Autorská citace #41
6.9.2010 12:20 - Nerhinn
Jarik: Jo, naschvál jsme překroutili mistrovské dílo Gharovy diplomacie, přesně tak.

Alnag: Mě jen mrzí, že se do výsledku nedostal ten Gaerwynin záhlavec. Na druhou stranu se tam nedostala ani helma, a to je zas fajn, určitě bys to celé popletl a dal na ni nějaké paroží. Ale i tak by se mi výsledek líbil, je to super :)

yokuzava: No... můžu dodělat sumarizaci, která mi tu leží už několik týdnů. Ale nic moc nového se tam nejspíš nedočteš, něco mi říká, že se ostatní do doplňování a připomínkování moc nepohrnou.
EDIT: Teda kromě správné verze Gharovy věty, která mění celé její vyznění. Nějak.
Autorská citace #42
6.9.2010 12:35 - Almi
Hmm..jiné, zvláštní, také jsem zvědav, jak se to povídání vyvine :-)
Autorská citace #43
6.9.2010 13:48 - noir
Jo helma, na tu bych úplně zapomněl. A to by byla velká škoda :o)
Autorská citace #44
15.9.2010 19:00 - Alnag
No... přidal jsem nový bonus. Tentokrát z trochu jiného... drsnějšího... soudku.
Autorská citace #45
15.9.2010 20:01 - Nerhinn
Hustá (hnusná) atmosféra, píšeš až moc dobře.
Chtělo by to rychle zajíst zdravou porcí normálního zápisu :D
Autorská citace #46
15.9.2010 20:17 - Jarik
Chtel bych cist dalsi odstavec... chtel bych slyset dalsi slova toho pribehu...
ale nedockam se jich. vim to.
To je to kouzlo, co si bardi nosi s sebou na svych toulkach.

Nevyrceny vers..., nedotazeny tah stetcem..., socha jiz chybi tvář...
... at kazdy doplni si co chce ...slyset, ...videt, ...citit.

Asi nejlepsi kousek z dilu, co jsem kolem AA cetl. (poklona)
Autorská citace #47
15.9.2010 20:45 - Lokken
Skvělé čtení, jen jsem si všiml tohohle: "...přísahal, když poklekl přes svou životní družkou na jedno koleno..."
Autorská citace #48
15.9.2010 21:00 - Alnag
Nerhinn: Tvoje chvála mne hřeje u srdce... (nebo tedy tam, co normální lidé mají srdce :))

Jarik: Díky. Ale připojuji se k Veronice v tom, že bych raději četl/psal normální zápis. Tohle mi sice dává víc tvůrčí svobody, ale ve finále přináší méně radosti. (Jen je to takový můj kdysi daný slib, že něco napíšu...)

Lokken: Díky. Rovnou jsem tam vychytal ještě dvě slova, která se mi při dalším přečtení úplně nelíbila. (Jo, jsem jeden z těch lidí, kteří nejsou s výsledkem nikdy spokojení a pořád to po sobě přepisují...)
Autorská citace #49
15.9.2010 21:02 - Sethi
Juch =)
Autorská citace #50
15.9.2010 21:04 - noir
Dnes na to už nemám sílu, ale slibuju, že se na to podívám cobydup.
Autorská citace #51
15.9.2010 21:19 - Sethi
Líbí se mi, že Alnag ví, co dělá. Po technické stránce to má hlavu a patu, má to strukturu, dodržuje to jistá pravidla. Po obsahové stránce to je neokoukané, čtivé, není to přeslazené ani předramatizované, prostě tak akorát. Skvěle promyšlená a následně provedená práce.

(Tedy alespoň z mého omezeného rozhledu, já tu nejsem literární experti.)

Až bych tiše připustila, že je to zároveň značně demotivační. Těžko se mi píše s tak vysoko nahozenou laťkou, tak si jen tiše žárlím v koutku =)
Autorská citace #52
15.9.2010 21:53 - Alnag
Ušatá: Těším ne to, co říkáš, protože i já si tvého umění psát velmi vážím.

Poslední dobou píšu hodně stylem, kterému sám pro sebe říkám "seriálový". Přijde mi totiž, že se strukturou (stříháním obrazů, propojováním stejných nebo kontrapunktových prvků) podobá tomu, jak dnešní scénáristé píší seriály (ty lepší minimálně). Nebo bych si to tedy rád myslel.

Kromě toho se snažím nezapomínat na jednu techniku z NLP a to práci s různými smysly. Aby to nebylo jen vizuální a případně sluchové, ale třeba se zapojil čich, pocity tepla a chladu a tak. Prostě aby člověk ten příběh cítil na vlastní kůži...

Jsem rád, že se mi to podařilo a opravdu mne moc těší to, co píšete. Je to velmi motivující a povzbudivé.
Autorská citace #53
16.9.2010 08:12 - yokuzava
Alnagu, je to skvele!! Ja uz se nechci opakovat, ale musim. Melo by se to nakonec sebrat a vydat! Verim tomu, ze dila Vasi skupiny maji velkou nadeji na uspech i v pevne vazbe!
Autorská citace #54
17.10.2010 14:26 - Alnag
Updatnul jsem zápis z poslední session. Bohužel nemůžu říct, že by mne jeho psaní nějak zvlášť bavilo (narozdíl třeba od předchozího bonusu), takže je to jen taková řemeslná břečka a myslím si, že je to na tom dost vidět. :(
Autorská citace #55
17.10.2010 16:02 - Jarik
ma ucta.
Jestli tohle je spatne dilo, tak... to mam asi jine hodnoty :D
Autorská citace #56
18.10.2010 07:59 - yokuzava
Alnagu, ja Ti nevim ... Ale podle me a Jarika to neni vubec spatne spis naopak! Zadna brecka! Ja vim, neni to vzdycky lehke psat.
Autorská citace #57
28.11.2010 22:17 - Jarik
tak tohle nema chybu.
opet mne to pohltilo. mnohe uzavrelo.. a mnohe otevrelo - a to jsem u toho byl.
ma poklona
Autorská citace #58
29.11.2010 08:21 - yokuzava
Alnagu! Super :) Ze by pred vanocema bylo tohle dobrodruzstvi kompletni a mohlo se vydat knizne? ;)
Autorská citace #59
29.11.2010 09:34 - Alnag
Yokuzava: Sorry, ale nejsem autor Dračího doupě 2, abych dával nesplnitelné sliby. :)
Autorská citace #60
29.11.2010 09:39 - yokuzava
Ja vim :) vydam si to samostatne print from Web

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.07190203666687 secREMOTE_IP: 3.15.143.181