Nachtrose
12.11.2009 08:48
Nachtíkovi zalenáči - Organizační vývěska
Tato diskuze ma sloužit na dohadování věcí ohledně herních sezeni.

Tak další hra se hrála včera 23.01. u tichošlápka ( jako vždy ). Přežili tentokrát s lehkostí. Kdo umíral ( nudou ), byli někteří hráči, nakolik se to z počátku vleklo víc, než jsem počítal.

Aktuálni stav postav se změnil na: lvl 4 a 4045/5500XP

Bratr byl úspěšně přidělen ke skupině, snad ho tahle vykecávací session moc neodradila :-)

Co se termínů do budoucna týče, k dispozici jsou soboty bez vážnějších časových omezení a neděle od 14h do 18h.

Další hra plánována zatím přesne není. Ve hře jsou podle zájmu víkendy 20.-21. a 27.-28.03. stačí si vybrat. Při 4 potvrzených postavách hrajeme.


Občerstveni: bylo rozhodnuto, že se bude přispívat 2€/sezení.


Postupem času a jak se bude dařit tu budu přidávat i sekce s materiálama a postavama ve formátu pro CB. Rysuje se mi nejake to FTP, odkud by si pak každý stáhnul svoji postavu, doma v CB povýšil/upravil dle aktuálního stavu a nahrál nazpět.

Jakékoli další napády a připomínky pište prozatím sem.

Kdo má zájem( a chce se mu tim pročítávat ), může si vybrat nějaký BACKGROUND. General a Eberron jsou bez omezeni, Scales of War po konzultaci se mnou a Forgotten Realms jsou zakázány pro tuto kampaň.

Vím, že máte velmi malou až žádnou znalost o světě Eberronu, nicmene pokud si nějaky backgroud vyberete, bylo by fajn, kdyby jste začli přemýšlet jak ho rozvést do nějakých zajímavých detailů.

Shrnutí poslední hry: http://www.d20.cz/skupina/134/clanky/4464.html

Zajímavé překlady ohledně Eberronu ( přeložil alef0. dík ):

Eberronom
Eberronský žurnál
Dračie úlomky: Súboje, boje a duely ľavou zadnou

Články jsou sice inspirovány Eberronem 3/3.5E, ale mnoho materiálů je ve 4E stejných a na zachycení ducha Eberronu a udělání si představy jsou víc než dostačující.


Čistě pro zajímavost přidávám obrázek srovnávající výšku jednotlivých ras ( je rozkliknutelný )



d20 sraz jaro 2010

Tady naleznete informace o připravovaném srazu kostky. Je to skvělá možnost poznat nové zajímavé lidi, zkusit nové hry, jak RPG, tak deskovky a dobře se opít a najíst :-) Jsem realista a od nás zrovna s návalem nepočítám, ale každý zájemce potěší, kdyby tam hned jel jenom kvůli deskovkám a BANG!u ;-)

Linky

Stavitel postav i s lednovým updatem.
Knihy - resp kniha rituálů a dragon 382 ( familiáři ).
Postavy - Karnak a Meo.
Autorská citace #21
30.11.2009 10:27 - Nachtrose
V pátek tj. 4.12. uzavírám anketu o termínu. Ale jak tak koukám, zase tak velkej zájem o hraní není. Máme dva termíny se stejným počtem hlasů, ale na každý jsou dva hráči + DM, což mi je málo, navíc to silně podporuje můj dojem, že si tady vlastně píšu jenom sám se sebou.
Autorská citace #22
1.12.2009 08:14 - Nachtrose
tichoslapek: mohel by si sa nejak vyjadrit k navrhovanym terminom pls? Veskere hrani stoji a pada na tom, ze budu k dispozici tvoje prostory.
Autorská citace #23
3.12.2009 13:37 - Nachtrose
All: pokud by to nekoho zajimalo, upravil jsem zahlavi a zmenil anketu o terminu.

