Ebon Hand
30.11.2012 13:08
Autorská citace #1
30.11.2012 13:08 - Ebon Hand
Založeno herní vlákno.

Díky všem za zápisy. Fakt jsem se povalil při jejich čtení. :-)
Autorská citace #2
2.12.2012 20:42 - wyvit
Zápisy super!! Nejvíc jsem se taky chechtal u zašité prdele :-D

Jinak, jak koukám Lambert poočku pokukuje po kariéře dračího jezdce!!

"Jo, to beru", mne si bradu bard Marifone, "za příběhy s dračím jezdcem medovina poteče proudem a děvečky budou ochotnější než jindy. Jsi nějak zblednul Lamberte, no samo, že i pro tebe se nějaká s šikmookými předky najde."
Autorská citace #3
3.12.2012 09:23 - jarin
Já se zase nachechtal u Wyvitova zápisu. Bravo mistře!
Něco mi říká, že s tímhle bárdem se ještě mooockrát nasmějeme ;D
Autorská citace #4
10.12.2012 18:49 - Ebon Hand
Tak, doplněn zápis od slovutného barda. :-)

A jako přídavek vám dávám obrázek "kočkujících se" bastardů mladých bohů.

Autorská citace #5
11.12.2012 16:58 - Bínič
Dobře ty!!! zase sem se nachechtal :-)
Autorská citace #6
11.12.2012 21:07 - wyvit
...parchanti bohů...
úplně si je představuju :)
Autorská citace #7
11.12.2012 21:09 - wyvit
taky jsem se u toho chechtal...dokonce ještě pak cestou domu v autě.
Ty bys Petře mohl někdy u něčeho vhodnějšího složit hudbu... na loutnu.
nebo na harfu :-D
Autorská citace #8
12.12.2012 09:59 - Ebon Hand
Jasný! Péťo, co kdyby jsi k tomu vytvořil nějaké hudební téma? :-)
Autorská citace #9
13.12.2012 12:17 - jarin
jj povedlo se ti to marifoune, s tím mrtvým drakem si mě fakt dostal ;-D

Kájo založ tady jěště to vlákno na postavy
Autorská citace #10
17.12.2012 11:30 - wyvit
jj, příště už draka zabijou sami, teď ještě na to nebyli Marifonovi posluchači připraveni :-)
Autorská citace #11
16.1.2013 12:54 - Ebon Hand
Doplněny skvělé zápisy Petra a Jarina!
Už se těším na zítřek. Zkusím do hry vložit nový prvek.

Vlákno postav pomalu rozpracovávám, krom PC i bych chtěl někde sjednotit i NPC, ať můžete pořádně kout spekulace. :-)
Autorská citace #12
18.1.2013 12:19 - jarin
ten nový prvek ve hře se mi líbil, až na to, že jsem ho špatně pochopil :-)
vůbec jsem nevěděl co mám říct, myslel jsem, že mě ten šmejd vidí. :D
Ale péťa to naštěstí krásně zachránil, "...sedlejte draky!" ,hláška jak má bejt
Autorská citace #13
18.1.2013 12:27 - Ebon Hand
Včera to bylo moc pěkný, velmi se mi líbila atmosféra při souboji v aréně. Bylo vidět, že Bínič je pořádně napnutý! :-)
Autorská citace #14
19.1.2013 11:52 - Bínič
Díky za hru, bylo to skutečný maso. Přiznám se,že jsem cítil velkou zodpovědnost, když to Ebon vyhrotil tak, že jestli ten démon v aréně sejme mě, tak jsou mrtví stejně všichni. Btw dej sem Kájo ten obrázek toho skalního démona, ten na sebevědomí 4 levelového válečníka nepřidal :-D Díky všem za podporu, z těch lektvarů se mi ještě teď točí hlava...

