Autorská citace #1
9.5.2010 01:12 - Nerhinn
Juhuhuhůů :)
Tohle mi tak chybělo... super!
Autorská citace #2
9.5.2010 08:32 - Jarik
vitej zpet, spisovateli legend :)
normalne mi ted ujel vlak (jak jsem se zacetl) :D
Autorská citace #3
9.5.2010 10:06 - Sethi
Juch.

Účastnila jsem se takové... exkurse do budoucnosti... a teď nevím, jestli mám psát zápis nebo protokol z praktik.

A takový luxusní baráček...
Autorská citace #4
20.5.2010 22:18 - Sethi
Meehee...
Autorská citace #5
20.5.2010 23:20 - Jarik
jj.
takhle jsem to citil. dekuji
Autorská citace #6
21.5.2010 12:30 - Almi
Teda, dokonale popsáno..a napsáno. A já, jako DM mám opět o čem přemýšlet, neboť ty vsuvky jsou VELMI inspirativní...

...je nádherné sledovat, jak si každý zvlás s vým způsobem tvoříte svůj příběh. Minulost, pocity, motivace. Sven přes své vzpomínky, Aiss přes NPC a krátké příběhy, Gaerwynn svou precizně vycezilovanou legendou a světem i Ghar, který si své dědictví nese sebou a neví, zda se na to, co ho čeká, má těšit či se bát.

Jen Konstantin děsí vše přítomné bez rozdílu svou výhružkou, že "jestli mne zabijete, přijde nový gnollí bratr..Kosmas se jmenuje..a ten už se nezakecá" :o))
Autorská citace #7
21.5.2010 13:27 - Nerhinn
Mně spíš pokaždé znova a znova fascinuje, jak dokáže Alnag dodat tomu, kde já nic nevidím, příběh a drama... a ještě to napsat tak, že to působí tak přirozeně... snadně. Závidím :D
Autorská citace #8
21.5.2010 14:21 - Alnag
Nerhinn: Díky! :)

Almi: To je jeden z důvodů, proč tam jsou... ;-)
Autorská citace #10
24.5.2010 22:00 - Nerhinn
Sven píše:
Zahrnovalo to elfčiny podivné alchymistické kejkle, bezedný vak, Aissčinu magickou ručku a nakonec složitý rituál spočinutí. Konstantin se soustavně snažil nabídnout do procesu i svou kladku, ale nakonec se spokojil s tím, že ji vyráchal v krvi mrtvých ďáblů.

Tahle část mě pořád dostává. Je tak... typická. Musím se u ní pořád smát :)

A taky mě dostává, jak Sven s roztomilostí sobě vlastní ve svých vzpomínkách komanduje ostatní a říká jim, co mají dělat. Doufám, Sethi, že budeš při psaní dvé verze vycházet z vlastních vzpomínek nebo ze sumarizace, než aby ses synchronizovala se Svenem. To by se pak vyvracelo blbě :D

Jinak samozřejmě se mi to líbí, hlavně to, jak dokážeš popsat tu akci. Ale to už jsem říkala...
Autorská citace #11
24.5.2010 22:07 - Alnag
Nerhinn píše:
A taky mě dostává, jak Sven s roztomilostí sobě vlastní ve svých vzpomínkách komanduje ostatní a říká jim, co mají dělat.


Ještě, že ho máte. :D
Autorská citace #12
24.5.2010 22:08 - Sethi
No... Já mám pořád provinilý pocit, že co jsem si doteď napsala, na mě působí jako taková one-tiefling show. A navíc jsem se v zápisu zasekla...

Nicméně teď jsem dostala ve sprše (kde jinde) nápad na krutopřísné provedení, tak uvidíme, jestli to bude tak krutopřísné i na papíře.
Autorská citace #13
24.5.2010 22:19 - Nerhinn
Ušatá™ píše:
Já mám pořád provinilý pocit, že co jsem si doteď napsala, na mě působí jako taková one-tiefling show.

