Hunter
3.8.2011 13:39
Survivors hraji Pathfindera
Necht zde zazni slova vase, kdy hrati budete moct, jakozto kecy postavove, ci neherni, k duhu vasemu jdouci, ci uhonu jinym zpusobujici...
1.12.2011 10:53 - Bleška
Já nakonec taky nic. Protože tu stále nevisí, v kolik a se bude hrát, tak jsem dala přednost rodinné záležitosti. Poslední dobou trávím s rodinou strašně málo času, takže prostě tak :). Takže příště.

V úvahu přichází neděle :). Aspoň si to teda myslím :D.
1.12.2011 18:37 - Leese Dailen
za me nedele v uvahu nepripada, takze asi o vikendu nic.
1.12.2011 18:59 - tony
sory fšem za pozdní napsání.
Jak už jsem několikrát zmínil hrát se může 3.12 u mne v práci celej den.
Měla by to být sobota pokud naši politici zase neschválí nějakou hovadinu.
2.12.2011 01:36 - Leese Dailen
Promin tondo ale ve dvou hrat nechci, treba kdyz se priste ozves vcas se i dohodnem.
18.7.2013 14:03 - Hunter
Juhijuu, johohahaaa!
Ozivuju tudlectu diskuzi :-) Ale jen proto, abych se podival, jak hrani dopadlo a koukam, ze usnulo... Skoda... Kdyz bude cas a chut, moc rad zase obuju sve valecne boty a spolu s Frantiskem, mym chranencem, pujdeme nakopat par jedlych prdeli! :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.072519779205322 secREMOTE_IP: 54.198.200.128