Jinak se těším na příští hru : vyjednávání s tlustym otrokářskym králem nebude lehké. Nu což, já jsem svůj díl odpracoval, tak teď se čiňte ostatní, hlavně bard s kouzelníkem. Muflon bude převážně odpočívat u Zlatého ovaru a válet se s děvkama v lázních :-)
Autorská citace #15
21.1.2013 18:11 - Ebon Hand
Skalní démon v celé své krásné, aneb takový to byl skvělý šampion otrokářkého krále.. :D

Autorská citace #16
25.1.2013 15:50 - Bínič
Zkusim najít ještě nějaké obrázky připomínající Bartan a velké město, popřípadě vypodobení tlustého otrokářského krále.
Autorská citace #17
28.1.2013 14:06 - wyvit
Hra byla opravdu husta a i amtosfera, ktera se dala krajet, zvlast, kdyz se demon nezaobiral padanim k tribunam, a pak kdyz rezal do Muflona, tak mocne.
Autorská citace #18
28.1.2013 16:16 - Ebon Hand
Opět počítejte s tím, že budete moci rozhodnout za záporáky nějakou scénu. Vím, že to je nové, ale věřím, že se vám to dostane pod kuži a začne vás to bavit. :-)
Autorská citace #19
30.1.2013 11:26 - wyvit
Krásně to Bínič minule pojal. "Sedlejte draky a přineste mrtvé oko"
Dobře ty!
Autorská citace #20
30.1.2013 16:21 - Bínič
Myslim, že je to dobré pro hru i pro následné zápisy. Druhá dějová linka to v obou případech obohatí, zvlášť když některé situace rozhodujeme my. Takto je to i pro Ebona zajímavé, nikdy neví co si ta jeho parta záporáků vymyslí.
Autorská citace #21
31.1.2013 11:56 - jarin
Taky souhlasim, je to dost zajimavy prvek a okoreni to hru. Koho tohle napadlo si zaslouzi pochvalu :-)
Autorská citace #22
31.1.2013 13:32 - Ebon Hand
Zápis z příchodu do bájného Aktaru od barda! :D
Autorská citace #23
3.2.2013 20:36 - wyvit
V poslední hře byla kalba, jak herně na lodi, tak i v reálu na Zastávce. Co jsme si volali v pátek s Petrem, tak moc nevíme, co se dělo :-) Střípek po střípku a dáme příběh dohromady.
Autorská citace #24
4.2.2013 09:01 - jarin
já si pamatuju, že na ten závěr jsme chtěli zapomenout :D
Autorská citace #25
4.2.2013 10:58 - Bínič
Tak to se povedlo zapomenout, jestli myslíš závěr zhruba tak od 22:00! si nepamatuju nic, mám sice zápisky, ale jsou dost nepochopitelný. zavolám Ebonovy a trochu si to ujasním, pokud on nebude vědět vzniká tu prostor pro naprostou fanastkní povídku :-)
Autorská citace #26
4.2.2013 11:55 - Ebon Hand
Závěr byl velmi vydatný, taky mě to tam dost pokousalo... :-)
Autorská citace #27
12.2.2013 13:33 - Ebon Hand
Pro ty, co to neznají.
Cesta jak se stát hrdinou..
Autorská citace #28
12.2.2013 21:49 - wyvit
Fííha, neznal jsem, fakt dobrý. cheche, poslední dvě okna :)
Autorská citace #29
14.3.2013 13:57 - Ebon Hand
Doplnil jsem zápisy.
Jarinův zápis z 9.námořnické výpravy je výborný! :-)
Autorská citace #30
15.3.2013 13:50 - jarin
Lambérova poznámka ke včerejší hře:

Není snad nic horšího, než voják, který nemá do čeho píchnout.

Blem...blem,blem,blem,blem
já mám rád ten hmmmmmmm...
blee...ble,ble,ble,blem
mokrej tam a suchej ven
:D
Autorská citace #31
18.3.2013 15:58 - Bínič
Super zápis Jarine!!! Jinak to začíná vypadat, že budu muset zabít krále Mursugu přímo před očima jeho národa. Přituhuje :-) Musíme něco vymyslet, čas letí...
Autorská citace #32
28.3.2013 13:07 - jarin
jj, barbar a jeho smělé plány :)
myslím, že ve družině brzy vypuknou pěkný hádky...už se těšim ;D
Autorská citace #33
1.4.2013 01:05 - wyvit
barbar na to může použít prsten, aby se k němu dostal nebo spíš, aby se dostal ven. Jj čas účtování se blíží, ještě nás však čeká se dostal z lesa. Co by takovej les řekl ohníčku. Už aby Adaktalon uměl firebally.
Autorská citace #34
2.4.2013 12:30 - jarin
ten prsten bude muset nejspíš nasadit Mursugovi :)
Autorská citace #35
3.4.2013 17:50 - Bínič
Tak ja budu v arene, hosi ocekavam ze prsten nasadi bard, nebo podobne sikovnej klucina. ...v tomhle lesicku bych ohnicek nerozdelaval :-)
Autorská citace #36
10.4.2013 17:26 - Ebon Hand
Doplněny poslední dva zápisy, hlavně ten pirátský je konci trochu chlípnější.. :D
Autorská citace #37
26.4.2013 12:50 - jarin
Zdar, chtěl bych shrnout závěrečnou debatu o tom, jak budeme příště pokračovat a zároveň tomu dal prostor, aby se tady mohli všichni vyjádřit.

