Jarik
3.8.2011 19:55
DrD II - hraní by Jarik
Tak jsem si rikal, ze bych si rad zahral DrD II.
A proc to nespojit s vytvorenim herni skupinky - lokalizace: C.Budejovice, Kolin, Praha (pripadne Pardubice).
Takze se hlaste :)
I ja si chci hru uzit. Nechci hledat duvody proc nehrat, ale zpusoby jak hrat.
Autorská citace #21
15.8.2011 15:28 - Sparkle
No mně se hodí víc hraní během pracovního týdne, takže navrhuju čtvrtek 15. září, hrálo by se u nás doma v Dejvicích, začátek v 19:30 (kdo by nevytvořil postavu dopředu přes mail, přišel by dřív). Tak kdo by měl zájem zahrát si v tomto termínu, hlašte se. Zájemců je dost tady i na rpgf, tak myslím že se poskládá i to Jarikovo hraní.
Autorská citace #22
15.8.2011 16:41 - Naoki
Já bych se s dovolením taky přidal :) vyhovovalo by mi 10, 11 a 18.9 s tím že bych ale potřeboval aby se končilo tak nějak rozumně abych stíhal autobus/vlak domu :)
Autorská citace #23
15.8.2011 16:48 - noir
Ten čtvrtek by se mi docela hodil, Dejvice jsou relativně fajn... A klidně bych jel ten Bílý hrad, já se té kapitole vyhýbám jako čert kříži. Asi za "zaklínač 3" nebo "bojovník 3", to je mi fuj.
Autorská citace #24
15.8.2011 17:23 - Naoki
Čtrvtek 15 taky není špatné, akorát se obávám času dohrání když se začíná tak pozdě :D
Autorská citace #25
15.8.2011 18:41 - Shako
Noir: Mam za to, ze jde vzit jen zakladni povolani a zaklinac by nemel patrit mezi zakladni povolani.;-)

Sparkle: Neni to pozde na zacatek hrani?
Autorská citace #26
15.8.2011 20:39 - Sparkle
Shako píše:
Sparkle: Neni to pozde na zacatek hrani?


Tak já předpokládám, že většina pracujících lidí končí v práci mezi pátou a šestou, tak aby to i s cestou do Dejvic stihli... můžem to teda dát od sedmi, ale dřív už asi ne...
Autorská citace #27
15.8.2011 21:20 - Jarik
Mohu mit prosbu. Pokud nekdo chce vest svoji separatni hru, at si ji organizuje jinde nez v moji diskusi :)
V tydnu ja hrat nemuzu (jedu z Kolina).

A pro prehlednost svych akci jsem si zridil tuto diskusi :)

Proto (i kdyz nerad) v patek smazu prispevky, ktere se netykaji hrani se mnou (jakozto PH) :)

Nejradsi bych hral toho 10.9. ci 11.9.
Zda povedu Bily hrad nebo neco podobneho... jeste nechavam otevreno (sam jsem to dobr. necetl) :D
Autorská citace #28
15.8.2011 23:29 - Sparkle
Ok, tak poslední offtopic příspěvek (nech ho tu prosím aspoň do toho pátku), kdo chce hrát ve čtvrtek 15. 9., nechť mi napíše na email tresserhorn (at) post.cz a domluvíme to po mailu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.081183910369873 secREMOTE_IP: 54.172.95.106