Autorská citace #1
9.5.2010 01:12 - Nerhinn
Juhuhuhůů :)
Tohle mi tak chybělo... super!
Autorská citace #2
9.5.2010 08:32 - Jarik
vitej zpet, spisovateli legend :)
normalne mi ted ujel vlak (jak jsem se zacetl) :D
Autorská citace #3
9.5.2010 10:06 - Sethi
Juch.

Účastnila jsem se takové... exkurse do budoucnosti... a teď nevím, jestli mám psát zápis nebo protokol z praktik.

A takový luxusní baráček...
Autorská citace #4
20.5.2010 22:18 - Sethi
Meehee...
Autorská citace #5
20.5.2010 23:20 - Jarik
jj.
takhle jsem to citil. dekuji
Autorská citace #6
21.5.2010 12:30 - Almi
Teda, dokonale popsáno..a napsáno. A já, jako DM mám opět o čem přemýšlet, neboť ty vsuvky jsou VELMI inspirativní...

...je nádherné sledovat, jak si každý zvlás s vým způsobem tvoříte svůj příběh. Minulost, pocity, motivace. Sven přes své vzpomínky, Aiss přes NPC a krátké příběhy, Gaerwynn svou precizně vycezilovanou legendou a světem i Ghar, který si své dědictví nese sebou a neví, zda se na to, co ho čeká, má těšit či se bát.

Jen Konstantin děsí vše přítomné bez rozdílu svou výhružkou, že "jestli mne zabijete, přijde nový gnollí bratr..Kosmas se jmenuje..a ten už se nezakecá" :o))
Autorská citace #7
21.5.2010 13:27 - Nerhinn
Mně spíš pokaždé znova a znova fascinuje, jak dokáže Alnag dodat tomu, kde já nic nevidím, příběh a drama... a ještě to napsat tak, že to působí tak přirozeně... snadně. Závidím :D
Autorská citace #8
21.5.2010 14:21 - Alnag
Nerhinn: Díky! :)

Almi: To je jeden z důvodů, proč tam jsou... ;-)
Autorská citace #10
24.5.2010 22:00 - Nerhinn
Sven píše:
Zahrnovalo to elfčiny podivné alchymistické kejkle, bezedný vak, Aissčinu magickou ručku a nakonec složitý rituál spočinutí. Konstantin se soustavně snažil nabídnout do procesu i svou kladku, ale nakonec se spokojil s tím, že ji vyráchal v krvi mrtvých ďáblů.

Tahle část mě pořád dostává. Je tak... typická. Musím se u ní pořád smát :)

A taky mě dostává, jak Sven s roztomilostí sobě vlastní ve svých vzpomínkách komanduje ostatní a říká jim, co mají dělat. Doufám, Sethi, že budeš při psaní dvé verze vycházet z vlastních vzpomínek nebo ze sumarizace, než aby ses synchronizovala se Svenem. To by se pak vyvracelo blbě :D

Jinak samozřejmě se mi to líbí, hlavně to, jak dokážeš popsat tu akci. Ale to už jsem říkala...
Autorská citace #11
24.5.2010 22:07 - Alnag
Nerhinn píše:
A taky mě dostává, jak Sven s roztomilostí sobě vlastní ve svých vzpomínkách komanduje ostatní a říká jim, co mají dělat.


Ještě, že ho máte. :D
Autorská citace #12
24.5.2010 22:08 - Sethi
No... Já mám pořád provinilý pocit, že co jsem si doteď napsala, na mě působí jako taková one-tiefling show. A navíc jsem se v zápisu zasekla...

Nicméně teď jsem dostala ve sprše (kde jinde) nápad na krutopřísné provedení, tak uvidíme, jestli to bude tak krutopřísné i na papíře.
Autorská citace #13
24.5.2010 22:19 - Nerhinn
Ušatá™ píše:
Já mám pořád provinilý pocit, že co jsem si doteď napsala, na mě působí jako taková one-tiefling show.