Myslím, že vetšina byla pro pronásledování banditů a Varjův amulet vzít s sebou.
Podotýkám, že trpoši za jeho další úschovu požadují 5 tisíc.
Autorská citace #38
26.4.2013 13:35 - Ebon Hand
Pokud si vzpomínám, tak potom, co je kouzelník hrubě urazil, požadovali 7 tisíc.. :-)
Autorská citace #39
2.5.2013 14:46 - jarin
jj, to je pravda :)
Ale myslim si, že by se stále dalo vyjednávat o uložení artefaktu za peníze + protislužbu.

Páč to vypadá, že tady se k tomu stejně nikdo nevyjádří, nezbývá, než se dohodnout na začátku příští session. :)
Autorská citace #40
3.5.2013 11:59 - Ebon Hand
Vyjednávat se dá vždy. A třeba se někdo ozve, až se pověsí zápisy. :-)
Autorská citace #41
3.5.2013 13:40 - jarin
Zápis, už mám zhruba napsanej.

Co vlastně, řekl kouzloš trpaslíkům, že je urazil?
Autorská citace #42
7.5.2013 10:49 - bubakaj
já bych ho nechal uschovanej u trpošů. Sebou nic takovýho nechci. A nebo ještě jeden návrh dát do opatrovnictví Asii ale to bude také něco stát. Rozhodně sebou ho tahat nechci.
Autorská citace #43
7.5.2013 13:56 - jarin
v tomhle osobně vidím trochu problém.
Myslím, že jakmile si banditi udvědomí svojí chybu, budou artefakt znovu hledat.
Pokud ho necháme v Aktaru a vyrazíme za nimi, může se stát, že banku znovu napadnou a s artefaktem zmizí dříve než je dostihneme (nevíme jak cestují).
Pokud ho budeme mít u sebe, je větší šance, že se s nimi střetneme.
Autorská citace #44
9.5.2013 12:51 - ondrej
Čau, taky jsem za artefakt vzít s sebou. 1. Pořád máme škrabošku. 2. cena 7000 za 1/2 roku je naprosto šílená 3. nikdo nám nezaručí, že bude v bezpečí.
Co se týká pronásledování zlodějů, nevidím důvod honit bandu hrdlořezů
Autorská citace #45
9.5.2013 13:13 -
Čau souhlasim s Adakralonem, artefakt bereme ssebou, je načase to zǎcít používat! Zloděje bych klidně honil, víte co tam museli uzmout za poklady???
Autorská citace #46
9.5.2013 14:00 - jarin
já bych je nehonil, ale připravil se na ně. Buď bych se dohodnul s trpoši a počíhal na ně v Aktarský bance a nebo někde jinde. Artefakt bych měl u sebe a neskrýval ho. Použít ho, by stálo za pokus :-)
Autorská citace #47
21.5.2013 15:06 - Ebon Hand
Pověšen Bubákův zápis, Bubo jsem mile překvapen. :-)
Syrový jako Bubákův kněz.
Autorská citace #48
21.5.2013 16:30 - Bínič
Jojo strohost by se dala krájet. Dobře Bubáku :-)
Autorská citace #49
1.8.2013 14:11 - Ebon Hand
Doplněny dva zápisy pajdáci, dva chybí. :D
Autorská citace #50
5.8.2013 15:55 - wyvit
Tak jsem konečně včera napsal zápis. Po takové době sice není tolik podrobný, ale snad se bude líbit.
Autorská citace #51
14.8.2013 16:46 - Ebon Hand
Doplněny chybějící zápisy 15. a Jarinův z poslední 19. hry. trochu se začíná vybarvovat postavení na šachovnici.. :D
Autorská citace #52
18.9.2013 10:35 - jarin
Ćau borci, po velmi dlouhé době (snad díky absenci poslední session) se mi zdálo o Dungeons. Ve snu jsem viděl Parybovu smrt a tak mi to nedalo a musel jsem to zapsat. A když už to mám napsaný, tak proč se o to nepodělit, že? :-)
Podotýkám, že případná podobnost s Ostravskou demonstrací horníků, je jen čistě náhodná. :D
Parybovi se tímto omlouvám, rozhodně nechci malovat čerty na zeď, ale i takhle někteří hrdinové umírají. Budiž to tedy (nejen) pro něj, poučením. :D

