Jerson
10.4.2007 14:40
Hop a skok z pryčny příteli Občane! Přítel Počítač pro tebe má mírně nebezpečnou a zpola zábavnou novou misi!
Autorská citace #1
10.4.2007 14:40 - Nerhinn
Líbí se mi, jak jsi vynechal jakékoliv zmínky o Flashových experimentech s rafty - ten zákeřný bastard si to jednoznačně zasloužil! ;)
Autorská citace #2
10.4.2007 14:49 - Alnag
Chudák Flash :-(
Autorská citace #3
10.4.2007 14:51 - Nerhinn
Jak "chudák Flash"? Copak jsem jediná, kdo si všiml, jak zákeřně po mně šel? Ts...
Autorská citace #4
10.4.2007 17:04 - Jerson
Já si toho všiml taky, jen jsem si říkal, že ho nemůžu jen tak oddělat, aby počítač nezasáhl (zase jsem jako jediný odnesl snížení loayality a pozdě si uvědomil, že na tom houby záleží :-)
Měl jsem tendence vyrovnávat stavy ve tvůj prospěch.
Autorská citace #5
10.4.2007 17:37 - Nerhinn
Jo, napadlo mě to - zpětně díky :) Jinak třeba se mi někdy taky podaří po někom takhle hezky jít - například až si uvědomím, kdo je kdo, nebo tak něco na ten způsob.. :))
Autorská citace #6
10.4.2007 18:13 - Alnag
Jo houby záleží. Ještě jedno takové snížení a měl bys nového klona.
Autorská citace #7
10.4.2007 19:21 - Jerson
Jenže toho snížení jsem se tak jako tak nedožil, a klony jsem měl ještě dva v zásobě, když jsem definitivně umřel. :-)
Autorská citace #8
10.4.2007 19:39 - Alnag
No smůla, že tě kolegové častěji nehlásili pro zradu :-p
Autorská citace #9
11.4.2007 10:48 - Jerson
Nebýt toho, že jsem byl chytřejší než ostatní mě ani neměli za co hlásit. Navíc jsem to byl já, kdo zničil ostatní zrádce a podal zprávu :-)
Teď technická poznámka - chtělo by to zavést nějakou mechaniku jako motivaci pro dosahování dílčích cílů nebo jejich ignorování. Sice nevím, jestli měl Flesh - Treven opravdu za cíl získat obrovský paprskomet, ale celou dobu jsem čekal, až se něco takového vyskytne, abych ho na tom chytil, udal a zlikvidoval - a on ho pak směle ignoroval.
Mohl bys sem hodit úkoly všech postav?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.070672035217285 secREMOTE_IP: 34.230.66.177