Max
10.3.2013 10:46
Autorská citace #1
10.3.2013 10:46 - Jarik
To jste meli rici rovnou, ze jsme se do FeyDarku dostali proto, abychom nelezli artefakt tak mocny, ze chce zpet na svetlo sveta :)

Konecne jsem se probudil z temneho snu, ze nevim, co zde budeme delat. Nyni mne jiz napadaji ruzne cesticky, zajimavosti, apod.
Ale to si nenecham pro sebe, nybrz navrhnu nasemu komplici - Alnagovi v PM :D

p.s.: A propo. Maxi, smekam a dekuji. Asi jsem mel podekovanim zacit, ale to se nedalo.
Takze dekuji ted, na zaver.
Autorská citace #2
10.3.2013 11:32 - hRob
Dobrá práce, Maxi. A necháme se překvapit, k čemu jsi inspiroval Jarika.
Na druhou stranu v naší partičce od počátku asi nebylo moc lidí, kteří by se nějak moc ztotožňovali s ideály Nehynoucího plamene, a smrt komtura tohle spojení ještě oslabila...
Autorská citace #3
10.3.2013 12:41 - Jarik
hRob

A to si prave myslim, ze je dobre. Ze nekteri z nas s tim Plamenem nejak citi. A jini nikoliv.
Nejvic se mi libi, ze osoby, ktere jsem povazoval za ztelesneni Nehynouciho plamene, jsou jen takovi fanousci.
A naopak ti, kteri se tvari, ze je pro ne Nehynouci plamen jen na obtiz , za nej kopou nejvice :D
Autorská citace #4
10.3.2013 13:07 - hRob
Souhlas, na včerejší hře bylo vidět, že to vede k zajímavým situacím a rozhovorům.
Autorská citace #5
10.3.2013 16:41 - Geralt
Hezký! Koukám, že se máme se standardou na co těšit, paráda. A narozdíl od podobně fungujících Vecnových artefaktů nás snad nebude chtít nespokojená standarda přinutit, abychom si vydloubli oko... teda aspoň doufám. :-)
Autorská citace #6
10.3.2013 17:12 - Nerhinn
Omlouvám se, že vám do toho zasahuji, ale jelikož to tu padlo již právě dvacetkrát (a jelikož je to i na titulní straně a očividně to přebírají další), ráda bych upozornila, že je standard a standarta. A už si zase zalízám zpět do díry a mlčím.
Autorská citace #7
10.3.2013 19:40 - Max
Nerhin: Omlouvám se tvorovi z nory za nutnost vylézání. Děkuji za opravu, prolezeno a snad všude opraveno.

Nerath: Kampaň se nám trochu hnula takže to už není až tak aktuální ... jinak sem doplnil trochu historie.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083529949188232 secREMOTE_IP: 44.200.39.110