Ebon Hand
30.11.2012 13:08
Autorská citace #41
3.5.2013 13:40 - jarin
Zápis, už mám zhruba napsanej.

Co vlastně, řekl kouzloš trpaslíkům, že je urazil?
Autorská citace #42
7.5.2013 10:49 - bubakaj
já bych ho nechal uschovanej u trpošů. Sebou nic takovýho nechci. A nebo ještě jeden návrh dát do opatrovnictví Asii ale to bude také něco stát. Rozhodně sebou ho tahat nechci.
Autorská citace #43
7.5.2013 13:56 - jarin
v tomhle osobně vidím trochu problém.
Myslím, že jakmile si banditi udvědomí svojí chybu, budou artefakt znovu hledat.
Pokud ho necháme v Aktaru a vyrazíme za nimi, může se stát, že banku znovu napadnou a s artefaktem zmizí dříve než je dostihneme (nevíme jak cestují).
Pokud ho budeme mít u sebe, je větší šance, že se s nimi střetneme.
Autorská citace #44
9.5.2013 12:51 - ondrej
Čau, taky jsem za artefakt vzít s sebou. 1. Pořád máme škrabošku. 2. cena 7000 za 1/2 roku je naprosto šílená 3. nikdo nám nezaručí, že bude v bezpečí.
Co se týká pronásledování zlodějů, nevidím důvod honit bandu hrdlořezů
Autorská citace #45
9.5.2013 13:13 -
Čau souhlasim s Adakralonem, artefakt bereme ssebou, je načase to zǎcít používat! Zloděje bych klidně honil, víte co tam museli uzmout za poklady???
Autorská citace #46
9.5.2013 14:00 - jarin
já bych je nehonil, ale připravil se na ně. Buď bych se dohodnul s trpoši a počíhal na ně v Aktarský bance a nebo někde jinde. Artefakt bych měl u sebe a neskrýval ho. Použít ho, by stálo za pokus :-)
Autorská citace #47
21.5.2013 15:06 - Ebon Hand
Pověšen Bubákův zápis, Bubo jsem mile překvapen. :-)
Syrový jako Bubákův kněz.
Autorská citace #48
21.5.2013 16:30 - Bínič
Jojo strohost by se dala krájet. Dobře Bubáku :-)
Autorská citace #49
1.8.2013 14:11 - Ebon Hand
Doplněny dva zápisy pajdáci, dva chybí. :D
Autorská citace #50
5.8.2013 15:55 - wyvit
Tak jsem konečně včera napsal zápis. Po takové době sice není tolik podrobný, ale snad se bude líbit.
Autorská citace #51
14.8.2013 16:46 - Ebon Hand
Doplněny chybějící zápisy 15. a Jarinův z poslední 19. hry. trochu se začíná vybarvovat postavení na šachovnici.. :D
Autorská citace #52
18.9.2013 10:35 - jarin
Ćau borci, po velmi dlouhé době (snad díky absenci poslední session) se mi zdálo o Dungeons. Ve snu jsem viděl Parybovu smrt a tak mi to nedalo a musel jsem to zapsat. A když už to mám napsaný, tak proč se o to nepodělit, že? :-)
Podotýkám, že případná podobnost s Ostravskou demonstrací horníků, je jen čistě náhodná. :D
Parybovi se tímto omlouvám, rozhodně nechci malovat čerty na zeď, ale i takhle někteří hrdinové umírají. Budiž to tedy (nejen) pro něj, poučením. :D