O tom, jaká je míra trpělivosti davu se můžeme jen domnívat, nicméně v případě Paryby, který nedbale pronesl několik ostrých a neuvážených slov na adresu utrápených občanů v této havířské vesnici, můžeme říct, že nebyla příliš veliká. Umouněné tváře se začali mračit a pohledy jim ztvrdly rozhořčením. Kdosi začal vykřikovat: “Tohle si nemusíme nechat líbit. Shoďme ho do jámy s výkaly a nechme, ať ho jeho zbroj stáhne ke dnu.“
Dav se pohnul o krok kupředu a Paryba si rychle uvědomil svoji chybu. Ustupoval dozadu, drže štít a sekeru výhružně před sebou. Hulákal na ně, ve snaze odvolat svá slova a uchlácholit dav, že to tak nemyslel, ale nebyl žádný řečník. Do svých slov se ještě více zamotal, což byla voda na mlýn buřičů, kteří pomalu přebírali iniciativu. Lidé zahlédli v Parybových očích strach, a to bylo to nejhorší, co se mohlo stát. Válečník náhle čelil přesile, jak davu narostly křídla a odvážnější a lépe vybavení vesničané se prodírali kupředu jako hlava obrovské saně. Paryby se zmocňovala panika. Na okamžik vzpomněl na Muflona a po tváři mu přejel trpký úsměv, když si představil barbarův ctižádostivý výraz, kdyby stál teď na jeho místě. Nebyl jako barbar, ale taky mu došlo, že na útěk je pozdě. Zbývala jediná možnost. Rozbít ty horké hlavy na kaši a vzít jich s sebou co nejvíce. První chasníci začali dorážet na Parybovu obranu. Odrážel útoky jako vzteklý pes a sekerou rozdával smrtelné rány. Pak zařval bolestí, když jeden dlouhý tesák, který přišel nečekaně z boku, prošel skrz kroužky i prošívanici a zůstal zaklíněný hluboko mezi žebry. Chlápek v kožené košili s ním ještě stačil v ráně otočit, než se Paryba ohnal sekerou a zespod vedenou ranou mu utrhl sanici s kusem obličeje, až oči vystřelily z důlků.
Pak se vzduchem rozlehla ohlušující rána, kterou vzápětí vystřídaly zvuky bortícího se zdiva, lámání lidských kostí, padajících těl a úlomků cihel, následovaný nářkem zmrzačených lidí a panickým křikem přeživších s rychle se vzdalujícím dusotem jejich nohou.
Útoky přestaly a Paryba klesl na všechny čtyři. Když konečně zvedl hlavu, jako první uviděl hromadu těl, ve které se ještě kroutilo v bolestném nářku několik lidí. Z uší a nosu jim tekla krev. Těla byla zdeformovaná, jako kdyby je naráz svrhli z Aktarských hradeb. Pootočil hlavu a podél zdi jednoho domu uviděl stát Adaktalona. Střetl se s čarodějovýma soucitnýma očima.
„Bohové nad námi“, zašeptal Paryba.
Síly ho opustily a on dolehl na krví nasáklou zem. Pomalu ztrácel vědomí. Cítil, že jeho život pomalu vyprchává z jeho těla. Černá skvrna v jeho mysli se rozšiřovala, až nakonec pohltila vše. Nevnímal nic, jen černou prázdnotu, a pak už ani to.
Autorská citace #53
18.9.2013 10:40 - jarin
Vlastně, možná ho Drogon zachránil, ale to už si nepamatuju :D
Autorská citace #54
18.9.2013 11:49 - Ebon Hand
Tak to byl hustý sen!! :D
Mě je jasný, co s ním Drogon udělal, ale to sem nemohu napsat.. :D
Autorská citace #55
25.9.2013 09:18 - Ebon Hand
Doplněn bardův zápis o mlžných obrech a návštěvě Jinů. :-)
Autorská citace #56
25.9.2013 18:40 - Bínič
Super zápis od Víti, ... Jarine hustej sen a ještě hustěhc sepsaný! Dobrá novela. já jsem odjel na rychlou dovolenou, tak zápis nestíhám, ale ve čtvrtek se vracím. Těšim se na hru !
Autorská citace #57
17.10.2013 17:54 - Ebon Hand
Doplněn Jarinův skvělý zápis! :-)