Však v pořádku. Ve Svenově podání je to zas taková "one half-elf show" (násobení zlomků? Takže jen "half-elf show"?)... a kdo četl shrnutí, může si všimnout, jak detailně jsou v něm popsány Gaerwyniny zásluhy. Historii vyhrávají psavci... nebo jak to bylo.
Autorská citace #14
24.5.2010 22:29 - Alnag
A to mám za to, že jsem tam dal Gaerwyn tolik prostoru k vyniknutí... nevděk, prostě nevděk.
Autorská citace #15
24.5.2010 22:33 - Nerhinn
Když... já... prostě... Sven tam Gaerwyn komanduje. Mně se ty jeho zápisky líbí a hrozně mě baví je číst, ale nějak se nedokážu povznést nad to, že Gaerwyn najednou nestřílí tam, kam chce, ale tam, kam jí někdo řekne.
Autorská citace #16
24.5.2010 22:42 - Alnag
Ok. Odnáším si z toho poučení pro příště. V obtížné zpracovatelné scéně nechat zářit Svena, ignorovat ostatní. Řeči o half-elf show přijdou stejně ale alespoň budou na místě. Aby byl ten souboj čitelný, tak jsem z něj ořezal, to co dělal Sven a abych ukázal, co dělali ostatní, napsal jsem to takhle. (A mohli bychom tu rozebírat metaherní rovinu informací, které kdyby šly na papírku by vedly přesně k tomuhle typu komunikace, ale to je asi jedno.)
Autorská citace #17
24.5.2010 23:00 - Nerhinn
Ne, nech to tak, jak to je (jakože zachovej styl). Jen mě nech ozvat se :)
Autorská citace #18
25.5.2010 01:33 - Jarik
poznamka kterou ted napisi sem, ...a mohl bych ji stejne tak napsat do Aissinych zapisku, je zrejma.

Prijde mi to, ze se (jako postava i hrac) vezu s dejem, a tak mne co 14 dni (doplnte si cetnost psani) prekvapuje, ze nejdete duvod zminit jmeno Ghar ve svych zapiscich. :P

Me ego je v tech dnech na absolutni vysi,... protoze najednou vim, ze jsem soucasti neceho TAAAAK VELKEHO jako jsou dobrodruzstvi AA.

Dekuji Vam za misto v textech slavy. A dekuji Almimu, ze mohu byt toho soucasti.
Autorská citace #19
25.5.2010 08:45 - Almi
Jarik: No, už delší dobu jsem si pohrával s tím nápadem. A když jsi chyběl, napadlo mne, že to půjde úžasně skloubit, aniž bys přišel o hlavní dějovou linii.. a zároveň si vyřešit jednu z minula.

Nevím, jak pro ostatní, ale pro mne to byla dokonalá adrenalinová jízda, zdy encounter stíhal encounter, věše pokládané chvílemi zajímavé roleplayingu (viz debata "co tu vlastně děláme?" a.. jak poznamenala trefně Nerhinn, činností pro vaši družinu tak typickou = vymýšlení naprosto zběsile kouzelných nápadů, které by neprošli nikde jinde, než právě v Amazing Adventures! :o))

A po přečtení tohohle suprového popisku mám chuť napsat vlastní poznámku pod čarou nebo aspoň nahrát někam těch pár zajímavých fotek, co jsem udělal. Protože battlefield byl boží! (jojo, trocha sebechvály neškodí v jakémkoli množství).
Autorská citace #20
27.5.2010 11:24 - yokuzava
Konecne jsem docetl vsechny dily od vsech zucastnenych (Alnag, Jarik, Sethi, Nerhinn). Musim rict ze to je skvele napsane dilo, nastesti jeste neni uplne cele a mohu se tesit na dalsi dobrodruzstvi! Diky!
Autorská citace #21
16.6.2010 15:56 - yokuzava
Parada ! :)
Autorská citace #22
16.6.2010 16:11 - Alnag
Dík.
Autorská citace #23
16.6.2010 16:27 - noir
Promyšlený, chytrý, se spoustou emocí a obrazů. Díky moc!
Autorská citace #24
16.6.2010 16:43 - Lokken
Myslím, že vývojáři FU2 by tě měli spolu se sethi zaměstnat jako scénáristu... :-)

Moc pěkné čtení!
Autorská citace #25
16.6.2010 16:54 - Jarik
hezke...
uz se tesim na zitra... at vytvorime neco noveho :D
Autorská citace #26
17.6.2010 10:36 - Nerhinn
Mě hlavně fascinuje, že to má 14 stránek a člověk to stejně hltá...
Autorská citace #27
17.6.2010 11:24 - Almi
Není nic lepšího, než si před hrou přečíst zpětně zápisky... člověk se úplně přepne někam..jinam...

