Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
8.4.2015 09:17 - Smud
Navrhoval jsem patek, klidne tenhle. Mohl by nekdo?
8.4.2015 09:55 - noir
V pátek nemůžu prakticky nikdy - skoro vždycky opouštím Prahu; teď taky...
8.4.2015 10:41 - Shako
Včera jsem hrál u konkurence (Pathfinder) a musím říct, že opravdu zajímavé. Připomělo mi to, když jsem se připojil do tédle skupiny a rovnou dostal postavu barda lvl 7 v DnD 4e, tam jsem dostal sorcerer lvl 11. :) Napaditý dugeon (promítaný přes projektor přímo na stůl a s ovládáním fog of war a posunem předmětů) s hromadou zajímavých vychytávek, trošku steampunkové prostředí Mosazného města uprostřed ohnivé pustiny, takže místní kanalizace byla plná horkých a studené trubek (které se různě mění - střídavé pálí, chrlí oheň a páru a nebo se po nich dá chodit), spousta pastí, sokoban s hromadou beden, hledání ozubených koleček (ala Fallout I - oprava studny v Nekropoli), hádanky s Mosazným drakem.
8.4.2015 18:03 - Almi
Shako: Jéé. to zní hezky! Kde/u koho jsi hrál? ta lokace jsou ífríti, pokud se nemýlím... :)

ALL: Tenhle pátek teoreticky mohu, pokud chcete a můžete.
8.4.2015 19:42 - Meldin
Ja tenhle patek nemuzu. Myslel jsem ze jsme se bavili o tom nasledujicim tydnu.
9.4.2015 15:38 - Smud
Ok, tak nic. Pristi tyden budou AE ve stredu, nebo se pletu?

Shako: To zni dobre! :)
9.4.2015 19:03 - Almi
ALL: Vzhledem k tomu, že noir dostal ban a já se z celé záležitosti cítím hodně zaskočen i znechucen, omezím své působení na kostce na minimum.

I moje autocenzura má svoje hranice.

Po dočasnou dobu, pokud se vše nevyřeší, zde ještě budu. Uvítám návrhy na alternativní komunikační a koordinační platformu. Sám znám jen hofyland a z doslechu RPG forum :)
9.4.2015 21:04 - Meldin
no ja mam stejny nick na rpg foru kdyztak ale doufam ze to kluci vyresite. Nevim jak to na kostce funguje a kdo vsechno ma opravneni nekoho takhle zablokovat.
9.4.2015 22:27 - Shako
Almi: Komunikace přes email a plánování konkretního hraní přes doodle?
Po první naklikání všech na doodle stačí jen každotýdně aktualizovat termín a rozeslat spam přes doodle. Finální termín a místo potvrdíš 1 emailem všem. Klidně to zařídím, pokud máme na všechny email.

Ad Noir: Hmmm...
10.4.2015 11:26 - Almi
Shako, Meldin: Líbí se mi oboje. Doodle je rychlý a praktický. RPG forum pro mne zase znamená forum se sdílením zážitků a další věcné organizace. Počkám co ostatní a uvidím. Mezitím oboje podrobněji prozkoumám.
10.4.2015 11:32 - Shako
Almi píše:
RPG forum


Taky není problém - účet tam mám funkční.
10.4.2015 15:01 - Almi
Meldin, Smud: Jak jste na tom s fb? Zvažujeme odejít tam. Nemám s tím problém, udělá se jedna uzavřená skupina a bude to.
10.4.2015 20:39 - Smud
Za me neni problem!
10.4.2015 21:09 - Meldin
FB ani omylem :D

Ne vážně. Nechtel bych vam nic komplikovat ale jsem v tomhle desna konzerva. Pokud bych mohl prosit tak radeji rpg forum. FB si opravdu zarizovat nechci. Ale kdyz se dohodnete a pak mi poslete kdy se hraje tak jsem schopnej to vetsinou obratem potvrdit ;)
10.4.2015 21:39 - Almi
Meldin: Tak to mne mrzí. Fb zvítězil... jestli chceš, udělej to jako já - měj nick name třeba Meldin Meldin a je to. Nikdo kromě nás tě nebude otravovat a budeš mít jednu skupinu a je to. Tím to hasne. Jinak, komunikuješ kdykoli na sms, takže Ti dám vždycky o všem vědět.
13.4.2015 11:49 - Meldin
Almi: sms bude zatím v pohodě. Akorát mii pak prosím včas napiš kdy a kde bude další hraní. Zatím počítám s touto středou u tebe v práci :)
13.4.2015 13:06 - Nerhinn
Tuto středu jsou AE na Barrandově.
13.4.2015 13:23 - Meldin
Aha. Díky.
13.4.2015 13:31 - Almi
Meldin: Spíš mi piš smsky, kostku už přestávám sledovat a jsme v poslední fázi transportu všeho potřebného k úplnému opuštění Kostky. Úspěšně se se vším hromadně přesouváme na fb.
13.4.2015 13:49 - Meldin
Dobře.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.11017203330994 secREMOTE_IP: 3.139.238.76