Autorská citace #81
21.3.2011 22:54 - Alnag
Dal jsem si záležet... :)
Autorská citace #82
21.3.2011 23:44 - Jarik
hmmm. dobre.
Mam prosbu. Mohl by ten prsten.... co mi Sven dal, byt dvojprstenem? (proste jen dva spojene kruhy) nejak mne napadlo to pouzit :)

a za druhe. Ma uz Almi jasne vymezeno,... KDO si objednal mou hlavu?
A ma uz Sven vyjasneno, zda (kdyz mi ty penize dal) mne zabije? :P (delam si malinkato srandu)
Autorská citace #83
22.3.2011 00:52 - Sethi
Autorská citace #84
22.3.2011 10:08 - Alnag
Jarik píše:
a za druhe. Ma uz Almi jasne vymezeno,... KDO si objednal mou hlavu?


Tak vzhledem k tomu, že je to celé moje divoká invence si myslím, že spíš ne. Prsten nicméně může být jaký si zamaneš.

Seti: Hezoučké :)
Autorská citace #85
22.3.2011 10:54 - noir
JSem nadšený z ALnagova i Sethiina vyprávění. Zase mám o čem přemýšlet. Dneska si to rozhodně dám ještě jednou před spaním... Mj. ve čtvrtek mám dělat repku o včelařství, tak vám moc děkuju :(
Autorská citace #86
22.3.2011 14:36 - Almi
noir: Taky si to jdu přečíst..jestli ti vadí včelařství, mohl bys zase napsat něco o sektách... :-)
Autorská citace #87
23.3.2011 09:32 - yokuzava
:) Diky, Alnagu! Skvela prace! Nasel jsem, ze tam mas ke konci "se "slovo" se " ... a nema to tak byt. Mozna se pletu ;)
Autorská citace #88
23.3.2011 09:49 - Alnag
Píše:
Nasel jsem, ze tam mas ke konci "se "slovo" se " ... a nema to tak byt.


Asi by mi pomohl copy-paste celé věty, protože se nějak nechytám. :(
Autorská citace #89
23.3.2011 09:56 - yokuzava
OK :)

Záhy se objevila se shrbená postava.

Pak se sklonil se k jejím plným, rudým rtům.
Autorská citace #90
23.3.2011 10:10 - noir
Toho dne byl Alnag velmi reflexivní...
Autorská citace #91
23.3.2011 11:28 - Alnag
Noir: I ty vtipálku... :)

Yokuzava: Super. Díky. Hledání chyb (nota bene ve vlastních textech) není moje silná stránka, takže cokoliv najdete, sem s tím.
Autorská citace #92
23.3.2011 11:47 - yokuzava
:) Mno, ja neumim zase tak psat a "chyby" hledam-poznavam nebo nepoznavam citem.
Za sveho "mladi" jsem precetl spoustu knizek. Knihovna mi byla mala. Ted uz mam cas sotva na elektronicke knihy. Ale moje vlastni psani stoji za backoru ani vsema deseti psat neumim a hemzim se preklepama v poradi pismenek :) Tak si z toho nic nedelej! Jsi na tom o hodne lip!
Autorská citace #93
23.3.2011 11:48 - Nerhinn
"Pět nemrtvých rytířů se tázavě otočilo ke svému vládci v kostěné masce. „Přineste mi jeho duši,“ kývl blazeovaně ten."
->kývl ten blazeovaně.

"Mladík se tázavě otočil po elfce. Jeho oči, jediná věc, která prozrazovala, že je v něm ukryta Doverova duše jako by prosily o radu."
->Doverova duše,
Autorská citace #94
25.3.2011 22:31 - Alnag
Musím se přiznat, že mám trochu problém při psaní dalších dílů "Deníků". Soustavně tu narázím na problém přílišného kvanta informací. Není možné naložit příběh dvěma A4kama nových informací aby zároveň zůstal hratelný a já přitom nejsem s to odlišit, co je vlastně důležité a co ne... abych to nějak proškrtal. Mám pak chuť to proškrtnout úplně.

Tolik dnešní drobný povzdech, který stejně nikoho nezajímá.
Autorská citace #95
1.4.2011 13:29 - yokuzava
Jo, zajima :) akurat sem se sem dostal ponekud se pozdeji. :) Pis dal, chyby se najdou vzdycky. Nejsme stroje, ne!? :)
Autorská citace #97
6.4.2011 13:34 - Almi
Náhodou, ten nový, sebestředný díl je hodně zajímavý. Líbí se mi, že poodhaluje motiv, proč vlastně následně Sven odmítne Kylaru, což se mi hodně líbí. vymyslel jsi to chytře!

A popis je věrný. Až je mi líto, jak neobratný dialog jsem vedl a tak nějak podvědomě doufal, že ho Alnag vylepší :-)
Autorská citace #98
6.4.2011 13:47 - noir
Správné slovo? Úchvatné!
Autorská citace #99
6.4.2011 13:49 - Sethi
Tohle je moc pěkné. A strašně hezky mi jde na ruku ta zmínka o skořici.
6.4.2011 14:03 - Alnag
Tak... nechtěl jsem psát "síra" a náhodou to taky začínalo na "s". :))

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.082730054855347 secREMOTE_IP: 3.94.98.40