Ebon Hand
30.1.2010 19:29
Stručné herní zápisky z probíhající herní kamapaně v Ostrovním království.
Postupně budu přidávat další.
26.11.2011 20:11 - Gurney
Ebon: Tipuješ správně, čtu. Pomalu ale přece. A musím uznat, že počínaje tebou coby GMem si provádíte fakt hustý chuťovky :)
28.11.2011 11:37 - Ebon Hand
Nešetříme se, asi i proto má hra fakt šťávu a koule. :-)
Velmi mě těší, že i hráči sami rozjíždí řady konfliktů mezi sebou, pak se zase usmiřájí, paktují, špehují.. prostě pohoda
Partičky hodných voslíků, co všude chodí ruku v ruce a pomáhají všem, se mi krapet zajídají.
8.12.2011 13:48 - Ebon Hand
Doplněn Petrův zápis. Dnes dáme pokračování. :-)
15.12.2011 16:21 - Jarin
jak jsem byl informován Ondřejem tak slečna Kráva již na Zastávce nepracuje, takže naše Dungeon Crew rules again :D
15.12.2011 17:59 - Ebon Hand
jak blíží se poslední fight, bohové začínají projevovat svou přízeň!
16.12.2011 09:25 - wyvit
slečna Kráva byla prý vyhozena
16.12.2011 15:42 -
Kolman:
Studium démonologie mi otevřelo oči!
Pochopil jsem! Mimoto, že naše bohyně Ilmišah ztrácí sílu kvůli tomu, že jí věří čím dál míň lidí!

Píši vzkaz!
Vzývám proto DŮRAZNĚ kněží a jejich družiny, aby našli v sobě ještě další síly a odhodlání a vyrazili do všech možných koutů ostrova a nedbali na jakoukoli oběť. Moje kostrbatý písmo jim připomene krutost, která je postihne, pokud tak neučiněj. Pokud by jim to nestačilo přikládám vytvořenou iluzi bestiálně zmučený hlavy neveřícího, jehož zkřivený výraz v cárech tváře hovoří všemi možnými jazyky. Jejich čas se odpočítává od chvíle, kdy tahle přiložená iluze se rozplyne a ta kopíruje čas, kdy červy a jiné síly si poradí s jeho roztrhanými ostatky.
Tak pravim já Kolman Démonský.

Víťa: ...a přeji krásné voňavé Vánoce
28.12.2011 09:00 - wyvit
Drak je mrtev! Na tento boj se dlouho nezapomene. Padli při něm hrdinové velký kněz Arrik bohyně Ilmišah, nejen vzhledem velký bojovník Badag a statečný válečník Samir. Společně s nimi i hrdinní následníci. Čest jejich památce.

Skvělá hra to byla, skoro tři roky jsem se jí bavil. Díky Karle.
7.2.2012 18:15 - Ebon Hand
Dopsán poslední boj mý přátelé. Všem děkuji za statečnost a vytrvalost. :-)
8.2.2012 18:19 - Bínič
Výborná temná hra a zábava po tři roky! Díky!

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080281972885132 secREMOTE_IP: 3.237.178.126