Jinak za mne jsem rdy na kterykoli termin, pokud se nic vazne nevyskytne.
Autorská citace #24
3.12.2009 19:16 - Darlock
ehm ehm tak ikona mojej postavicky sa moc nepodarila :-)
Autorská citace #25
3.12.2009 19:25 - Nachtrose
To najlepsi, co sem zatim mel k dispozici :-D Zmen si dle libosti. Pripadne mozem poslat linky na nejake stranky, kde si nejakeho zbastlis.
Autorská citace #27
4.12.2009 08:37 - Nachtrose
Darlock: tak zatim jedina mozno lepsi alternativa locka, co sem nasel:

Autorská citace #28
6.12.2009 10:23 - tichoslapek
patek a nedelu v sobotu radsej nie ale uz sem hlasoval davno za vzdy
tebe to neukazuje kto ako zahlasoval?
Autorská citace #29
6.12.2009 10:44 - Nachtrose
tichoslapek píše:
patek a nedelu v sobotu radsej nie ale uz sem hlasoval davno za vzdy
tebe to neukazuje kto ako zahlasoval?


Ee, to je bohuzel jedna z mala veci, kteru to neumi. Inac jak sem pisal hore, jednak sa anketa resetovala a pak mozes hlasovani zmenit na ine pokad sa zmena okolnosti. Uvidime, kolko ludi este zahlasuje, ci sa vubec bude hrat. Osobne by mi najvic vyhovovala ta sobota, pac v patek Peta robi a v nedelu choda holicani na airsoft. Kazdopadne sa prispusobim vetsine.
Autorská citace #30
6.12.2009 12:33 - Nachtrose
Abych to upresnil: priorita dni je pro mna sobota-patek-nedela. Kazdopadne sobota pada uplne, nakolko nebudu prostory. Pokad by v patek chcel hrat Darlock, mozeme po dohode hrat 17-20h ci 17-21h. Sme ve vymlacovaci fazi, tak sa nebojte velkych obkecavacek ;-)
Autorská citace #31
6.12.2009 13:36 - tichoslapek
tu sobotu este prebereme v praci mi mame na sobotu planovanu akciu a neviem kedy zacina ( rozlucka s tym to rokem)
Autorská citace #32
6.12.2009 14:37 - Nachtrose
My mame oficialne taky sobotu akciu, ale ty nase uz za moc nestoja, tak sem byl vcera s babama z druheho segmentu ;-)
Autorská citace #33
7.12.2009 21:11 - Nachtrose
Sobota je spatky ve hre, nakolik sa tichoslapek seknul v datumu ;-)
Autorská citace #34
9.12.2009 11:53 - Nachtrose
V zahlavi pridane vysledky anket na obcerstveni a figurky.
Autorská citace #35
12.12.2009 09:49 - Deathman
Bude sranda jak sa tam objavy Meo
To bude neco na stil Pop a objavy sa zo vzduchu "D
Autorská citace #36
12.12.2009 11:06 - Nachtrose
Deathman píše:
Bude sranda jak sa tam objavy Meo
To bude neco na stil Pop a objavy sa zo vzduchu "D


Proc by sa zjevoval, sak predsa celu dobu putuje s vama, ne? ;-)
Autorská citace #37
13.12.2009 13:47 - Nachtrose
Jenom pro info: mala je marod, tak klerik ostava doma a bude healovat ju.
Autorská citace #38
13.12.2009 23:57 - Nachtrose
Update v zahlavi.
Autorská citace #39
14.12.2009 07:06 - Nachtrose
Hmm... skoro to vypada, ze sem nahlodal bratra, zaskakovat za klerika. Jedina podminka, ze by sa hravalo v sobotu, coz ale ,pokad vim, tak trochu koliduje s planama pro Smrtaka a Meouse :-/
Autorská citace #40
16.12.2009 14:09 - tichoslapek
ja mozem zatat vsetky terminy
ale este neviem ci nepojde nahodu do prace:(
potom to upresnim

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084772825241089 secREMOTE_IP: 18.223.108.186