..děkuju, Alnagu. Temnější, než se zdá. Snadné to nebude.
Autorská citace #28
19.7.2010 00:27 - Alnag
No tak snad jen menší reklama na poslední zápis (kdybyste si toho jako nevšimli na titulce).
Autorská citace #29
19.7.2010 08:06 - noir
BRAVO. Fakt nemůžu říct nic jiného. Ale je to BRAVO pěti významů a pěti stupňů!
Autorská citace #30
19.7.2010 12:08 - yokuzava
Tyyyyjo... Skvele!!! Super !!! Aplaus :) Dekuji!!!
Autorská citace #31
19.7.2010 15:54 - Alnag
Noir & Yokuzava: Díky, díky. Teď mně sice hlodá, jestli bych neměl přepsat ty předchozí části, když neměly takové bouřlivé reakce, ale asi to nechám... :)
Autorská citace #32
19.7.2010 16:02 - Lokken
Jedinou vadu to má v tom, že se nemůžu dočkat pokračování... :-)
Autorská citace #33
19.7.2010 19:41 - noir
Alnag: Nic nepřepisuj, každá má svý kouzlo. Ale tahle se mi moc líbí řemeslně-jak tím prostupuje těch pět motivů, jak každé slovo má svůj smysl a jak na sebe vše nádherně navazuje. Zdá se mi, žes tohle vyprávění zdaleka nejvíc promýšlel. Klobouk dolů.
Autorská citace #34
19.7.2010 19:59 - Alnag
Noir: To je zajímavé, protože jsem to ve skutečností psal poměrně živelně. Tedy znění těch pěti pravd jsem měl před psaním samotného příběhu, ale to, jak jsou tam napasované i spousta z toho, jak se to vyvrbilo je spíš otázka okamžitého impulzu (nebo zážitku). A myslím, že jiné díly jsem promýšlel víc.

Ale nemůžu popřít, že při psaní tohohle jsem měl dobrou motivaci :o)
Autorská citace #35
20.7.2010 07:31 - yokuzava
Alnagu, ono nekdy je lepsi moc nemyslet a nechat pribeh plynout. Teda ja vim, ze to rikam prave ja .... :) Mno, ale dle Tveho komentare to tak vypada. Fakt skvele. Nejlepsi je jak postupne v kazde kapitole je videt rust dovednosti autora. To same plati o pribehu ze Sethiina pohledu. Vlastne o kazdem kdo pise Vase dobrodruzstvi. Holt je to "velmi dobra material" Vase skupinka ;) I DM, neboj Almi!
Autorská citace #36
20.7.2010 10:00 - Almi
yokuzava: Já se nebojím :o)) Já jen tiše zírám...teď jsem byl na Gameconu, ale zjistil jsem, že AA mají fanoušky i tam :-))

Navíc Jarik dostal nějaké zajímavé bonus info, jsem zvědav, jak se s tím popasuje on..i někteří vybraní zbylí ;-)

Jo, a novou kapitolu jsem četl o víkendu v noci na párty přes mobil..ať žijí informační technologie a AA :o))

Alnag: Bylo to moc pěkný, jen jsem u toho musel hodně přemýšlet. Ale asi to bylo alkoholem v krvi ;-)
Autorská citace #37
20.7.2010 17:21 - Alnag
Almi píše:
Alnag: Bylo to moc pěkný, jen jsem u toho musel hodně přemýšlet. Ale asi to bylo alkoholem v krvi ;-)


Jo. Řekl bych, že to není zrovna kapitola ke třetímu promile... :)
Autorská citace #38
4.9.2010 23:53 - Alnag
Pokud jste si mysleli, že z Brněnského hraní nic nebude, rozhodl jsem se vás vyvést z omylu. Nicméně, protože zpracovávaný materiál byl obtížnější než obvykle, dovolil jsem jednak větší autorskou svobodu v interpretaci událostí a také právo některé skutečnosti vynechat a některé konce nechat otevřené.
Autorská citace #39
5.9.2010 08:59 - Jarik
diky :)
(ale to, ze jste mi vsichni prekroutili vetu, Vam nezapomenu :D Rekl jsem - umyslne... "Jaka jste BYL svine." :D :D :D )
Autorská citace #40
6.9.2010 07:58 - yokuzava
Alnagu,
pekny to je! Takovy nakousavajici vic veci najednou :) Jsem zvedavej jak se to rozmota s budoucimi popisy od ostatnich.
Autorská citace #41
6.9.2010 12:20 - Nerhinn
Jarik: Jo, naschvál jsme překroutili mistrovské dílo Gharovy diplomacie, přesně tak.

