Autorská citace #1
8.2.2012 21:14 - Ebon Hand
Zde budu doplňovat další postavy kampaně.
Nyní na úvod:
Potomci knížete Schwarzenberga:
- jeho dcera Porcie Elizabeta, 23
- jeho syn Martin Reinhard, 19

a na závěr doplním:
Leopold Ferman - anarchista, atentátník - byl to cíl první mise, pro ty kteří si nepamatují, nebo nechtějí pamatovat, doplním, že po vytěžení výslechem byl konvertován za přítomnosti několika postav..


Pro úplně cizí, pokud se chcete na něco optat, či něco diskutovat, tak neváhejte, pokusím se Vám odpovědět.
Autorská citace #2
8.2.2012 21:35 - Vojtěch
Mno, vypadá to zajímavě. Zápisky příběhu by mohlo být příjemné čtení...
Autorská citace #3
8.2.2012 21:42 - Ebon Hand
Zápisky nahodím do dalšího vlákna, právě je zpracovávám.

Zde bych chtěl věšet hlavně postavy a nějaké vtipné komentáře. Dopředu upozorňuji, že nemáme potřebu držet se historické časové osy či přímých reálií. Postavy a jména jsou vkládany za běhu, hlavně aby nějak zněly. :-)
Autorská citace #4
8.2.2012 21:52 - Ebon Hand
Sanchezův autoportrét na nejmenovaném morfiovém dýchánku..
Autorská citace #5
8.2.2012 21:55 - Ebon Hand
Adolf Koťátko před pádem z rohovnického výsluní..
Autorská citace #6
10.2.2012 12:01 - wyvit
Koťátko je slušnej ranař. Je tam ještě vidět absence steroidů. Úplně si ho představuju s šedýma chladnýma očima.
Autorská citace #7
10.2.2012 12:32 - wyvit
Návštěva Prahy. Hermosa Praga.
Sanchez měl pár literárních večerů. Vopíchal totiž umělecké trio, Němcovou, Světlou a Krásnohorskou. Původní záměr byl však jiný. Chtěl navštívit nějaký vyhlášený podnik a najít tím nový přísun morfinových zásob. Svoje už spotřeboval a poslední má Manffred, který je věčně nalitý. Sex s literárními esy byl totiž jen třešničkou. "Němcová se sama nabídla, prej hlavně, ať se to manžel doví, chudinka už byla nějaká špatná, snad jsem nic nechyt. Světlou jsem přefik ňákýmu Nerudovi natruc, protože má prej nějakej novej matroš a nechtěl se rozdělit. Stejně prej má teď nějakou patnáctku nějakýho továrníka, prasák jeden, no a mladinkou Elišku si dal jako bombonek nakonec, mám pocit, že se do mě zabouchla. Joo v Praze je blaze, a teď ...necesito la morfina...eeh... ááá....úúúúž je dooobřřee"
Autorská citace #8
20.4.2012 00:34 - Gurney
Nevím jestli ještě hrajete, ale zrovna nedávno jsem narazil na herní trailer, který mi přišel docela podobný stylizaci vaší hry.
Autorská citace #9
23.4.2012 14:28 - Merlin
suprovej :) jen mi to trochu připomíná assasin creed
Autorská citace #10
2.5.2012 21:22 - Gurney
Merlin píše:
suprovej :) jen mi to trochu připomíná assasin creed

Mě to přijde jako něco mezi Assasin Creedem a Mirrors Edge.

Jinak tady o tý hře něco konkrétněji (možná by se to hodilo spíš do diskuze o hrách, ale přijde mi to velmi inspirativní i pro přípravu nějaké steampunkové hry.

A jen tak btw jedna perfektní lokace pro nějakou stealth akci v (nejen) stemampunkové Vídni - Arsenal, v době první světové války kasárna a zbrojnice, dnes muzeum vojenské techniky (mimochodem rozhodně stojí za navštívení).

Autorská citace #11
5.5.2012 18:04 - wyvit
Hustý. Bohužel jsme to nedohráli, DM se nám odstěhoval za hranice. A to si zrovna Áda Koťátko pořídil plamenomet.
Autorská citace #12
5.5.2012 18:11 - wyvit
A teď už to můžu vyzradit.
Sanchez nebyl žádnej Španěl, ale cigoš ze Žižkova, co do Španěl utekl před rodinou zhrzené 13leté cikánské milenky.
Autorská citace #13
10.5.2012 12:17 - Ebon Hand
jj, Quasit nám pláchnul za hranice, tak jsme to dali k ledu. Ale atmosféra naprosto fámozní, to ještě někdy rozchodíme. Nyní jsme přestoupili na zde avizované Pražské Post apo METRO.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.056520938873291 secREMOTE_IP: 3.85.211.2