a jako bonus přikládám Mursugovýho šampiona a vyzyvatele!
Autorská citace #58
17.10.2013 18:23 - wyvit
Vypadá kamarádsky... Co muflone, chceš se kamarádit? V aréně si zablbnete.
Autorská citace #59
17.10.2013 22:58 - jarin
to jo, když se muflon natáhne, možná by ho mohl drbat na bříšku :D
Autorská citace #60
21.10.2013 20:44 - Bínič
Nevim jestli se bojim víc tohodle vohňáka nebo připravného kempu s trpaslíkama! fakt nevim co bude horší :-))
Autorská citace #61
19.11.2013 20:46 - Ebon Hand
Doplněn zápis.

Konečně jsem se dokopal a naskenoval mapu.. :D

mapa
Autorská citace #62
20.11.2013 17:27 - Ebon Hand
Ještě doplněn zápis z arény z poslední hry. :D
Už se těším na čtvrtek.
Autorská citace #63
29.1.2014 15:54 - Ebon Hand
Doplněny tři zápisy najednou, včetně poslední hry s korupcí. :-)
Autorská citace #64
29.1.2014 19:49 - Bínič
Super zápisy, já jsem nějakej marnej, sle Víťa to nakonec za mě napsal :-) Díky slavný barde!
Autorská citace #65
29.1.2014 22:41 -
Napsal jsem ty dva, co jsem od nich měl zápisky, takže asi dlužíš nějakej jinej. :D Ještě tak není předminule.
"Výprava do hor k opuštěnému království Lidu bledé hvězdy"
Autorská citace #66
30.1.2014 10:32 - Bínič
Myslim žes dva spojil. Tenhle si myslim dluží Jirka.
Autorská citace #67
30.1.2014 10:40 - jarin
Alespoń víme, kdo napíše ten další :D
Autorská citace #68
2.4.2014 11:11 - jarin
jelikož se zdá, že tohle místo je trochu mrtvé, pokusím se ho oživit malou upoutávkou na zápis minulé hry. Těšte se, naši hrdinové jsou opět na scéně... :D

„Už přicházejí!“, vykřil Rákos a ukazoval prstem na kymácející se vrcholky stromů na zalesněném svahu úzkého údolí.
Země pod nohama běžících obrů duněla. Za okamžik se údolím rozlehly zvuky praskajícího dřeva a valících se kamenů, jak po úbočí sbíhalo pět obrů mávajících dvoumetrovými kyjy. Muflon vylezl na spoutanou obryni a ostří své sekery jí opřel o podbradek. Drogon se snažil dostat na nohy rozbitého Parybu, který byl stále v bezvědomí. Adaktalon nebyl nikde k vidění. Obři přiběhli blíž, ale hned se zarazili, když Muflon, rozkročený obryni na prsou, pozvedl sekeru.
„Řekni jim něco, Lambi. Ať je nenapadne na nás útočit“, prohodil barbar a nespouštěl z obrů oči.
„Vypadám snad jako nějakej zatracenej tlumočník. Tihle nepochopí ani zblo, co tady řeknu“, lamentoval válečník.
„Tak už něco udělěj, kurva“, zavrčel barbar.
Lambér si vzdychl a trochu nejistě předstoupil před obry. Na obličeji vykouzlil poněkud kyselý úsměv a rozpřáhl prázdné ruce v gestu, kterým se snažil dát najevo, že chce vyjednávat.
Autorská citace #69
3.4.2014 16:00 - Ebon Hand
Tak já taky doplním pro pobavení fotky z her.

