Leese Dailen
18.5.2017 12:09
Last Course
Diskuze k nové kampani ve vrcholné době Impéria, ještě před zrodem Rebel Alliance...
13.7.2017 13:58 - Bleška
Ani ten ovladač mi do ruky nepřilítne...
13.7.2017 14:00 - Hunter
Bleška píše:
nepřilítne...

"Looser!"

To vis, musis si umet rict a Michal by ti ho hodil :-)
13.7.2017 14:11 - tony
ovladač je elektronika na kterou forsa nefunguje.....force chok prosím používejte jen na živé tvory.
13.7.2017 14:12 - Leese Dailen
Bleška píše:
Američtí vědci se musí tragicky mýlit.. depiluji se již mnoho let a force choke stále nefunguje...

tys jenom nepochopila, co si mas holit... HLAVU :-D
13.7.2017 14:50 - tony
hodila na trefu 1 takže původně na hlavu mířila ale trefila........no to je jedno.
13.7.2017 14:58 - Hunter
:-DDDD Takhle diskuze je taaaak uplne mimo, ze i Star Wars jsou na to maly sci fi :-D

Chudak Andy, nejen, ze se ma prestat depilovat na nohou, ale naopak se ma depilovat na hlave... To bude nova rasa - Ewok s pleskou Durose :-)
13.7.2017 15:48 - Bleška
Hunter píše:
Chudak Andy, nejen, ze se ma prestat depilovat na nohou, ale naopak se ma depilovat na hlave... To bude nova rasa - Ewok s pleskou Durose :-)


Tak otázkou je, kdo by to nesl hůře... Já, Michal, nebo vy... Nebo případně všichni.
13.7.2017 15:49 - Bleška
A když nad tím tak přemýšlím... ty, Pavle, máš k tomu ewokovi nejblíž :D. Pleška tam je a chlupy na nohou taky. A co se týče velikosti, tak tys už ten ewok po imperiálních experimentech :D :P
13.7.2017 21:39 - Elvid
Jo, taky si říkám, zda nemít jedno vlákno pouze na zápisy, kde by tím pádem byly celkem konsolidované.
A pak mít druhé vlákno na všechnu zbývající diskuzi...:-)
14.7.2017 09:58 - tony
......takže to tu chcete oholit....tak ať to udělá Andy......
14.7.2017 10:06 - Hunter
Kde budeme hrat zitra? Toniku, budes v praci?
14.7.2017 11:17 - Bleška
Dobrá otázka Pájo. Já tedy ještě avizuji dopředu, že nejpozději asi tak v 18:00 musím odejít :).
14.7.2017 13:20 - tony
mám volno ,takže jako obvykle :)
14.7.2017 15:46 - Leese Dailen
takze u me od 13h
15.7.2017 01:06 - Hunter
Pravidlova - ke grapple.
Je psano melee attack, nikde nevidim omezeni zbrani. Tj. pri hre jsi zminil light = to je system v Pathfinderu (DnD, ale hlavne Saga, kde light je kategorie i strelnych zbrani). V pravidlech neni k velikosti nic psano = jakakoliv?

Nikde neni omezeni, ze to nejde s obourucni zbrani (je sice zminen postih -5, kdyz neco drzis v jedne ruce, ale nic o obou rukach). Obe ruce plne = nejde grapple? Nebo postih -10?

Cituji zakladni pravidla SW Saga, strana 120 - weapon sizes. Je zde u "light" psano, ze je to jakakoliv zbran, ktera je o uroven mensi, nezli velikost postavy (small a mensi zbran pro medium postavy). Napriklad blaster pistol. Light zbran (tj. i ta pistole) lze pouzivat v grapplu. Pouze na melee light zbrane plati weapon finesse.
Takze grapple s light zbrani (i pistoli) je podle origo pravidel ok.
Rikam delejme dle pravidel, tj. i lehke pistole se daji pouzivat = typicke sceny, kdy dva zapasi a jeden je zastrelen...

Nikde neni napsano, jak se zbavujes grapplu, kdyz jsi ten chyceny. V pravidlech je, ze to stoji standardku a automaticky uspejes proti grabu. Proti grapplu je acrobatics check, taky standardka - ale jake DC prehazujes tedka, kdyz se nehazi na grapple check, kde se porovnava base attack a sila/dex?

