Dukolm
3.4.2015 23:23
Grey Council
.
I'm Grey. I stand between the candle and the star.
We are Grey. We stand between the darkness and the light


http://www.d20.cz/_admin/ - admin rozhraní (banování a různé manipulace s webem)
http://www.d20.cz/ip.php - IP log, odkud kdo
http://www.d20.cz/ip2.php - IP log, kdo odkud

Nightfall

Expirace domény: 30.11.2023
Expirace hostingu: 23.12.2023



Redakce

  • Středa 12.4.2023 Překlad: City of Mist - Quick Start Rules
  • Středa 19.4.2023 Rasa Fey´Ri
  • Hromada Robovejch překladů v bufferu
.


Přislíbeno:
  • DrDII v Kostce (MarkyParky)
  • C'thulhu RPGs srovnání (Shako)
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
15.11.2017 15:19 - sirien
ShadoWWW: Bude Volo nebo mám publikovat dneska/zejtra další svůj článek?
21.11.2017 05:45 - sirien
Demonica: Malá prosba - dopsal sem ty lidské rody; nakonec sem je musel udělat jinak, než sem zamýšlel (ta obecná stylizace lidí co sem zvolil se mi s SoIF strašně tloukla a nešlo to dohromady). Mohla bys mi pls ještě checknout ty jednotlivé rody plus ten dodatek? (Obecný text o lidí na první straně by měl bejt ok, tam byly změny jen kosmetický.)

Plus pls checkni to co sem tam zmatlal s DnD 5e pravidlama - nemám vůbec tušení jestli to je podhodnocený, přestřelený, vyrovnaný nebo správně formulovaný - asi neni cílem aby to bylo perfektní, ale nerad bych to měl ulítlí příliš.

Díky :)
21.11.2017 09:48 - Demonica
sirien: Jasný, kouknu na to. :)
26.11.2017 18:35 - Gurney
...rád bych tento týden hodil Mimořádnou knihu jmen, protože mezitím už mám na mailu další chtochtovy překlady, mám ji dát ve středu (namísto další části Hraní ve fantasy) nebo chcete tento týden obojí?
26.11.2017 23:29 - sirien
Vpohodě, elfíci počkaj :)
2.12.2017 19:12 - sirien
Tristamovy zápisky (Haplo)

Dáme to tenhle tejden?
Dáme to samotný nebo pustíme 2 články?
Mám se Haplovi ozvat ohledně toho stránkování (ještě sem to nečet ale na dýlku mi přijde že to ve skutečnosti to rozsekání na pages zas tak moc nepotřebuje...)
3.12.2017 12:52 - Demonica
Pokud ti nevadí počkat s rasama, tak bych to zveřejnila tento týden, když to má hotový. A nechala bych jeden článek týdně.
Já bych to stránkování ponechala, líp se mi to čte a je to i přehlednější.
19.12.2017 04:41 - sirien
Co tenhle tejden? Já bych dal asi Oslíkův překlad Úsvitu světů (Dawn of Worlds)

ShadoWWW: Bude Volo? Já jen jak moc se mám dodělávat s trpaslíkama :)
19.12.2017 11:20 - Gurney
sirien píše:
Já bych dal asi Oslíkův překlad Úsvitu světů (Dawn of Worlds)

ok

EDIT: Jen pls zas ideálně hodit na kostku, až to z ulozto zmizí, tak už to nikdy nenajdeme
2.1.2018 03:52 - sirien
Ok... mám v podstatě dopsané Trpaslíky. Chybí mi tam dva Fate triky - po jednom pro světlé a ohnivé - a ideálně i spousta obrázků. Doufám, že obojí doplním zítra a ve středu by mohli jít ven.

Gurney: Ty hodiny sou ready to go? Popř. mají nějaký timeplan?

Během dalšího týdne/dvou bych rád udělal tu recenzi Taurilu (ta by ideálně asi měla jít co nejdřív?), mám námět na jeden další článek plus bych asi ještě pátým kratším článkem definitivně uzavřel tu rasovou otázku ve fantasy nějak výhledově.

ShadoWWW: kolik hřebíků si tak orientačně ještě efram namlátí do ruky? :D


Jinak tenhle rok bych ideálně rád dokončil celou sérii Scénáristiky - resp. dopsal všechny díly, co mám nějak rozmyšlené (tuším že by to mělo být ještě tak pět dílů) - možná mě napadne někdy ještě něco dalšího, ale to by pak už případně šlo random. 2017 sem se chtěl propsat k dvacítce, zvládnul sem devatenáct a dvacítka má tak půlku draftu, tak myslim že toprý :)

Plus bych asi rád ještě letos dopsal ten horor... Aegnor už určitě přestal doufat, tak ať má radost :)
3.1.2018 16:01 - Gurney
Ještě ne, minimálně musím zcivilizovat ty obrázky. Klidně dej trpaslíky.
3.1.2018 16:49 - sirien
Něco mi do toho skočilo, trpaslíci budou dneska v noci/zítra
18.1.2018 18:16 - sirien
Hej myslel sem, že dneska zkorekturuju a pustim ven tu půl-dryádu... ale teď sem to otevřel a je to Devět pekel koncentrovanejch na jedno místo; efektivně netušim co jinýho s tim udělat než to komplet přepsat nebo snad i znovu přeložit.

Nechtěl byste to zkusit někdo tolerantnější popř. to zkusit pořešit přímo s autorem? Demonico třeba?
19.1.2018 10:08 - Demonica
Koukám na to a musím s tebou souhlasit. Jako vyjde to pod jeho jménem, ale chcem tu mít kvalitní a minimálně čitelný články. Navrhnu mu, aby to po sobě přečetl a upravil aspoň gramaticky (většinu chyb ti poradí word, když tam text zkopíruješ).

Ale je strašná škoda, aby tak zajímavá rasa vycházela v téhle podobě. Navrhnu mu, že bych to přepsala a dala do grafiky.
26.1.2018 11:40 - Dukolm
Napsaly nám na FB

Zdravím, máme tu tematický projekt a byli bychom rádi za sdílení pokud to nebude vadit. Vypouštíme seriál z jednoho sezení DnD.
https://www.facebook.com/strangersanddragons/posts/2013508532227913
26.1.2018 11:42 - Gurney
Zrovna jsem to sdílel na FB i zde v Zajímavostech
30.1.2018 13:16 - Demonica
Dryáda ke zveřejnění, pokud nemáme na zítra nic jiného. Nebo chceme Hodiny?
30.1.2018 14:29 - Gurney
Klidně dejte dryádu.
30.1.2018 16:19 - sirien
Si to přeložila celý znovu? :D
31.1.2018 07:38 - Demonica
Jo, to se nedalo ani cist. :D
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083154201507568 secREMOTE_IP: 3.149.230.44