O tom, jaká je míra trpělivosti davu se můžeme jen domnívat, nicméně v případě Paryby, který nedbale pronesl několik ostrých a neuvážených slov na adresu utrápených občanů v této havířské vesnici, můžeme říct, že nebyla příliš veliká. Umouněné tváře se začali mračit a pohledy jim ztvrdly rozhořčením. Kdosi začal vykřikovat: “Tohle si nemusíme nechat líbit. Shoďme ho do jámy s výkaly a nechme, ať ho jeho zbroj stáhne ke dnu.“
Dav se pohnul o krok kupředu a Paryba si rychle uvědomil svoji chybu. Ustupoval dozadu, drže štít a sekeru výhružně před sebou. Hulákal na ně, ve snaze odvolat svá slova a uchlácholit dav, že to tak nemyslel, ale nebyl žádný řečník. Do svých slov se ještě více zamotal, což byla voda na mlýn buřičů, kteří pomalu přebírali iniciativu. Lidé zahlédli v Parybových očích strach, a to bylo to nejhorší, co se mohlo stát. Válečník náhle čelil přesile, jak davu narostly křídla a odvážnější a lépe vybavení vesničané se prodírali kupředu jako hlava obrovské saně. Paryby se zmocňovala panika. Na okamžik vzpomněl na Muflona a po tváři mu přejel trpký úsměv, když si představil barbarův ctižádostivý výraz, kdyby stál teď na jeho místě. Nebyl jako barbar, ale taky mu došlo, že na útěk je pozdě. Zbývala jediná možnost. Rozbít ty horké hlavy na kaši a vzít jich s sebou co nejvíce. První chasníci začali dorážet na Parybovu obranu. Odrážel útoky jako vzteklý pes a sekerou rozdával smrtelné rány. Pak zařval bolestí, když jeden dlouhý tesák, který přišel nečekaně z boku, prošel skrz kroužky i prošívanici a zůstal zaklíněný hluboko mezi žebry. Chlápek v kožené košili s ním ještě stačil v ráně otočit, než se Paryba ohnal sekerou a zespod vedenou ranou mu utrhl sanici s kusem obličeje, až oči vystřelily z důlků.
Pak se vzduchem rozlehla ohlušující rána, kterou vzápětí vystřídaly zvuky bortícího se zdiva, lámání lidských kostí, padajících těl a úlomků cihel, následovaný nářkem zmrzačených lidí a panickým křikem přeživších s rychle se vzdalujícím dusotem jejich nohou.
Útoky přestaly a Paryba klesl na všechny čtyři. Když konečně zvedl hlavu, jako první uviděl hromadu těl, ve které se ještě kroutilo v bolestném nářku několik lidí. Z uší a nosu jim tekla krev. Těla byla zdeformovaná, jako kdyby je naráz svrhli z Aktarských hradeb. Pootočil hlavu a podél zdi jednoho domu uviděl stát Adaktalona. Střetl se s čarodějovýma soucitnýma očima.
„Bohové nad námi“, zašeptal Paryba.
Síly ho opustily a on dolehl na krví nasáklou zem. Pomalu ztrácel vědomí. Cítil, že jeho život pomalu vyprchává z jeho těla. Černá skvrna v jeho mysli se rozšiřovala, až nakonec pohltila vše. Nevnímal nic, jen černou prázdnotu, a pak už ani to.
Autorská citace #53
18.9.2013 10:40 - jarin
Vlastně, možná ho Drogon zachránil, ale to už si nepamatuju :D
Autorská citace #54
18.9.2013 11:49 - Ebon Hand
Tak to byl hustý sen!! :D
Mě je jasný, co s ním Drogon udělal, ale to sem nemohu napsat.. :D
Autorská citace #55
25.9.2013 09:18 - Ebon Hand
Doplněn bardův zápis o mlžných obrech a návštěvě Jinů. :-)
Autorská citace #56
25.9.2013 18:40 - Bínič
Super zápis od Víti, ... Jarine hustej sen a ještě hustěhc sepsaný! Dobrá novela. já jsem odjel na rychlou dovolenou, tak zápis nestíhám, ale ve čtvrtek se vracím. Těšim se na hru !
Autorská citace #57
17.10.2013 17:54 - Ebon Hand
Doplněn Jarinův skvělý zápis! :-)

a jako bonus přikládám Mursugovýho šampiona a vyzyvatele!
Autorská citace #58
17.10.2013 18:23 - wyvit
Vypadá kamarádsky... Co muflone, chceš se kamarádit? V aréně si zablbnete.
Autorská citace #59
17.10.2013 22:58 - jarin
to jo, když se muflon natáhne, možná by ho mohl drbat na bříšku :D
Autorská citace #60
21.10.2013 20:44 - Bínič
Nevim jestli se bojim víc tohodle vohňáka nebo připravného kempu s trpaslíkama! fakt nevim co bude horší :-))

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.095723867416382 secREMOTE_IP: 18.119.135.202