Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
16.5.2017 17:04 - Elvid
Za sebe jsem pral, že se hraje, když to bylo domluvené a nezrušilo, takže jsem ani neměl potřebu se sem dívat nějak často...to i tak dělám max. 1/2 dny...O:-)

Ad 3-4.6. Mám zatím čas.
17.5.2017 08:59 - Bleška
Hlavně mám pocit, že kdybych to nenapsala, tak bychom se sešli všichni...
17.5.2017 10:19 - Leese Dailen
Takze jeste jednou pro jistotu hrani bude 4.6. u me, zapiste si prosim do kalendare a dorazte :-)

ohledne d20 mi slo spis o napady na nazev skupiny (hracu), ktera je nadrazena diskuzi o hre. Aktualne se tady oboji jmenuje New Orders. Napadlo me zatim jen to nechat na Star Wars Saga Edition, ale radsi bych neco specifictejsiho.
17.5.2017 11:34 - Hunter
Ja jsem pro nas Posledni Kurs - Last Course :-)

Andy, mhm, myslim, zes to vystihla - protoze Tonicek by byval dorazil, kdybych mu nerekl, ze to padlo :-)
17.5.2017 13:22 - Bleška
Hunter píše:
Tonda psal, ze nejspis v nedeli nebude - navic neni v praci.

S Toníkem jsme naopak nepočítali nikdo :).

Neva, nechme to být. Poučení je jasné: použít telefon a zbytečně nevzdychat na poslední chvíli :D.

Já jsem taky pro Last Course. Jak říkám, hráči podali dost návrhů, pro pořádek ještě jednou tu:

Bleška
-Collision course
-Last Hope
-Galaxy Diaries

Hunter
-Brutto Hope
-The new separatists
-Reformists

Tony
-Světlej, Temnej, Zbytečnej
-Knajt of Irelevants order
-Wookijské štabajzny

Elvid
-Unbelievable

Takže si něco vyber ;).
17.5.2017 13:25 - Bleška
Leese Dailen píše:
ohledne d20 mi slo spis o napady na nazev skupiny (hracu), ktera je nadrazena diskuzi o hre. Aktualne se tady oboji jmenuje New Orders

Asi nemluvím jazykem tvýho kmene. Když založím vlákno, tak je k tomu přidružená diskuze. Nebo se to dá obojí pojmenovat jinak?
17.5.2017 15:00 - Leese Dailen
zakladas skupinu (hracu) a pod tim zakladas diskuzi (o hre). O nazvu diskuze netreba opakovat. Coz takhle vyuzit tonikovo Knights of the Irelevant Order?
17.5.2017 15:47 - Bleška
Nevím, to mi moc nesedí... Takže my si necháme skupinu hráčů coby New Orders a diskuze se bude jmenovat jinak? Chápu to tak správně?
17.5.2017 20:52 - Hunter
No, ja bych potom nechal tuhle "skupinu" a jenom zalozil novou diskuzi... Pristup tady mame vsichni ke vsemu, takze no problemo.
18.5.2017 12:11 - Leese Dailen
je to tu :-) mel jsem za to, ze spravci chteli tuhle celou skupinu uzavrit. Novou diskuzi najdete v zalozce diskuze tehle skupiny.
19.5.2017 14:57 - Hunter
No, spis mluvili o tehle desive dlouhe diskuzi :-D
19.5.2017 15:37 - Bleška
Hele, jubilejní 4200 příspěvek je můj :D
21.5.2017 22:53 - tony
ehm za co zavřít? .......

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10334706306458 secREMOTE_IP: 18.232.88.17