Khardix
8.12.2009 22:18
Poutníci - Postavy
Vzhledem k tomu, že nejdou k postavám psát komentáře, zakládám tuhle diskuzi, ať se nám to neplete do pravidel.
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
Autorská citace #1
8.12.2009 22:27 - Khardix
A hned k první postavě: Sidalirův Aran
Sidalire, první problém, co mě praští do očí, je kombinace lesní elf/alchymista. Uvědom si, že lesní elfové jsou technicky zhruba na úrovni doby železné ve střední Evropě, nejsou to řekové :-) Takže klasický alchymista rozhodně ne.
Na druhou stranu šlo by něco jako bylinkář, i když tuhle funkci by měl zastávat spíše šaman. Nicméně pokud přijdeš s rozumným zdrojem vědění o bylinkách, můžeš si to klidně vzít.
Autorská citace #2
8.12.2009 22:59 - Sidalir
právě proto to píšu, tak v tom případě jsem bez archetypu
Autorská citace #3
8.12.2009 23:10 - Aegnor
GURSP není systém, ve kterým jde o to vytvářet archetypy, jinak by udělali archetypovej systém;-) Spíš si fakt vytvoř postavu, která by dokázala v tom světě fungovat, nějak se živit a podobně...k čemuž by se hodil nějakej popis světa, jestli něco takovýho dokážeš sepsat, Khardixi:-)) Myslím, že pro začátek bude bohatě stačit nějak sepsat to, co jsme si řekli na doupátku:-)
Autorská citace #4
8.12.2009 23:15 - Dajrin
Jinak mě napadlo pár zajímavých jmen pro moji postavu. Jsou to velice kretivní jména. Riladis Xidrak Rongea Nirjad. To poslední se mi zdá nejlepší. Kharixi, které se ti nejvíc líbí?
Autorská citace #5
9.12.2009 13:16 - Khardix
Aegnor: A já tak nějak doufal, že si to zapamatujete... :-) Dobře, bude další článek (a možná i mapa)
Dajrin: Xidrak je až moc exotický (a navíc to až moc podezřele připomíná moji přezdívku pozpátku), jinak si vyber co chceš. A mysli na to, že by bylo vhodné, aby se tvoje jméno ostatní zapamatovali celkem rychle ;-)
Autorská citace #6
9.12.2009 21:35 - Dajrin
Khardix: A u těch ostatních sis ničeho nevšiml? Jen mě dostalo, když Sidalir na ty jména koukal 5 minut a nic mu nedošlo, takže jsem chtěl zkusit jestli si toho všimnou i ostatní.
Autorská citace #7
12.12.2009 20:37 - Khardix
Odpovídám na Eldranův dotaz z diskuze o elfech, protože se spíše hodí sem:
Půlčíci jsou spíše zemědělci a upřímě řečeno si nedokážu představit hobita běhajícím po lese za jeleny (ty krátké nohy jsou hodně poznat). Jestli jsi ovšem četl zaklínače, tak tam byla hezká scéna, kdy usedlá rodinka hobitích farmářů během půl minuty zlikvidovala tříčlenou bandu dezertérů pomocí věcí, které se zrovna válely kolem. Takového půlčíka ti klidně povolím, protože mi do toho světa sedí ;-) Jinak nahoď termín, kdy budeš mít tak dvě, tři hodinky času, sedneme si nad postavu a dáme to dohromady.
Autorská citace #8
13.12.2009 16:00 - Lord Eldran
no von jako nemusím běhat za jeleny ale třeba klást pasti či střílet z luku-kuše
no farmář no asi jono

ohledně srazu hm:středa čtvrtek 16-17 poškole tudiž o puldruhý nebo sobota ,něděle
pak pondělý za týden po škole o pul čtvrtý a asi vestředu pokut nemám besítku
Autorská citace #9
13.12.2009 16:34 - Khardix
Hmm, tak nejspíš až v tu středu (23.12.). Budu na nákupu dárků, takže to není yas až taký problém... Otázka je kam na to zalezem? Na čajovnu nejsou peníze, v knihovně se nedá příliš diskutovat... nevím
Autorská citace #10
13.12.2009 19:56 - Lord Eldran
do čajky no podletoho kolyk a co si dáme
nebo hospoda ale to nevym jak ty
taky mě napádá kofolovna

ne už vim pujdem k dědovy ale nic tam není anějak setam zvlášť netopí
páč dědaje už posmrt vlastě opuštěný barák.pokud víš kde jsou husovice tak tam
jeto 10 min 26 od zimního stadijůnu směrem na líšeň
Autorská citace #11
15.12.2009 17:24 - Khardix
No ono by to chtělo i PC (jsem náročnej ;-). Ale napadá mě ještě jedno řešení: Sidalire s Dajrinem, vzhledem k tomu, že středa 23. vypadá jako jediný den, kdy máme všichni volno, vadilo by, kdyby jsme se u vás slezli ve středu? Vím že už je to těsně před Vánoci a nechci vám nějak lézt do příprav...
Autorská citace #12
15.12.2009 18:30 - Sidalir
Na jak dlouho by to bylo? U nás bude velké gruntování.
Mamka bude mít přesčasy celý týden tak to budeme dělat sami.
Autorská citace #13
15.12.2009 20:49 - Dajrin
Když pomůžeš ozdobit stromeček a možná umyješ jedno menší nádobí, tak by určitě i mamka souhlasila. Rozhodně by to vyřešilo problém, co budou dělat hráči, kteří právě nebudou vytvářet postavu.
Autorská citace #14
16.12.2009 08:07 - Khardix
Klidně vám pomůžu, ale asi budu většinou vytížen postavami. Dotaz na ostatní: jste ochotní v rámci tvorby postavy trochu pomoci s přípravou na Vánoce?
Autorská citace #15
16.12.2009 14:33 - Khardix
Odpověď na Aegnorův dotaz z pravidel (zkuste psát příspěvky do diskuzí, kam patří, jinak se v tom ztratíme...):
Lovci lesních elfů je meč k ničemu (překáží, kůži s ním nestáhneš apod.), takže ne. Kopí/luk jde bez problémů, ale zaměř se spíše na ten luk (používáš ho víc).
Autorská citace #16
17.12.2009 12:06 - Dajrin
Ostatní? Nechceš spíše říct Eldrane nebo k nám přijede další deset hráčů, o kterých si nám zapoměl říct?
Autorská citace #17
17.12.2009 14:18 - Aegnor
ook, díky Khardixi:-) tak nějak jsem to i předpokládal, jenom se ujišťuju:-)
Autorská citace #18
17.12.2009 14:31 - Lord Eldran
s pomocí není problém jenom kdy tam mám asi bít
Autorská citace #19
18.12.2009 13:25 - Khardix
Dajrin: No, zahrnul jsem tam i Aegnora, pokud by měl zájem...
Eldran: Domluvíme se odpoledne.
Autorská citace #20
18.12.2009 14:18 - Aegnor
Ech, já budu pravděpodobně na tréninku, takže se mnou nepočítejte;-) A pokud nebudu, tak budu připravovat vánoce doma:-)
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087996006011963 secREMOTE_IP: 44.200.179.138