Předminulá hra, dvě fotky kolem plného stolu. :D





A další dvě z poslední hry, co jsme měli objednáné krkovičky a prasečí ocásky. :-)


Autorská citace #70
3.4.2014 21:51 - Alnag
Nemáš ty tam nějak hodně těch hráčů, Ebone? :)
Autorská citace #71
4.4.2014 14:31 - Ebon Hand
Oni se mi v posledních měsících nějak množí. A já nemám to srdce jim zakazovat chodit. Ještě když se všichni snaží a nemám žádného konfliktního hráče. Předminule jich bylo 11. :-) Takže se začínám stávat mistrem stříhání nedůležitých věcí a časového presu. :-)
Autorská citace #72
4.4.2014 14:54 - Alnag
Ebon: Tak ono v začátcích DnD bývalo hráčů až k 20. Ale už není rok 1974, tak mne to překvapuje. :)
Autorská citace #73
4.4.2014 14:59 - Ebon Hand
To jsem se narodil. Asi se kruh uzavírá. :-)
Naštěstí to není vždycky.
Autorská citace #74
4.4.2014 17:30 - Gurney
A jak teprve musel stříhat Ježíš, když měl těch hráčů rovnou dvanáct...

(aneb hlaste se, Ebon má ještě jedno volný místo :)
Autorská citace #75
7.4.2014 11:34 - Ebon Hand
:D
A nehrál Ježíš larp?
Autorská citace #76
9.4.2014 09:28 - Ebon Hand
Doplněn zápis z poslední hry. Zítra pokračování. :-)
Autorská citace #77
13.5.2014 15:44 - Ebon Hand
Doplnil jsem bardův zápis z 32.hry, zápis z 34. a zápis z 35.hry - oslepení barbara.

Také přidávám další dvě fotky, co jsem měl v mobilu, zachycující naše drobné občerstvení. :-) Řízky s krkovicemi a pečená krůtí stehna.

Toto nechť je inspirací i pro ostatní hráče. Nemusí si jen virtuálně užívat postavy. I hráči mají svá práva! :-)



Autorská citace #78
13.5.2014 15:54 - hadrian
Já chci svá práva!!! (A asi by následovala sebevražda přecpáním ;) ).
Autorská citace #79
16.5.2014 16:13 - Ebon Hand
O svá práva je potřeba bojovat, nejen kostkami. :D
Autorská citace #80
22.5.2014 14:48 - wyvit
Zajímalo by mě, kdo dluží zápis z 28. hry. Já to myslím nejsem, dokonce jsem ani tu hru nehrál. Ještě pár zápisů však dlužím. Ono v 11 večer, když dorazim do doupěte, moc múza nepřichází. To by pak bardí písně nebyly moc oslavné ani oslavované. Koukám na fotky a už mám hlad.
Autorská citace #81
29.5.2014 13:35 - Ebon Hand
Přidám pár věcí od barbara.

Mapa barbarského pobřeží.


Muflonova královna Sonja krvavá.
Autorská citace #82
29.5.2014 17:31 - jarin
Já přidám upoutávku na svůj zápis poslední hry. Tentokrát psáno z pohledu Lambéra :D
"S vyléčeným zápalem plic jsem si mohl zase pískat. Nemoc mne tak odrovnala, že jsem ani nevnímal, že už pár dní ležím na kavalci v šamanově jedové chýši. U mých nohou ležel Sparky a příšerně chrápal. Šťouchnul jsem ho špičkou boty do nosu. Pak se objevil on. Bylo mu nejmíň sto let. Přišel, aby do nás zase nalil ten sajrat. Už jsem se cítil dobře a chtěl jsem protestovat, ale nedal mi šanci. Ten parchant to snad dělal pro potěšení. Znovu jsem upadl do noční můry. Zdálo se mi, že jsem ho tam viděl. Mé podezření se změnilo v utkvělou představu, že ten barbarskej šaman špehoval moje sny."
Autorská citace #83
3.6.2014 12:17 - Ebon Hand
Pověšen Lambérův zápis z 37.
Díky za skvělé vyjádření atmosféry a coloru. :-)
Autorská citace #84
25.9.2014 15:32 - Ebon Hand
Konec prázdninové pauzy.
Doplněny dva poslední zápisy včetně sebevraždy postavy a její následné ztráty duše. :-)
Dnes do toho opět šlápneme.
Autorská citace #85
29.9.2014 09:51 - Ebon Hand
Půjčím si obrázek od Nerhinn z inspirace.