Alnag: Mě jen mrzí, že se do výsledku nedostal ten Gaerwynin záhlavec. Na druhou stranu se tam nedostala ani helma, a to je zas fajn, určitě bys to celé popletl a dal na ni nějaké paroží. Ale i tak by se mi výsledek líbil, je to super :)

yokuzava: No... můžu dodělat sumarizaci, která mi tu leží už několik týdnů. Ale nic moc nového se tam nejspíš nedočteš, něco mi říká, že se ostatní do doplňování a připomínkování moc nepohrnou.
EDIT: Teda kromě správné verze Gharovy věty, která mění celé její vyznění. Nějak.
Autorská citace #42
6.9.2010 12:35 - Almi
Hmm..jiné, zvláštní, také jsem zvědav, jak se to povídání vyvine :-)
Autorská citace #43
6.9.2010 13:48 - noir
Jo helma, na tu bych úplně zapomněl. A to by byla velká škoda :o)
Autorská citace #44
15.9.2010 19:00 - Alnag
No... přidal jsem nový bonus. Tentokrát z trochu jiného... drsnějšího... soudku.
Autorská citace #45
15.9.2010 20:01 - Nerhinn
Hustá (hnusná) atmosféra, píšeš až moc dobře.
Chtělo by to rychle zajíst zdravou porcí normálního zápisu :D
Autorská citace #46
15.9.2010 20:17 - Jarik
Chtel bych cist dalsi odstavec... chtel bych slyset dalsi slova toho pribehu...
ale nedockam se jich. vim to.
To je to kouzlo, co si bardi nosi s sebou na svych toulkach.

Nevyrceny vers..., nedotazeny tah stetcem..., socha jiz chybi tvář...
... at kazdy doplni si co chce ...slyset, ...videt, ...citit.

Asi nejlepsi kousek z dilu, co jsem kolem AA cetl. (poklona)
Autorská citace #47
15.9.2010 20:45 - Lokken
Skvělé čtení, jen jsem si všiml tohohle: "...přísahal, když poklekl přes svou životní družkou na jedno koleno..."
Autorská citace #48
15.9.2010 21:00 - Alnag
Nerhinn: Tvoje chvála mne hřeje u srdce... (nebo tedy tam, co normální lidé mají srdce :))

Jarik: Díky. Ale připojuji se k Veronice v tom, že bych raději četl/psal normální zápis. Tohle mi sice dává víc tvůrčí svobody, ale ve finále přináší méně radosti. (Jen je to takový můj kdysi daný slib, že něco napíšu...)

Lokken: Díky. Rovnou jsem tam vychytal ještě dvě slova, která se mi při dalším přečtení úplně nelíbila. (Jo, jsem jeden z těch lidí, kteří nejsou s výsledkem nikdy spokojení a pořád to po sobě přepisují...)
Autorská citace #49
15.9.2010 21:02 - Sethi
Juch =)
Autorská citace #50
15.9.2010 21:04 - noir
Dnes na to už nemám sílu, ale slibuju, že se na to podívám cobydup.
Autorská citace #51
15.9.2010 21:19 - Sethi
Líbí se mi, že Alnag ví, co dělá. Po technické stránce to má hlavu a patu, má to strukturu, dodržuje to jistá pravidla. Po obsahové stránce to je neokoukané, čtivé, není to přeslazené ani předramatizované, prostě tak akorát. Skvěle promyšlená a následně provedená práce.

(Tedy alespoň z mého omezeného rozhledu, já tu nejsem literární experti.)

Až bych tiše připustila, že je to zároveň značně demotivační. Těžko se mi píše s tak vysoko nahozenou laťkou, tak si jen tiše žárlím v koutku =)
Autorská citace #52
15.9.2010 21:53 - Alnag
Ušatá: Těším ne to, co říkáš, protože i já si tvého umění psát velmi vážím.

Poslední dobou píšu hodně stylem, kterému sám pro sebe říkám "seriálový". Přijde mi totiž, že se strukturou (stříháním obrazů, propojováním stejných nebo kontrapunktových prvků) podobá tomu, jak dnešní scénáristé píší seriály (ty lepší minimálně). Nebo bych si to tedy rád myslel.

Kromě toho se snažím nezapomínat na jednu techniku z NLP a to práci s různými smysly. Aby to nebylo jen vizuální a případně sluchové, ale třeba se zapojil čich, pocity tepla a chladu a tak. Prostě aby člověk ten příběh cítil na vlastní kůži...