No a stale nikde nevidim nic k tomu contact stunneru...
15.7.2017 22:24 - tony
Milí deníčku
Je to zvláštní,ale náš BH říká že blízkost keldorky nebo její doteky ho uklidňují.Nechápu to když se jí dotýkám já tak cítím spíš víc neklidu než klidu.Vždycky na mne otočí hlavu a asi se na mě kouká což nepoznám přes ty její brýle...ale nic neříká,možná skouší nějakou mimiku ale kdo to má v těch záhybech čehosi co mají na hlavě poznat.

Taťka Hjůstn nám pouštěl film abysme se mu tu nenudily na mě to bylo málo akční,navíc mi Mu-ra nasypala popkorn do helmy...cssss.Ještě uvidí co jí provedu s ........kartáčkem na zuby.
Dneska sme skoušely vyrobit na lodi místo na pašovaný zboží....a já si myslel že to má každá loď,alespoň takovej sem měl pocit z příběhů který sem slyšel doma.
Lemris to bojkotoval nebo to tak alespoň z mojí strany stolu vypadalo.

No to mi navolejuj záda a přestříkej na růžovo,dneska nás přepadli a unesly Imperiální vojáci,nebo někdo kdo se za ně celkem dobře maskoval.V jednu chilku probíhá celní kontrola najednou pew pew pew a tma.Probudil sem se v cele.
15.7.2017 22:36 - tony
co to jsou ty personal modofikace na zbraně a zbroje a co jsou to ty custom modifikace?
16.7.2017 10:12 - tony
ptám se na rozdíl nejen v ceně ale i sehnatelnosti
17.7.2017 11:50 - Hunter
Michale, please, dej vedet jak to je s tim moznym presunem hrani na nedeli = jestli budes v nedeli moct :-)

Tonicku diky za, hmm, zapis? :-D
17.7.2017 16:12 - Leese Dailen
Hunter píše:
Nikde neni omezeni, ze to nejde s obourucni zbrani (je sice zminen postih -5, kdyz neco drzis v jedne ruce, ale nic o obou rukach). Obe ruce plne = nejde grapple? Nebo postih -10?

Aby slo nekoho chytit, potrebujes mit cim. Je tedy potreba alespon jedna ruka.

Hunter píše:
Cituji zakladni pravidla SW Saga, strana 120 - weapon sizes. Je zde u "light" psano, ze je to jakakoliv zbran, ktera je o uroven mensi, nezli velikost postavy (small a mensi zbran pro medium postavy). Napriklad blaster pistol. Light zbran (tj. i ta pistole) lze pouzivat v grapplu. Pouze na melee light zbrane plati weapon finesse.
Takze grapple s light zbrani (i pistoli) je podle origo pravidel ok.
Rikam delejme dle pravidel, tj. i lehke pistole se daji pouzivat = typicke sceny, kdy dva zapasi a jeden je zastrelen...

OK souhlas, lehke zbrane bez omezeni na melee.

Hunter píše:
Nikde neni napsano, jak se zbavujes grapplu, kdyz jsi ten chyceny. V pravidlech je, ze to stoji standardku a automaticky uspejes proti grabu. Proti grapplu je acrobatics check, taky standardka - ale jake DC prehazujes tedka, kdyz se nehazi na grapple check, kde se porovnava base attack a sila/dex?

Je to napsane pod uspechem na Grapple check v erratech - musis uspet v utoku a misto zraneni se odpoutat. Je pravda, ze bychom mohli pridat za standartku vyvleknuti, pokud prehodis Ref oponenta Akrobacii (je to slabsi, ale mas moznost lepsiho hodu)

Hunter píše:
No a stale nikde nevidim nic k tomu contact stunneru...

Nechame to podle pravidel, stunnery delaji 2Dx podle velikosti, tvuj je nejaka zmensena verze. Podle pravidel funguji na Energy Celly, u melee se ale vubec neresi ammo (dobra poznamka Tondo). Vubec mi nesedi pocitat do stun dmg techto zbrani silu, ale nechci pridavat vyjimku, takze se pocitaji jako ostatni melee zbrane.

Mimochodem v erratech pisu "crush (feat) – deal melee(Str) damage while pinning". Muzeme to bud sjednotit na light weapons nebo omezit na unarmed dmg. Jsem spis pro druhou moznost.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08625316619873 secREMOTE_IP: 34.204.177.148