Sven

Původ
půlelfí bastard ze vznešeného elfího klanu
Zaměření
potulný bard, všeználek a milovník
Osud postavy je otevřen
Ikona postavy

Cíl postavy

Najít místo kam by patřil a skutečné přátele na které by se mohl spolehnout.

Životní moto

Život je jako děvka, která nikdy neví, kdy má dost.

Vlastní popis postavy

Narodil se z násilného spojení elfí vědmy a tieflingského čaroděje v krásné půlelfí dítě (protože všichni tieflingové jsou vlastně lidé). Jeho dvojče bylo zanecháno na pospas vlkům při záchraně jeho života.

Vyrostl se starším bratrem, který ale postupně propadal šílenství způsobeném střípkem duše zmíněného čaroděje uvězněným v rodovém meči. Vše kulminovalo v sérii událostí, kdy Sven přistihl svého bratra při násilném styku se svou platonickou a neopětovanou láskou a bratra zabil. Pronásledován výčitkami svědomí i elfími lovci prchl ze své komunity a začal se potulovat světem.

Při svých poutích naráží na nepochopení a lidskou nenávist (pokus jej zabít pro pár šupů), zneužívání i opovržení a neustále čelí pronásledovatelům. Na svých cestách zahlédne i malou Aiss a Janose, aniž by tušil, jak se v budoucnu jejich osudy spletou dohromady. Část svého života stráví v jižanském přístavu Port Umbra, kde se živí poctivým i nepoctivým využitím své schopnosti věštit.

Stále jej však pronásleduje kletba, kterou na něj uvalila dryáda, jež jej uchránila před pronásledovateli, a to, že jej neuspokojí žádná smrtelná žena. O to víc se Sven vrhá na lože dalších a dalších dívek, často zkušených kurtizán.

Na určitou dobu se přidává k putování nesourodé skupiny složené z pekelné kněžky Aiss, dráčkovitého paladina Ghara, sličné elfí tulačky Gaerwyn, která o sobě tvrdí, že není zlodějka, a dvojice hyen - Konstatina a Metoděje. Jejich strastiplné putování napříč Světem i sférami má mnoho podivných zákrutů.

Pro Svena je klíčové zejména setkání s půlelfím lovcem odměn Stříbrňákem, který mu na čelo vypálí cejch psance. Neméně důležitý je i vztah s Kylarou, která je snad konkubínou tieflingského čaroděje Spercheia, ale možná i něčím mnohem víc. Ve Varteně se pak setkává i s podivnou bytostí nazývanou Šedivec a vzpomene si, že to není jejich první setkání...

Přelétavá půelfova nátura jej pudí k toužení jak po Aiss tak i po Gaerwyn, ale obě dívky se srdnatě brání jeho flirtování a návrhům. Zato peklo jako by již čekalo, až bude jeho...

***

Z vizí budoucnosti, které Sven mívá, se zdá, že svůj život dožije jako jeden z vládců Vílí divočiny, jen aby se na poslední okamžiky života vrátil do Světa smrtelníků. Zde umírá poté, co si neznámá bytost přijde vyzvednout s polibkem jeho poslední dech a duši.
Více informací na adrese: http://www.d20.cz/skupina/121/clanky/svenovy-zapisky.html Postavu spravuje: Alnag
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.11595106124878 secREMOTE_IP: 3.236.225.157