Jsem rád, že se mi to podařilo a opravdu mne moc těší to, co píšete. Je to velmi motivující a povzbudivé.
Autorská citace #53
16.9.2010 08:12 - yokuzava
Alnagu, je to skvele!! Ja uz se nechci opakovat, ale musim. Melo by se to nakonec sebrat a vydat! Verim tomu, ze dila Vasi skupiny maji velkou nadeji na uspech i v pevne vazbe!
Autorská citace #54
17.10.2010 14:26 - Alnag
Updatnul jsem zápis z poslední session. Bohužel nemůžu říct, že by mne jeho psaní nějak zvlášť bavilo (narozdíl třeba od předchozího bonusu), takže je to jen taková řemeslná břečka a myslím si, že je to na tom dost vidět. :(
Autorská citace #55
17.10.2010 16:02 - Jarik
ma ucta.
Jestli tohle je spatne dilo, tak... to mam asi jine hodnoty :D
Autorská citace #56
18.10.2010 07:59 - yokuzava
Alnagu, ja Ti nevim ... Ale podle me a Jarika to neni vubec spatne spis naopak! Zadna brecka! Ja vim, neni to vzdycky lehke psat.
Autorská citace #57
28.11.2010 22:17 - Jarik
tak tohle nema chybu.
opet mne to pohltilo. mnohe uzavrelo.. a mnohe otevrelo - a to jsem u toho byl.
ma poklona
Autorská citace #58
29.11.2010 08:21 - yokuzava
Alnagu! Super :) Ze by pred vanocema bylo tohle dobrodruzstvi kompletni a mohlo se vydat knizne? ;)
Autorská citace #59
29.11.2010 09:34 - Alnag
Yokuzava: Sorry, ale nejsem autor Dračího doupě 2, abych dával nesplnitelné sliby. :)
Autorská citace #60
29.11.2010 09:39 - yokuzava
Ja vim :) vydam si to samostatne print from Web
Autorská citace #61
29.11.2010 16:20 - Almi
Alnagu, ty jsi se skutečně zbláznil, všechna čest, jsi šikovnej!

Líbí se mi, že sis z toho vzal, co sis vzít měl..něco úvah přidal.. a ta úplně poslední věta je naprosto dokonalá! Ani nevíš jak.. ;-)
Autorská citace #62
29.11.2010 16:59 - Alnag
Díky Almi, ale měl jsem vydatnou posilu v nejen povzbuzující, ale i inspirující Veronice (Nerhinn). Jinak myslím, že bych to vůbec nedopsal. :)
Autorská citace #63
30.11.2010 07:06 - Lokken
Alnag: sice mám pocit, že mi po přečtení každého dalšího dílu zbyde víc otázek než odpovědí, ale stejně už se těším na pokračování z Havraní Skály :) Skvělá práce...
Autorská citace #64
30.11.2010 10:25 - Nerhinn
Hodně se mi líbí ta mince :)

Ale co se mi líbí asi nejvíc, je tohle:

Tady Sven píše:
„Posílal jsem ti vzkazy,“ zasmál se Stříbrňák. „Jako v té pohádce. Cesta značená drobečky.“

Nenáviděl jsem ho pro všechno, co jsme sdíleli.

„Obávám se, že je vyzobali nějací ptáčci,“ odtušil jsem. „Asi havrani.“

„Jednoho havrana bych tady měl,“ změnil zničehonic tón a odkudsi ze tmy k sobě přitáhl Aiss. V ústech měla nacpaný rudý hedvábný šátek, aby nemohla křičet, a ruce svázané za zády.


TadySven píše:
„Nyní kněžka položí mrtvé tři otázky,“ oznámil tiefling, jako bychom byli na pouti.
„Kdo je tvůj vrah?“
„Stříbrňák,“ rozeznělo se sálem a dav vydechl.
„Jaký měl důvod?“
"Vylákat, zabít Svena."


TadySven píše:
„Posílal jsem ti vzkazy, bratře“ přivítal jej Stříbrňák. „Jako v té pohádce. Cesta značená drobečky.“

„Svene,“ elfka chtěla něco říct, ale Stříbrňák jí rychle ucpal ústa zmuchlaným šátkem.

„Obávám se, že je vyzobali nějací ptáčci,“ odtušil bard.

