Alnag
15.12.2013 17:21
EDGE: Silvestr
Jak už jsem pár z Vás psal, protože to vypadá, že budu na Silvestra v Praze, pohrávám si s myšlenkou, že bych s přítelkyní (RPG ještě nepolíbenou) udělal u nás takovou komorní (a decentní) Silvestrovskou akci - RPG a deskovky.

Účast
  • Alnag
  • Eva
  • Sirien
  • Cemi
  • Kristýna
  • Honza
  • Almi (možná)
Zatím to ještě nemám moc rozmyšlené, pokud nás bude málo (>4) tak to asi odpískáme. Hledám ještě event. náhradníky (asi chápete, že nikoliv z náhodného davu, ale nějaké mně známé). Pokud nemůžete psát do diskuze (nejste členy skupiny), hlásit se můžete přes PMky. :)
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
Autorská citace #1
16.12.2013 10:19 - Alnag
Připsal jsem Siriena a jeho přítelkyni, čímž se nám ten počet už pěkně rozrostl a myslím, že dál expandovat snad ani netřeba.

K programu... viděl bych to tak v rozsahu 18h - +/-01h (původně jsem si pohrával s myšlenkou to táhnout až do rána, ale teď mi to přijde jako blbost). Ale klidně přijdete svůj názor.

Za sebe nabídnu osvědčenou party-RPG Pantheon (napadl mne Baron Prášil, ale zjistil jsem, že jsem ho někomu půjčil a už se mi nevrátil - siriene, nechceš vzít svou verzi?). Jako deskovku pak asi Legend of Drizzt (aby to bylo tématické), případně cokoliv co donesete (taky záleží, kolik nás nakonec bude).

Nápady, komentáře a výtky?
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.07423210144043 secREMOTE_IP: 3.81.221.121