jira
23.5.2011 13:43
Battletech
bude se hrat klasicka doba ta vyhovuje vsem

Máte zájem o sérii článků/videí o BattleTechu (deskové hře)?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Anokladné body11
Nekladné body1
11.10.2021 16:14 - ShadoWWW
Hlásím, že jsem si na imagu stihl urval kus nově naskladněné základní krabice (GoAC), než ji za dvě hodiny od naskladnění zas vyprodali. :-O
12.10.2021 20:59 - Jarik
Takže navrhuje nějaké veřejné hraní BT? Nebo nějaký super mix do RPG? Už jednou jsem takhle hrál. Mix Gurps a BT. A bavilo mne to.
Rád si tak zahraji zas.

Chceš to vést?
22.5.2022 12:08 - ShadoWWW
Byl by tu na Kostce zájem o sérii článků/videí o (deskové hře) BattleTech? (Co pořídit, jak se BattleTech hraje apod.) Hlasujte prosím v anketě.
24.5.2022 21:35 - crystoball
To by bylo fajn,kdyby tady byl někdo kdo by na BT dělal videa jelikož mám takovej pocit, že v cz/sk není žádnej kanál.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.067773818969727 secREMOTE_IP: 3.81.97.37