Sethi
6.4.2009 09:18
Sven, proslavený paranoik, to zase vidí po svém, a hned dvakrát. Dokonce i sličná Gaerwyn odtajnila něco ze svých záznamů.

Přepůlená, namazaná a zase spojená houska?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Musí být spojena kompatibilně.kladné body11
Je mi to jedno.kladné body1
Cože?kladné body2
Autorská citace #41
11.6.2009 20:16 - noir
Jerson: No, ona Gaerwyn se opravdu moc nehádá. Zato spousta hádek vzniká kvůli ní - ať ten, nebo onen se dost často pokoušejí získat ji na svou stranu ve sporu. Což má občas mnohem větší kouzlo, než kdyby se sama nějak vehementně brala za své názory.
Autorská citace #42
11.6.2009 20:19 - Sethi
tak... my nejsme rozdělení do frakcí, že jo... to znamená, že v každém sporu se musí nanovo získávat spojenci. předvolební kampaně hadr, tady se hraje o každý hlas =))
Autorská citace #43
11.6.2009 23:14 - Chrochta
to Nerhinn: Tak zkus sáhnout po osvědčených stereotypech - alespoň Aiss bude mít k sobě někoho normálního (paladin je magor vždycky - drakorozený paladin = kvadrátmagor; Sven není případ pro psychologa, ale psychiatra - mániodepresivní Anvalian s traumatem z hromadného znásilnění a zajímavými záchvaty bludů - jestli to nejsou bludy ale realita tak je v pěkném pr..se.u - je proti nemu vcelku normální; a oba zvěrozvěstové sice možná normální jsou - ale dle hyeno-gnollských měřítek, a to nelze počítat). Vždyť Gaerwyn klidně může být hodná dceruška z průměrně situované rodiny, se třemi sourozenci a nějakým tím širším příbuzenstvem, kterou za dobrodružstvím vyhnala její neposedná povaha/ paličatost a nějaký důvod, proč potřebuje lootovat (sázka, někdo se silnými citovými vazbami potřebný peněz, snaha udržet někoho úplatky ve vězení...).

A Noir se nakonec ke své části zápisků jistě propracuje. Vždyť už teď vypadá na výstavní hyenu... :) Jen si to nejprve bude muset dobře promyslet, protože gnoll rozhodně není tiefling, půlelf nebo drakorozený.
Autorská citace #44
12.6.2009 09:09 - Sethi
napřed jsem se chtěla ohradit proti nařčení, že je Aiss normální, ale pak jsem si znovu v mysli prošla, co proti ní stojí, a...

...jo, i přesto, že je kříženec ovce, bedničky petard a mrkve, tak je v podstatě normální teenagerka...

...pokud se tedy nezačnout vytahovat kostlivci ze skříní.
Autorská citace #45
12.6.2009 13:04 - Chrochta
Při výčtu předků jsi ještě zapomněla jednorožce a (nějakého)anděla ... :)
Autorská citace #46
19.6.2009 19:19 - Sethi


v první řadě přejí Noirovi brzké uzdravení.

v řadě druhé bych se chtěla omluvit týmu, že jsem z toho boje udělala takovou one-man-show. prostě upřednostňuji efekt před přesným popisem a slibuju, že příště zase udělám hvězdu z někoho jiného =)

a za třetí... uvědomuju si, že se mi mění styl. postrádám tam spontánnost, kterou jsem vkládala na začátku, čím méně "zápisových" okamžiků, tím hůře se to dělá... kdybych chtěla být autentická, tak je celá druhá půlka první stránky, vlastně od patrikova příchodu, psaná vyklepaně kvůli té minci. na druhou stranu nemám pocit, že bych to chtěla nějak řešit... takže ani nevím, proč na to upozorňuju... asi pro případ, že by si toho někdo všiml a rozčilovalo to =)

a trhli jsme nový rekord - květen 28. je se svými třemi stránkami jen za "večerní" zápis zatím zdaleka nejdelší.

příjemnou zábavu.
Autorská citace #47
21.6.2009 17:56 - Alnag
Je to moc pěkné je vidět, jak kněžka dobře zvládla marketing. Vypadá to, jako že všechno je její zásluha. No budu to muset postavit do správného světla.

