evidenci, bez ní bych prakticky nebyl schopen nějak rozumně hrát.
Lars sice není žádný chytrák, ale rozum mu velí, že k ziskání odpovědí a rozuzlení této motanice je potřeba spustit tzv. zrychlený eliminační proces..poslat pár postav z kola ven, aby se to zjednodušilo.
Pokud se chce stát rytířem, tak to musí nejdřív pochopit.. :D :D
Autorská citace #12
12.2.2013 12:59 - Jarik
Orcus je demonicky princ nemrtvych. Je to takova temna varianta Havrani kralovny.

Asmodeus je bohu Deviti pekel. Je jednou z nejmocnejsich pekelnych mocnosti. Jeho sila se da srovnat napriklad s Babou Jagou ve Vili divocine.
Jeho domenou jsou intiky a manipulace.


Dle naseho prani je nejspise Kozlovski poslednim ze 7 rytiru. Tim, ktery zachranil prince. Kdyz ovsem mladik dosahl veku, kdy se zacal projevovat jeho intelekt, Kozlovski sezdal, ze neni trunu hoden.
V afektu upnul svou nadeji k obove Nerathu zpet k puvodnimu cisari, ktery v te dobe jiz byl mrtev. A tak se dostal pred samotneho Orca, s nimz uzavrel dohodu - obnoveni Nerathu skrze 1.Cisare, za cenu ne malou - za vlastni cistou dusi.

Podivame-li se na Kozlovskeho ciny, tak veskrze nejsou spatne, jen jsou prilis primocare a tradicni.
Autorská citace #13
13.2.2013 09:14 - Ebon Hand
Nemám problém s Kozlowskim a jeho činy ze svého pohledu hráče, mluvím to jak budu reagovat z pohledu postavy.. :D
Autorská citace #14
13.2.2013 11:34 - hRob
Díky za aktualizaci, Geralte. Dějové zvraty se hned lépe sledují.
Jinak, pokud má být podle věštby klíčem k záchraně Nerathu nějaký rytíř, tak navrhuji urychleně dopomoci Pavoukovi k tomu, aby se stal rytířem. :D
Autorská citace #15
11.3.2013 23:17 - Geralt
Doplněno o záznamy z minulého víkendu.

Krom toho jsem to celé trochu přeorganizoval: významnější postavy se již dočkaly svého vlastního koutku, některé pak i dokonce obrázku.
Autorská citace #16
11.3.2013 23:52 - hRob
Super a díky.
Paní Podzimního dvora je myslím matkou císařovy manželky (a ta vedle ní stála v trůnním sále). U bran podzemního města Marii zastavili kyklopové.
A podle obrázku Marie je jasné, že důvodem, proč si ostatní dobírají Girela, je závist. :)
Autorská citace #17
12.3.2013 09:02 - Geralt
Děkuju za upřesnění, opraveno.

Tahle Marie sice nemá vidět rohy, ale i tak pohled na ní objasňuje, proč se s ní Girel vůbec zapletl. :-)
Autorská citace #18
12.3.2013 10:18 - Jarik
Jen ji chybí ten bílý plášť :-)
Kterým obvykle maskuje svůj dominantní pohled - vy pubertaci :-)

Ale diky za poznámky.
Ale myslím, ze baba jaga byla manželkou císaře, již jedl ty děti. Nikoliv tchyně.

EDIT: tahle Marie má nakroceno k tomu, bytí sukubou:-)
Autorská citace #19
12.3.2013 10:58 - Max
Marii jsem si vždycky představoval že má bílé vlasy ... asi podle figurky co měla ... ale možná poslední drastické události vedli ke změně jejího zevnějšku.
Autorská citace #20
12.3.2013 17:00 - Ebon Hand
Obrázky jsou vždy dobré a tohle jsou teda velké fešandy!

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.092321872711182 secREMOTE_IP: 3.230.162.238