Protože to vyjádřuje atmosféru stávající kampaně velmi dobře. :-)
Autorská citace #86
2.10.2014 15:10 - jarin
nemas obrazek toho tvora/boha, ktereho jsme osvobodili z ledu? :-)
Autorská citace #87
3.10.2014 11:17 - Ebon Hand
budu muset něco najít, ale to bude fakt těžké.. :-)
Autorská citace #88
9.10.2014 13:01 - Ebon Hand
doplněn zápis z 36.hry od nebožštíka barda a zápis 40, první z druhého levlu kampaně včetně úplného zalehnutí družiny. :D
Autorská citace #89
3.12.2014 17:51 - Ebon Hand
Pověšen výborný zápis z mega epic bitvy (43.hra)! Všem děkuji za opravdu vrcholný herní zážitek. Zemřelým přeji, aby vzali smrt co nejlépe, budeme na ně vzpomínat, jako již vzpomínáme na Rákose, svět se točit nepřestane. :-)
Přeživší se zítra dostaví na pokračující jatka, masomlejn neskončil!
...chybí mi tu smajlík s velkými vyceněnými zuby...
Autorská citace #90
3.12.2014 18:34 - jarin
taky díky všem, tohle byla nejtragičtější hra (v dobrém slova smyslu :D) jakou jsem hrál a nejlepší na tom je, že to bude mít ještě pokračování :D
Autorská citace #91
10.2.2015 13:44 - Ebon Hand
Doplněny zápisy 45 a 46 po tragické bitvě. Ještě chybí bitva samotná. Vývoj zatím pekelný. :-)

Nenašel jsem žádný pěkný obrázek přístavu.
Tak aspoň něco pro Muflona. :-)

Autorská citace #92
22.3.2015 08:55 - wyvit
...A další ještě přijdou... fakt tu chybí ten smajl s vyceněnýma zubama, mohl by vypadat asi takhle :-B (tohle je spíše s vyceněnýma králičíma zubama :-D )
Autorská citace #93
25.3.2015 13:16 - Ebon Hand
Doplněná 44. a 48.hra. Koukám, že jatka kolem Ugaru vás trýzní docela dlouho. :-)
Autorská citace #94
25.3.2015 13:37 - wyvit
Díky Kájo za korekci. :-) poslední zápis jsem psal skoro tři dny. Hustá bitva.
Autorská citace #95
7.4.2015 10:40 - Ebon Hand
Doplnil jsem Lambérův zápis s hlavou, arcikamem a krysodlaky. :-)
Doufám, že do čtvrtka stihnete ještě doplnil z poslední hry s ďábelským soubojem kněze s dračím jezdcem.
Autorská citace #96
21.4.2015 16:50 - Ebon Hand
Přidám zápis z války s elfi od Lambi.
Koukám, že Lambi potrestal svoji neschopnost přidáním jizvy na svou hubu. Velmi pěkné. :-)

Pořád nám chybí 49. hra s epickým výkonem Drogona.

Na památku přidávám fotku lektvaru, který musel vypít Ondra, aby spolucítil se svojí postavou.. :D

Autorská citace #97
22.4.2015 09:05 - lambi
jj, prislo mi spravne, se za predvedeny vykon trochu zhizdit :)
Autorská citace #98
22.4.2015 13:17 - Ebon Hand
Doplněna 49. hra. :-)
Autorská citace #99
1.6.2015 17:45 - Ebon Hand
Doplněn zápis z 52. hry "tři vod hoven" :-)
15.12.2015 15:56 - Ebon Hand
Zdar po delší době. Doplněny zápisy, poslední jsou 55 a 56. Ještě dva chybí, tak snad brzy doplníme. :-)

Závěr přidávám Biničovu skladbu, kterou složil inspirován touto kampaní, krásně vyjadřuje depresivní melancholii hrdinů i brutální bitvy s nejistým výsledkem. :D
Co víc si jako DM přát. :-)
9.3.2016 14:27 - Ebon Hand
Doplněn zápis z poslední komorní hry.
10.3.2016 12:30 - Ebon Hand
Přidal jsem zápis z 51.hry, druhá část bitvy o Ugar.
10.3.2016 12:47 - wyvit
Uff, všechny dlužné ápisy jsem už dodal.
...a proto...Hej zevláci, dovalte konečně ty chybějící zápisy. :-D
14.3.2016 13:11 - Ebon Hand
Přidávám slíbené shrnutí kampaně po poslední hře:
Odehráno 61 her
První session 11.10.2012
Aktivně hraje 11 hráčů
Obtížnost: Nightmare
Doposavad umřelo 5 postav, největší smolař Kozel - umřeli mu už 2
Nejaktivnější hráči: Bubaka - Temný pán 61 her, Bínič - Muflon 57 her
27.12.2018 13:44 - Ebon Hand
Doplněny jen rámcové zápisky z poslední her.