„Jednu volavku bych tady měl,“ zvážněl Stříbrňák z ničeho nic. „Ale doufám, že ti na ní moc nezáleží. Je jen samé zklamání.“
Autorská citace #65
30.11.2010 10:41 - Lokken
Nerhinn: já věděl, že jsem tu už někde četl...

Btw, objevila se tu už někde sumarizace z poslední hry? Tedy pokud není tajná? :)
Autorská citace #66
30.11.2010 11:35 - Sethi
Jak se Sven znovu a znovu nechává vylákat, co? Jeden by čekal, že se napotřetí už třeba poučí =)
Autorská citace #67
30.11.2010 11:40 - noir
Vsadím se, že až bude někdo držet pod krkem Konstantina, tak Svena nic nevyprovokuje...
Autorská citace #68
30.11.2010 11:42 - Nerhinn
noir: V Konstantinově případě mu bude u důlku držet Vecnovo oko a Svenovi hrozit, že gnollovi roubík vyndá :)
Autorská citace #69
30.11.2010 12:09 - noir
Nerhinn: Vůči Vecnově oku je Konstantin imunní :) Dokud ho chce, tak ho nedostane..
Autorská citace #70
30.11.2010 18:41 - Jerson
Ušatá™ píše:
Jak se Sven znovu a znovu nechává vylákat, co? Jeden by čekal, že se napotřetí už třeba poučí =)

Trochu mimo - V naší poslední hře prohlásil Michal: "Takže půjdeme hluboko do pouště na místo, kde nás můžou snadno přepadnout a nebudeme se mít jak bránit. To vypadá na jasnou past, kdy vyrážíme?"

Takže myslím, že u některých je zajímavé, že se nepoučí nikdy :-)
Autorská citace #71
24.12.2010 23:53 - Jarik
nadherny vanocni darek.
dekuji Ti. A jestli jindy pusobim odmerene,... omluv mne. Dnes jsem byl vskutku dojat.
Autorská citace #72
25.12.2010 12:53 - Lokken
Jako vždy skvělé počtení! A rozhodně lepší než ponožky... :)
Autorská citace #73
27.12.2010 08:50 - yokuzava
Ano, ano ... kraasa :) diky!
Autorská citace #74
28.12.2010 20:06 - Nerhinn
Tohle je jeden z nejhezčích dárků, co jsem letos dostala :)
Autorská citace #75
28.12.2010 20:14 - Alnag
Děkuji za poklonu. ;-)
Autorská citace #76
1.1.2011 18:05 - Lokken
Tak tohle si do nového roku dám líbit! Už jsem se bál, že na tu poslední scénu nedojde - a taková by to byla škoda. :)
Autorská citace #77
1.1.2011 20:15 - Jarik
Hezký nový rok :)
Autorská citace #78
4.1.2011 13:12 - Nerhinn
Je to super. Ale trochu mě deprimuje, jak při čtení nemám žádnou svobodnou vůli. Dočtu na konec a pak znova první tři kurzívové oddíly. Tsss...
Autorská citace #79
21.3.2011 22:39 - Alnag
Nový zápis teď už relativně starého dobrodružství. Publikuji čistě jen proto, abych se Sethi srovnal skóre. :)
Autorská citace #80
21.3.2011 22:53 - Nerhinn
Alnag píše:
Sklonil se k jejím plným, rudým rtům. Svůdně pootevřeným, tak žádostivým polibku.

Výborně vybraný obrázek. Netušila jsem, že mi na té hře přijde něco ještě nechutnějšího, než med :D
Autorská citace #81
21.3.2011 22:54 - Alnag
Dal jsem si záležet... :)
Autorská citace #82
21.3.2011 23:44 - Jarik
hmmm. dobre.
Mam prosbu. Mohl by ten prsten.... co mi Sven dal, byt dvojprstenem? (proste jen dva spojene kruhy) nejak mne napadlo to pouzit :)

a za druhe. Ma uz Almi jasne vymezeno,... KDO si objednal mou hlavu?
A ma uz Sven vyjasneno, zda (kdyz mi ty penize dal) mne zabije? :P (delam si malinkato srandu)
Autorská citace #83
22.3.2011 00:52 - Sethi
Autorská citace #84
22.3.2011 10:08 - Alnag
Jarik píše:
a za druhe. Ma uz Almi jasne vymezeno,... KDO si objednal mou hlavu?


Tak vzhledem k tomu, že je to celé moje divoká invence si myslím, že spíš ne. Prsten nicméně může být jaký si zamaneš.

