Dukolm
3.4.2015 23:23
Grey Council
.
I'm Grey. I stand between the candle and the star.
We are Grey. We stand between the darkness and the light


http://www.d20.cz/_admin/ - admin rozhraní (banování a různé manipulace s webem)
http://www.d20.cz/ip.php - IP log, odkud kdo
http://www.d20.cz/ip2.php - IP log, kdo odkud

Nightfall

Expirace domény: 30.11.2023
Expirace hostingu: 23.12.2023



Redakce

  • Středa 12.4.2023 Překlad: City of Mist - Quick Start Rules
  • Středa 19.4.2023 Rasa Fey´Ri
  • Hromada Robovejch překladů v bufferu
.


Přislíbeno:
  • DrDII v Kostce (MarkyParky)
  • C'thulhu RPGs srovnání (Shako)
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
19.6.2017 12:00 - Gurney
Jen tak mimochodem, proklikával jsem nějaké jen tak nepřečtené diskuze a všiml si, že po nějaké době zas vylezl z díry Fritzs (zde), na mazaní už bych se teď vykašlal (když jsme si toho nevšimli dřív), to ať si správce té skupiny pořeší, jak uzná za vhodné, nicméně kdyby jste někdo mohli zabanovat IP ze které to přišlo, byl by to záslužný čin.
19.6.2017 12:53 - Dukolm
No uplně nevím jestli chceme banovat Masarykova univerzita - Ustav vypocetni techniky podle mě to nemá smysl.
19.6.2017 13:20 - sirien
A víš co? Já ho vůbec nemám problém smazat ani takhle zpětně.

(Škoda že nemáme nějakej "grey list" IP adres z nichž by nefungovalo anonymní přispívání)
19.6.2017 14:35 - Demonica
Tak jste mě donutili si přečíst, co se tu tehdy s Fritzsem dělo.
A když už je příspěvek smazán, nemá cenu řešit. Snad to u toho skončí.
19.6.2017 15:07 - sirien
To mi Tě je líto, to byl tenkrát dost kvalitní shitstorm napříč asi deseti diskuzema
19.6.2017 20:43 - Gurney
No shitstorm... Fritzs prostě chtěl dokázat, že i na Kostce se rozdávají bany, tak prudil tak dlouho, až ho dostal. Pak se hrozně řešilo, jestli banovat lidi je ok, usual stuff. A Fritzs si mezitím šel pro další ban na rpgsite.net (zabanován RPGPunditem osobně po 499 příspěvcích).
13.7.2017 15:26 - Demonica
Hodláte se někdo ujmout toho překladu kruhů druida, co nám tam svítí? Mohla bych se na to vrhnout, ale obávám se že to dokončím až po Gameconu.
13.7.2017 22:35 - sirien
huh... asi z toho udělej diskusi?
13.7.2017 23:54 - Gurney
Taky si myslím, že to měl být spíš dotaz, tj. nové diskuzní vlákno - změním to na diskuzi.

EDIT: máme nějaký jednoduchý způsob, jak změnit článek na diskuzi? Pokud jo, tak jsem na něj nepřišel. Pokud ne, kde se dozvím číslo uživatele, abych ho mohl zadat jako autora diskuze, kterou vytvořím já?
17.7.2017 04:17 - sirien
Gurney: Nemáme, konvertovatelné jsou diskuse/blogy, články mají vlastní oddělenou kategorii;

Klikni si na profil daného uživatele a jdi do nastavení. V URL se Ti zobrazí ID dotyčného.


-----------

blok pro 169.45.136.X - tentokrát jsem mírnější než obvykle, adresy na obou stranách od 169.X.X.X jsou užívané poměrně hodně, tak sem byl radši opatrnější.

"Uživatel" wixbly Games, ID 6729, mail wixbly12@gmail.com, zobrazované jméno a Instant Messanger "wixbly Games" smazán.
17.7.2017 09:05 - Demonica
sirien: Gurney už odfrčel do zahraničí, tak jsme to chtěla udělat - ale když založím novou diskuzi, tak nevím jak jí změnit autora. Poradíš ještě?
18.7.2017 00:21 - sirien
Když dáš editovat záhlaví diskuse tak tam je položka Autor (čtvrtá shora) - tam musíš zadat požadované ID uživatele (najdeš v profilu, viz výše).