Na sváteční hru číslo 69 přidávám krátké shrnutí:
Hra se bude odehrávat dva roky po do bitvě o Aktar, posun postav si nějak promyslete.

Poslední hry:
Došlo k dost urputné bitvě s Dračími jezdci a pak s elfy o nadvládu nad Aktarem. Jeden dračí jezdez byl zabit, dva ustoupili. Oboje jste ustáli a Muflon je nový král Aktaru. V závěru bitvy s elfy dorazila Erindia (elfská banshee) a Muflon vyhlásil, že to je jeho budoucí manželka, čímž dost lidí vyděsil. Mezitím jste se trochu rozhádali v družině, Drogon nabídl Lamberovu duši své bohyni, ale pak jste se zase zkamarádili. :-) Kamen odpřísáhl věrnost Drogonovi a stal se jeho věrným body guardem a prvním Temným paladinem Asíji. Adaktalon ukradl velkou knihu kouzel v královské knihovně, obsadil kouzelnickou věž a Muflon jej jmenoval svým vezírem. Postavy se domluvili a s pomocí Drogona a Adaktalona ukryli v Drogonově svatyni bank družiny. Je tam nějaké to šílené heslo se slámou, senem a vozem.. :D
Pozvali jste Zoga, krále pirátů, aby byl dalším členem rady. Rada je docela velká, rozhodně mocná a složená z mocných typů, asi teď nemáte na břehu vnitřního moře konkurenci. A jako bez přikrášlování, Aktar je temné město s pevnou kontrolou, v radě jsou nejmocnější členové podsvětí. Na druhou stranu je vše nalajnované, takže město může vzkvétat, je to hodně Conanovské. Aktar bude určitě lákat dobrodruhy z celého kontinentu. Teď strmě stoupá jeho hvězda. Zogo nakonec snad přijal a stal se tak vaším spojencem. Myslím, že mu Lamber slíbil právo vlastnictví arcikamu, když umře. Vlastně Lambi je vůbec nějaký hodně sčuchlý s piráty a jsou to jeho velký kámoši. Už od starýho Vilejše (teď z hlavy si nepamatuji, jestli není nějaká krevní vazba mezi Vilejšem a Zogem) k němu hodně tíhnou a on k nim. Lambi taky vyzval na souboj ve Vulodromu nejvyššího zajatého elfa a nakonec ho udolal, čím snad prolomil své prokletí (byly to první velké hry za Muflonovi vlády). A taky jste vrátili mrtvým elfům královskou korunu. Kde je hlava, to z hlavy netuším. :-) Daurus dostal od Muflona volnost, ale prorokoval něco o budoucím posledním fatálním setkání s červíky. Přeživší barbaři a vaši věrní bojovníci vytvořili novou královskou gardu ostřílených veteránů a jádro vaší armády, před kterým má každý respekt. Drobnosti jako díry do pekelných sfér, vzpurné krysáky moc neřeším.
27.12.2018 17:03 - Ebon Hand
Ještě splnění velkého restu, nepověsil jsem sem Merlinovu kresbu Dauruse čtyřrukého!

27.12.2018 17:21 - Šaman
Přemýšlím s čím Daurus běžně bojuje, když má zbroj ve výšce několika metrů, ale kam dosáhne člověk nemá žádnou :D

Jinak samozřejmě obrázek pěkný, neber to jako kritiku.
27.12.2018 22:05 - Merlin
Ebon: Běž do háje...to je raná tvorba...způsobil jsi mi trauma a stud
31.12.2018 12:34 - Ebon Hand
Přece to nenechám ležet na dně šuplíku v úplném zapomění. Vždyť i toto patří k našemu koníčku. A nepřijde mi to jako nic, za co by ses měl stydět. Kolik lidí je schopno nakreslit vůbec postavu, bez fatálních vad na motorice a proporcích? Já si toto cením. Díky :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.17146706581116 secREMOTE_IP: 18.232.187.47