Seti: Hezoučké :)
Autorská citace #85
22.3.2011 10:54 - noir
JSem nadšený z ALnagova i Sethiina vyprávění. Zase mám o čem přemýšlet. Dneska si to rozhodně dám ještě jednou před spaním... Mj. ve čtvrtek mám dělat repku o včelařství, tak vám moc děkuju :(
Autorská citace #86
22.3.2011 14:36 - Almi
noir: Taky si to jdu přečíst..jestli ti vadí včelařství, mohl bys zase napsat něco o sektách... :-)
Autorská citace #87
23.3.2011 09:32 - yokuzava
:) Diky, Alnagu! Skvela prace! Nasel jsem, ze tam mas ke konci "se "slovo" se " ... a nema to tak byt. Mozna se pletu ;)
Autorská citace #88
23.3.2011 09:49 - Alnag
Píše:
Nasel jsem, ze tam mas ke konci "se "slovo" se " ... a nema to tak byt.


Asi by mi pomohl copy-paste celé věty, protože se nějak nechytám. :(
Autorská citace #89
23.3.2011 09:56 - yokuzava
OK :)

Záhy se objevila se shrbená postava.

Pak se sklonil se k jejím plným, rudým rtům.
Autorská citace #90
23.3.2011 10:10 - noir
Toho dne byl Alnag velmi reflexivní...
Autorská citace #91
23.3.2011 11:28 - Alnag
Noir: I ty vtipálku... :)

Yokuzava: Super. Díky. Hledání chyb (nota bene ve vlastních textech) není moje silná stránka, takže cokoliv najdete, sem s tím.
Autorská citace #92
23.3.2011 11:47 - yokuzava
:) Mno, ja neumim zase tak psat a "chyby" hledam-poznavam nebo nepoznavam citem.
Za sveho "mladi" jsem precetl spoustu knizek. Knihovna mi byla mala. Ted uz mam cas sotva na elektronicke knihy. Ale moje vlastni psani stoji za backoru ani vsema deseti psat neumim a hemzim se preklepama v poradi pismenek :) Tak si z toho nic nedelej! Jsi na tom o hodne lip!
Autorská citace #93
23.3.2011 11:48 - Nerhinn
"Pět nemrtvých rytířů se tázavě otočilo ke svému vládci v kostěné masce. „Přineste mi jeho duši,“ kývl blazeovaně ten."
->kývl ten blazeovaně.

"Mladík se tázavě otočil po elfce. Jeho oči, jediná věc, která prozrazovala, že je v něm ukryta Doverova duše jako by prosily o radu."
->Doverova duše,
Autorská citace #94
25.3.2011 22:31 - Alnag
Musím se přiznat, že mám trochu problém při psaní dalších dílů "Deníků". Soustavně tu narázím na problém přílišného kvanta informací. Není možné naložit příběh dvěma A4kama nových informací aby zároveň zůstal hratelný a já přitom nejsem s to odlišit, co je vlastně důležité a co ne... abych to nějak proškrtal. Mám pak chuť to proškrtnout úplně.

Tolik dnešní drobný povzdech, který stejně nikoho nezajímá.
Autorská citace #95
1.4.2011 13:29 - yokuzava
Jo, zajima :) akurat sem se sem dostal ponekud se pozdeji. :) Pis dal, chyby se najdou vzdycky. Nejsme stroje, ne!? :)
Autorská citace #97
6.4.2011 13:34 - Almi
Náhodou, ten nový, sebestředný díl je hodně zajímavý. Líbí se mi, že poodhaluje motiv, proč vlastně následně Sven odmítne Kylaru, což se mi hodně líbí. vymyslel jsi to chytře!

A popis je věrný. Až je mi líto, jak neobratný dialog jsem vedl a tak nějak podvědomě doufal, že ho Alnag vylepší :-)
Autorská citace #98
6.4.2011 13:47 - noir
Správné slovo? Úchvatné!
Autorská citace #99
6.4.2011 13:49 - Sethi
Tohle je moc pěkné. A strašně hezky mi jde na ruku ta zmínka o skořici.
6.4.2011 14:03 - Alnag
Tak... nechtěl jsem psát "síra" a náhodou to taky začínalo na "s". :))
6.4.2011 14:12 - Jarik
dechberouci.
jsem se zacetl tak, jako bych se zaposlouchal do vypraveni barda :)
6.4.2011 15:07 - Nerhinn
Aisska voní jako fanfikční Snape. Náhoda? Nemyslím! :D
6.4.2011 15:10 - Sethi
Nerhinn píše:
Aisska voní jako fanfikční Snape. Náhoda? Nemyslím! :D

Cože?

