6.4.2011 14:12 - Jarik
dechberouci.
jsem se zacetl tak, jako bych se zaposlouchal do vypraveni barda :)
6.4.2011 15:07 - Nerhinn
Aisska voní jako fanfikční Snape. Náhoda? Nemyslím! :D
6.4.2011 15:10 - Sethi
Nerhinn píše:
Aisska voní jako fanfikční Snape. Náhoda? Nemyslím! :D

Cože?

...


...cože?
6.4.2011 15:26 - Nerhinn
Sethi: Pečlivým studiem těchto stránek - Zapovězený kabinet - jsem kdysi dávno zjistila, že kdysi došlo v jedné fanfikční povídce k popisu toho, jak Snape voní (skořicí), což se pak ujalo a od té doby je to zmíněno v každém druhém "díle", kde vystupuje.

Stránky nejsou z nejpřehlednějších, proto bych vaší pozornosti jako typický příklad toho, proč jsem se do studia pustila, doporučila Měsíc v jináči. Vlastně bych ho doporučila zejména Diarfovi, který má na uvozovky podobný názor jako autorka, která jej dovedla ad absurdum.
8.4.2011 00:13 - Sethi
Nerhinn píše:
Měsíc v jináči


I... I don't even.
8.4.2011 12:04 - yokuzava
Perfektni prace, Alnagu! :)

„Tvoje místo je teď jinde,“ pobídl mne bez suše Jaseb a obrátil se k davu přízraků. -> „Tvoje místo je teď jinde," pobídl mne bez duše Jaseb a obrátil se k davu přízraků. ?

Nevim, uz je to delsi dobu, ale zdaji se mi divne ty ukoncovaci uvozovky, proc?
8.4.2011 17:38 - Nerhinn
yokuzava:
-Pokud je mi známo, pak obecně při pročítání internetu narazíš spíš na anglické uvozovky, tedy " " psané před a za textem. Ostatně, nepamatuju si, že by mi někdy nějaký server nabídl jiné, když někam něco píšu. Čeština používá uvozovky tyto: „ “. Není to tedy sice tak časté, zato je to správně.
-Namísto "bez duše" bych se přimluvila za odstranění "bez" a nechala v textu pouhé "suše".
8.4.2011 21:40 - Alnag
Ad uvozovky. Ve Wordu jsou správné a tohle je výsledek konverze. Taky si nejsem jistý, že ten sklon je korektní, ale možná je to fontem... ?

Za tu opravu děkuji, skutečně tam má být "suše".
8.4.2011 21:52 - Sethi
Uvozovky jsou v pohodě.

*slovo samozvaného experta na uvozovky*
11.4.2011 07:18 - yokuzava
:) oki, uvozovky mi jsou jasne, diky :) proste "suše" je fakt lepsi.
15.4.2011 01:11 - Alnag
15.4.2011 08:48 - Jarik
hned mi ten patek lepe zacina.
dekuji :)
15.4.2011 09:04 - noir
A pak že nejde skloubit pěkné vyprávění s přísunem dat. Jde to a nečekaně dobře. Ale je na tom (z mého pohledu) vidět, jak těžce se to psalo...
15.4.2011 10:40 - Alnag
Noir: Máš pravdu, že lehce se to nepsalo a hodně jsem rezignoval na nějaké vysvětlování toho, oč běží. Čtenář neschopný si hodně domyslet se asi nechytá. :(
15.4.2011 11:12 - yokuzava
Supeer! :) Diky!

„Ne svojí,“ řekl jsem a něžně ji pohladil jsem ji po tváři. -> „Ne svojí,“ řekl jsem a něžně ji pohladil po tváři.

„I Spercheios se zapletl se s paní šestého kruhu,“ -> „I Spercheios se zapletl s paní šestého kruhu,“
25.9.2011 22:21 - Alnag
Už skoro pět měsíců mi leží na ploše nedokončené zápisky. Opakovaně jsem se snažil je nějak zkulturnit a opakovaně jsem zjistil, že mi chybí potřebné odhodlání, chuť a nadšení z toho vykřesat něco víc. Myslím, že už se to nezmění a vzdal jsem to. Takže si je můžete vychutnat v poměrně ryzí podobě mé de facto základní kostry (+ nějaké drobné dodělávky, aby to nebylo tak strašné).
26.9.2011 15:24 - Nerhinn
Mně to náhodou přijde celkem v pohodě. Možná je to tím, že jsem nedávno četla znova sumarizace, ale whatever. Myslím, že pro nehráče tam chybí tak možná tři scény, víc ani ne. Líbily se mi některé detaily (inkvizitor za všechny) :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083759069442749 secREMOTE_IP: 3.237.46.120