Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
11.4.2017 08:38 - Bleška
A jak je to s dalším hraním? Jak to vypadá? :)
11.4.2017 11:37 - Leese Dailen
Moc pekne napsane Andy a od tebe taky Toniku :-)

Zacatek nove hry by mohl byt zacatkem Kvetna.

Ted davam dohromady pravidla, ocekavam kolem nich jeste nejakou diskuzi a nasledne dotahneme postavy. Prostredi Imperia se snazim nasat prubezne a urcite se o tom budeme jeste bavit, vase postavy v nem ziji...
15.4.2017 12:31 - Leese Dailen
Novinky ze sveta SW:
predbezne to vypada na prvni hru o druhem vikendu v kvetnu. pokud nekdo nemate cas, prosim hlasit, abychom se domluvili na jinem terminu.

Take po debate s Pavlem budu zakladat nove vlakno tady na d20. Pry jsme strasne vykopavky a kecame tu uz moc dlouho (nechapu proc jim vadi 4000+ postu...)

drzte si klobouky, Imperium se blizi :-)
15.4.2017 20:33 - Elvid
13.5. už něco na 99% mám, ověřím si v úterý v práci, zda jsem si nespletl datum. Jinak bych měl mít v květnu volno, jestli se nepletu.
15.4.2017 21:57 - Hunter
Co v nedeli 14.05.? Ja ten prvni vikend jsem na setkani...
A huraaa, ja uz se tesim :-)
18.4.2017 08:35 - Bleška
Já protestuji! Toto vlákno schovává takové historie! Jednou se o tom budou učit děti ve škole! Buhůůů...

Mně je to jedno :). Mám tam volno, byť bych tedy dala přednost sobotě, ale asi se hold budu muset přizpůsobit většině... Jsem tak přizpůsobivá...

Jak s postavou, Wrigly? Potřebuju s ní píchnout :).
18.4.2017 10:36 - Leese Dailen
neboj, vlakno nezmizi, jen se prestane rozrustat.

s terminem uvidime, na co prijde michal a co na to tonik.

ohledne postavy neboj, vim o tobe a pichnu te postavou, kdyz si to prejes (nejake figurky tu mam :-)
18.4.2017 11:41 - Hunter
Bleška píše:
Jsem tak přizpůsobivá...

Jojo, kazdej je dneska flexibilni... Kdyz te protahnou drtickou odpadu ve firme, kazdej je hned pak prizpusobivej... Ach ta firemni kultura :-)

Leese Dailen píše:
pichnu te postavou

Ahahahaaa a ja si rikal, jestli se toho chytis, nebo ne :-D
18.4.2017 13:35 - Bleška
Leese Dailen píše:
pichnu te postavou
a mně stačí, když je na dotek :D.

To je zajímavý. V době, kdy všichni touží po růstu, tak tady nám ho zatnou :D.

A další vlákno nechť se jmenuje: Last hope :P.
18.4.2017 14:21 - Leese Dailen
Vidis, mi nikdy nedoslo, ze v nazvu tehle diskuze je spoiler na zaverecny dejovy zvrat :-)

Last Hope nezni spatne a pokud proti tomu nikdo nic nenamita, tak budiz (nebudu si to brat osobne, jako narazku na vyber gm :-))
18.4.2017 15:26 - Bleška
Ještě mě napadlo Last Disaster, ale pokud to bereš v souvislosti s GM, tak to je dobře, že jsem to nakonec nenapsala :D :D.

Nebo Rak Dol strikes back... Hmmm? Co? Jaká Rak Dol? :D
18.4.2017 19:14 - Hunter
Leese Dailen píše:
jako narazku na vyber gm :-))

Lol, tak uz jenom pro tuhle tvoji hlasku jsem pro :-D

Ale jinak se mi to libi, je to takove... Star Wars...

Last Hope je dobry, ale nenavazuje to moc na "A New Hope" - co z toho udelat neco jako Old Hope? Coz neni moc dobre, ale tak jako brainstormovat muzeme :-) Mam to! "Empty Hope!" to je dobry, ne? :-)

Jeste se muzeme jako skupina nazyvat "The New Separatists" nebo "Reformists". Nebo "Bruttova Legie" :-)

EDIT: Hehe, "Brutto Hope"...
19.4.2017 08:58 - Bleška
LOL.

Brutto Hope rules, but no.

Co takhle New Rogues (hlavně kvůli překladu: Darebáci :D.). Nebo jenom Rogues. Last Rogues... Můžou to být také Odpadlíci... Old Odpadlíci nebo-li: O ou...

Obávám se, že Reformists za Palpatina neměli dlouhého trvání (narozdíl od Rebelů) :D.

Respektive, asi bych vynechala Hope. Přeci jen, už tu máme New Hope a my dokážeme vymyslet něco mnohem lepšího. Jako třeba... Společenstvo ligtsaberu. Sithovo doupě. Brave hearts. Oškliví zlí alieni (ale to nám kazí Houston...). 4 ve frachťáku a pes akk. To be continued (taktéž název grupy). Pravá a levá ruka Palpatina (muhehehe...ehm, co? o tom já nic nevím). Band of brothers. Vzhůru do nekonečna a pak... pak se uvidí. Dark age - Collision Course.
Jsem i pro samostatné Collision Course. Galaxy diaries. Band of brothers diaries. Collision Course diaries (protože Diaries jsou prostě cool :D).

To be continued...
19.4.2017 09:05 - Bleška
Nebo New moon...
19.4.2017 10:05 - Leese Dailen
Hunter píše:
Last Hope je dobry, ale nenavazuje to moc na "A New Hope"

me prijde, ze je to prave docela hezka narazka na new hope (z pohledu imperia :-D)
19.4.2017 10:53 - Hunter
Achich... Diaries of Last Brutto Hope...

Uz vim, jak chce Andy pojmenovat svou postavu... Nebo jako "cover jmeno?" - Bridget Jones!
19.4.2017 11:06 - Bleška
To ne, to není na "M". Leda Mridget Mones :D.
19.4.2017 11:22 - Leese Dailen
spis Moans ne? (preklad - frfnat/skucet)
19.4.2017 18:01 - tony
k návrhům názvů vlákna/party: "Světlej,Temnej,Zbytečnej"
"Knajt of Irelevants Order"
"Wookijské štabajzny"
19.4.2017 18:08 - Hunter
tony píše:
"Wookijské štabajzny"


Tohle ma neco do sebe... :-) Ale chtelo by to alespon jednu v grupe mit... Aneb uz vis, Tonicku, s cim si zahrajes? :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10356593132019 secREMOTE_IP: 18.116.13.113