// ste si asi všimli že sem trochu zpožděnej a mám malou Kostkovou dovolenou... nějak sem přetaženej RPGčkama kvůli GC a volné momenty co nedávám GC zkoušim dodělat ty Zřící ho Vola... po GC se zas proberu :)
18.7.2017 10:07 - Demonica
Dík. Tak jsem to předtím dělala asi nějak blbě, teď už se mi to povedlo.

V pohodě, pěkně si odpočiň a v klídečku překládej :)
18.7.2017 13:47 - ShadoWWW
sirien, demonica: Demonico, přijdeš zítra do Rishady? A Siriene, kdybych po Demonice poslal své dvě web kamery i se stativy, zvládl bys na to nahrát nějaké přednášky na GameConu (případně tím někoho pověřit)? Případně i ty Demonico, ale nevím, jak seš na tom s noťasem.

To nahrávání je ve výsledku strašně jednoduché. Stačí ti stáhnout XSplit Broadcaster (zdarma), po spuštění přidat jako zdroj tu webku, roztáhnout příslušně její obraz na "plátno" a pak už jen v menu vybrat buď online streamování, nebo nahrávání offline do složky (což bude asi tvůj případ) v požadovaném rozšlišení. Když tak Demonice můžu ukázat, jak se to dělá a ona ti to pak může vysvětlit. ;) Ale je to fakt jednoduché.
18.7.2017 15:23 - Demonica
ShadoWWW: Jo, zítra v Rishadě jsem a klidně je vezmu. Akorát notebook bohužel nemám.
18.7.2017 16:36 - ShadoWWW
Díky. Sirien má, tak snad si poradí. ;)
18.7.2017 21:02 - Gurney
Demonica píše:
Gurney už odfrčel do zahraničí

Jsem se to snažil řešit, ale chvíli před odjezdem jsem to poněkud bezohledně hodil na Demonicu, nečekal jsem ani že budu mít takový přístup k netu, jako naokonec mám. Díky jí i sirienovi za vyřešení a zdravím z Jerevanu.
18.7.2017 22:49 - sirien
ShadoWWW: poradí. Bavil sem se se šéfem přednášek a nejspíš zvládneme i živej stream. Jen se poněkud bojim ohledně zvuku... Náhodou nějaké slušné mikráky bys k tomu neměl? Mít video kterýmu neni místy rozumět je na tužku.
18.7.2017 23:58 - ShadoWWW
Přidám ti k němu jeden usb mikrofon BLUE Yeti (v černé barvě). Ale mám teda jen jeden. Plus jeden usb takový klasický stolní, ten je teda taky docela dobrý, ale není až tak dobrý jako ten Yeti. Tak uvidíš, co s tím vyčaruješ. Ale prosím neztratit.
19.7.2017 00:22 - ShadoWWW
Ty dvě webky: jedna je starší Logitech C910, co umí jen HD-Ready (720p); druhá je novější Logitech C922, co umí už i Full HD (1050p) a má i lepší korekci barev. Teda ta C910 umí taky full hd, ale jen 15 fps, což je o ničem, takže lepší je natáčet na 720p. C922 už zvládá 1050p s přehledem. Stáhni si když tak ovladače na ty webky. Hodím vám tam i nějaké USB prodlužky a USB switch.

Co se týče živého streamování, bylo by to super! Ale na full hd to chce hodně dobré připojení na net. (Dobré je si to odzkoušet předem.) Osobně mám zkušenosti jen s živým streamováním přes twitch a tam to bylo úplně v pohodě. YouTube to prý umí taky, ale tam nemám zkušenosti, tam dávám jen již nahraná videa (jdou automaticky kopírovat mezi Twitch a YouTube). Chce to asi vyzkoušet dopředu. Ten XSplit Broadcaster umí streamovat pro obě služby (i jiné). Kdybyste zjistili, že máte blbé připojení na net, tak to nahrávejte na disk a pak to hoďte na YouTube po skončení GC.

A bylo by dobré si vytvořit kanál na Twitch i Youtube s názvem "GameCon", ať vám to někdo nevyfoukne. Hodně štěstí a budu se těšit!!!
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.071388959884644 secREMOTE_IP: 18.227.48.131