Styl se obvykle mění, protože člověk hledá nějakou formu, která by mu dobře sedla... což se nemusí podařit hned na začátku. Čte se to fajn, to je důležité.
Autorská citace #48
21.6.2009 18:23 - Sethi
mokrýš píše:
budu to muset postavit do správného světla

bring it on, boy...
Autorská citace #49
22.6.2009 09:57 - Lotrando
Takjsem s epo delší době dostal k těmto zápiskům a jen lituju, že s váma nemohu hrát. Čte se to moc dobře, super propojení na minulost a tak. Člověk má pocit, jakoby v tom městě byl.
Autorská citace #50
22.6.2009 18:25 - Alnag
Lotrando píše:
Takjsem s epo delší době dostal k těmto zápiskům a jen lituju, že s váma nemohu hrát.


Musím říct, že je to hra, kterou si fakt užívám. I hráči jsou dost různorodé charaktery (skoro bych řekl takový průřez Lawsovou typologií - tou co je v DMG 4e nebo DMG II 3e) a opravdu je tam myslím cítit, jak se to dobře doplňuje - posiluje mezi sebou.
Autorská citace #51
22.6.2009 18:27 - Sethi
alnag píše:
průřez Lawsovou typologií

...mám pocit, že mě to uráží.
Autorská citace #52
23.6.2009 20:05 - Sethi
trochu jsem si hrála s tuší, tak mě napadlo, že bych stejně tak mohla udělat i něco užitečného...



nejsem žádný odborník na středověce laděná města, takže by místy nemuselo dávat tak docela smysl, moc to ale neřeším. možná by si to ještě zasloužilo stručnou historii, ale to zase někdy jindy.

mělo to být takové... víc oobrázkované, ale pak mi to přišlo zase přeplácané a já nejsem proslulá svou trpělivostí, takže jsem šla cestou nejmenšího odporu =)

je to dost veliký soubor, holt pro krásu se musí trpět...
Autorská citace #53
23.6.2009 22:15 - Lotrando
vyzerá to dobre.

co je použito jako podklad?
Autorská citace #54
23.6.2009 22:20 - Sethi
tuto, s úpravami.
Autorská citace #55
23.6.2009 22:34 - Lotrando
díky, tohle bych na deviantu nehledal, i když jinak tam loupím vydatně.
Autorská citace #56
1.7.2009 15:38 - yokuzava
Uz to sem musim napsat. Kazdou cast pribehu z teto nebo druhe strany hltam a tesim se na ni! Libi se mi jak pisete a jak pribeh doplnujete z ruznych pohledu.
Videl jsem Vas(Sethi, Alnagu) a hral s Vami jen jednou a to jsme byl vyjukanej ze jsem se ani nezmohl na poradne hrani postavy, protoze jsem hral poprve DnD a jeste navic s cizimi lidmi. Priznavam ze obcas lituju ze nejsem z Prahy a ze nepatrim do okruhu vasich pratel se kterymi hravate a prozivate tyto a jina dobrodruzstvi! Jste velmi nadani a jak to rict, multi-tvurci! Jen tak dale! Neuvazovali jste o nejakem soubornem vydani pribehu? :)
Autorská citace #57
7.7.2009 10:35 - Almi
Jednoduše famózní..a hodně inspirativní. Zdá se, že se budu muset podívat Hřbitovu na zoubek. :-)
Autorská citace #58
7.7.2009 11:18 - Lotrando
jasně, jen se ho zeptej Aiss. mojí postavy se nikdo na nic neptal, a jak to dopadlo :)
Autorská citace #59
7.7.2009 11:27 - Sethi
almi: myslím, že se hřbitovem se můžeš vyblbnout co hrdlo ráčí, asi jsem si k němu řekla všechno, co jsem si k němu říct chtěla. zatím =)

lotrando: slyšela jsem, bylo mi dostatečným varováním =) teď si vezmi, že by nám třeba konstantina pokousali vlkodlaci - ještě by mu začala růst srst a zuby a drápy, ta hrůza.
Autorská citace #60
7.7.2009 11:35 - Lotrando
Konstantin je ten co umí mluvit? Nějak se mi ti dva pořád pletou.

Kvůli drápkům teď moje rangerka nemůže střílet ze svého oblíbeného luku. Na druhou stranu, nevim nevim, jestli si Almi pomohl. Jsem teď na bojišti třikrát :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077318906784058 secREMOTE_IP: 3.17.154.171