...


...cože?
6.4.2011 15:26 - Nerhinn
Sethi: Pečlivým studiem těchto stránek - Zapovězený kabinet - jsem kdysi dávno zjistila, že kdysi došlo v jedné fanfikční povídce k popisu toho, jak Snape voní (skořicí), což se pak ujalo a od té doby je to zmíněno v každém druhém "díle", kde vystupuje.

Stránky nejsou z nejpřehlednějších, proto bych vaší pozornosti jako typický příklad toho, proč jsem se do studia pustila, doporučila Měsíc v jináči. Vlastně bych ho doporučila zejména Diarfovi, který má na uvozovky podobný názor jako autorka, která jej dovedla ad absurdum.
8.4.2011 00:13 - Sethi
Nerhinn píše:
Měsíc v jináči


I... I don't even.
8.4.2011 12:04 - yokuzava
Perfektni prace, Alnagu! :)

„Tvoje místo je teď jinde,“ pobídl mne bez suše Jaseb a obrátil se k davu přízraků. -> „Tvoje místo je teď jinde," pobídl mne bez duše Jaseb a obrátil se k davu přízraků. ?

Nevim, uz je to delsi dobu, ale zdaji se mi divne ty ukoncovaci uvozovky, proc?
8.4.2011 17:38 - Nerhinn
yokuzava:
-Pokud je mi známo, pak obecně při pročítání internetu narazíš spíš na anglické uvozovky, tedy " " psané před a za textem. Ostatně, nepamatuju si, že by mi někdy nějaký server nabídl jiné, když někam něco píšu. Čeština používá uvozovky tyto: „ “. Není to tedy sice tak časté, zato je to správně.
-Namísto "bez duše" bych se přimluvila za odstranění "bez" a nechala v textu pouhé "suše".
8.4.2011 21:40 - Alnag
Ad uvozovky. Ve Wordu jsou správné a tohle je výsledek konverze. Taky si nejsem jistý, že ten sklon je korektní, ale možná je to fontem... ?

Za tu opravu děkuji, skutečně tam má být "suše".
8.4.2011 21:52 - Sethi
Uvozovky jsou v pohodě.

*slovo samozvaného experta na uvozovky*
11.4.2011 07:18 - yokuzava
:) oki, uvozovky mi jsou jasne, diky :) proste "suše" je fakt lepsi.
15.4.2011 01:11 - Alnag
15.4.2011 08:48 - Jarik
hned mi ten patek lepe zacina.
dekuji :)
15.4.2011 09:04 - noir
A pak že nejde skloubit pěkné vyprávění s přísunem dat. Jde to a nečekaně dobře. Ale je na tom (z mého pohledu) vidět, jak těžce se to psalo...
15.4.2011 10:40 - Alnag
Noir: Máš pravdu, že lehce se to nepsalo a hodně jsem rezignoval na nějaké vysvětlování toho, oč běží. Čtenář neschopný si hodně domyslet se asi nechytá. :(
15.4.2011 11:12 - yokuzava
Supeer! :) Diky!

„Ne svojí,“ řekl jsem a něžně ji pohladil jsem ji po tváři. -> „Ne svojí,“ řekl jsem a něžně ji pohladil po tváři.

„I Spercheios se zapletl se s paní šestého kruhu,“ -> „I Spercheios se zapletl s paní šestého kruhu,“
25.9.2011 22:21 - Alnag
Už skoro pět měsíců mi leží na ploše nedokončené zápisky. Opakovaně jsem se snažil je nějak zkulturnit a opakovaně jsem zjistil, že mi chybí potřebné odhodlání, chuť a nadšení z toho vykřesat něco víc. Myslím, že už se to nezmění a vzdal jsem to. Takže si je můžete vychutnat v poměrně ryzí podobě mé de facto základní kostry (+ nějaké drobné dodělávky, aby to nebylo tak strašné).
26.9.2011 15:24 - Nerhinn
Mně to náhodou přijde celkem v pohodě. Možná je to tím, že jsem nedávno četla znova sumarizace, ale whatever. Myslím, že pro nehráče tam chybí tak možná tři scény, víc ani ne. Líbily se mi některé detaily (inkvizitor za všechny) :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.15976405143738 secREMOTE_IP: 3.235.227.36