Však v pořádku. Ve Svenově podání je to zas taková "one half-elf show" (násobení zlomků? Takže jen "half-elf show"?)... a kdo četl shrnutí, může si všimnout, jak detailně jsou v něm popsány Gaerwyniny zásluhy. Historii vyhrávají psavci... nebo jak to bylo.
Autorská citace #14
24.5.2010 22:29 - Alnag
A to mám za to, že jsem tam dal Gaerwyn tolik prostoru k vyniknutí... nevděk, prostě nevděk.
Autorská citace #15
24.5.2010 22:33 - Nerhinn
Když... já... prostě... Sven tam Gaerwyn komanduje. Mně se ty jeho zápisky líbí a hrozně mě baví je číst, ale nějak se nedokážu povznést nad to, že Gaerwyn najednou nestřílí tam, kam chce, ale tam, kam jí někdo řekne.
Autorská citace #16
24.5.2010 22:42 - Alnag
Ok. Odnáším si z toho poučení pro příště. V obtížné zpracovatelné scéně nechat zářit Svena, ignorovat ostatní. Řeči o half-elf show přijdou stejně ale alespoň budou na místě. Aby byl ten souboj čitelný, tak jsem z něj ořezal, to co dělal Sven a abych ukázal, co dělali ostatní, napsal jsem to takhle. (A mohli bychom tu rozebírat metaherní rovinu informací, které kdyby šly na papírku by vedly přesně k tomuhle typu komunikace, ale to je asi jedno.)
Autorská citace #17
24.5.2010 23:00 - Nerhinn
Ne, nech to tak, jak to je (jakože zachovej styl). Jen mě nech ozvat se :)
Autorská citace #18
25.5.2010 01:33 - Jarik
poznamka kterou ted napisi sem, ...a mohl bych ji stejne tak napsat do Aissinych zapisku, je zrejma.

Prijde mi to, ze se (jako postava i hrac) vezu s dejem, a tak mne co 14 dni (doplnte si cetnost psani) prekvapuje, ze nejdete duvod zminit jmeno Ghar ve svych zapiscich. :P

Me ego je v tech dnech na absolutni vysi,... protoze najednou vim, ze jsem soucasti neceho TAAAAK VELKEHO jako jsou dobrodruzstvi AA.

Dekuji Vam za misto v textech slavy. A dekuji Almimu, ze mohu byt toho soucasti.
Autorská citace #19
25.5.2010 08:45 - Almi
Jarik: No, už delší dobu jsem si pohrával s tím nápadem. A když jsi chyběl, napadlo mne, že to půjde úžasně skloubit, aniž bys přišel o hlavní dějovou linii.. a zároveň si vyřešit jednu z minula.

Nevím, jak pro ostatní, ale pro mne to byla dokonalá adrenalinová jízda, zdy encounter stíhal encounter, věše pokládané chvílemi zajímavé roleplayingu (viz debata "co tu vlastně děláme?" a.. jak poznamenala trefně Nerhinn, činností pro vaši družinu tak typickou = vymýšlení naprosto zběsile kouzelných nápadů, které by neprošli nikde jinde, než právě v Amazing Adventures! :o))

A po přečtení tohohle suprového popisku mám chuť napsat vlastní poznámku pod čarou nebo aspoň nahrát někam těch pár zajímavých fotek, co jsem udělal. Protože battlefield byl boží! (jojo, trocha sebechvály neškodí v jakémkoli množství).
Autorská citace #20
27.5.2010 11:24 - yokuzava
Konecne jsem docetl vsechny dily od vsech zucastnenych (Alnag, Jarik, Sethi, Nerhinn). Musim rict ze to je skvele napsane dilo, nastesti jeste neni uplne cele a mohu se tesit na dalsi dobrodruzstvi! Diky!

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.07896900177002 secREMOTE_IP: 3.12.108.7