hadrian
21.4.2012 15:40
Herní setkání - Herní komunita D&D4e v Brně
Sekce pravidelně nepravidelných setkání lidí z Brna.

Seznam na herní akci brněnské komunity DnD (a jiných). Termíny nahazujte po libosti.
Účastníci:

---

Seznam místa Scuku s odkazem:
Čajovna za zrcadlem; http://cajovnazazrcadlem.cz

Termín:

DM: ShadoWWW (d&d 4e a KaM)
Hráči: hadrian (d&d 4e); ShadoWWW (d&d 4e, Pathfinder a KaM); Assassin (d&d 4e); Nerhinn (d&d 4e); Endrey (d&d 4e); Deputy
Autorská citace #72
23.5.2012 08:06 - hadrian
Hezký Assassine :)
k bodu 1. Alycs, tuším, přikázala aby se ten kobold vrátil.
bod 2. - vůz Hirkal nepřevracel, ale radil ostatním jak na to.
bod 5. heslo je "magie vzešla ze země".
Líbilo se mi, jak se poskládala družinka, myslím že jsme "nepřehlédnutelní" (tedy spíš zapamatovatelní);)
Autorská citace #74
23.5.2012 14:21 - Assassin
opraveno + upraven bod
"Zbytek jde ke knihovníkovi a čeká na večer. Knihovník mezitím zjistil, že symbol banditů je list magického stromu rostoucího nedaleko města."
Autorská citace #75
23.5.2012 16:10 - Nerhinn
Super! A dvakrát super, že ji nemusím psát já :)

Kdy příště? Asi by se mi to hodilo spíš za dva týdny, příští týden už něco mám.
Autorská citace #76
23.5.2012 18:34 - Endrey
Klobouk dolu Assassine, skvele napsane:)
Autorská citace #77
23.5.2012 20:52 - Assassin
Pokud budeme uvažovat pouze všední dny, hodilo by se mi to v Nerhinn navrhovaný týden buď ve čtvrtek (7.) nebo pátek (8.).
Možná budu mít nakonec čas i některé dny předtím, ale teď je ještě nemohu slíbit.

endrey: Dík:)
Autorská citace #78
23.5.2012 21:43 - liuk
No 6.6. obhajoba bakalářky, 8.6. státnice :) já to ten týden moc vesele nevidím :)) Leda třeba v pondělí 4.6.?
Autorská citace #79
24.5.2012 07:25 - hadrian
pondělky nemohu určitě, 7., 8. bych mohl.
Autorská citace #80
24.5.2012 08:15 - Deputy
Primárně záleží kdy může ShadoWWW, zatím s navrhovaných termínů mi vyhovuje nejvíc 7mého
Autorská citace #81
27.5.2012 12:51 - Assassin
Pokud by na tom nějak záleželo, uvolnilo se mi i pondělí (4.)
Jak je na tom endrey a Nerhinn s konkrétními dny? A hlavně, byla tu zpráva od ShadoWWWa, že čas má, ale zmizela. Proč?

EDIT: Zmizely mi všechny příspěvky ShadoWWWa z tohohle topicu...
Autorská citace #82
27.5.2012 17:22 - Nerhinn
Neozývám se = mám čas :D
Autorská citace #83
27.5.2012 19:13 - hadrian
V pondělí nemůžu (a středu taky ne - tyhle dva dny jsou úplně v tahu). Bohužel úterek je pro mě mrtvej den, jsem pryč až do středy do večera.

Ale pořád zůstává čtvrtek (7.) a pátek (8.) v pohodě.

Assassin: no jo, nejenom tobě, mi taky zmizely jeho příspěvky. Snad ShadoWWW nedostal ban za nějaký hanění 5. iterace dnd :D.

Nerhinn: to se nedá okomentovat ani neokomentovat, jsem rozpolcen :DDD.

ShadoWWW: Takže asi nejvíc hráčů může čtvrtek a pátek (5), jinak jich bude míň. Tak to asi bude na tobě, kterej den ti víc sedne.
Autorská citace #84
27.5.2012 20:26 - ShadoWWW
Je mi to celkem jedno. Tak třeba zase pátek 8., ať se další den můžeme pořádně vyspat. :-)
Autorská citace #85
29.5.2012 11:15 - Endrey
Jak rekla Nerhinn:)

Ok, s tim patkem pocitam.

Panove a damo:)
nechame stejny lokal, nebo se poohledneme po necem jinem? Prostredi v cajovne bylo fajn, ale celej vecer na mostu a bez kafe.. :/

Hadriane, rikal si mi o nejake restauraci nebo hospode, kousek od te cajovny, muzes zjistit nejake info a stav?
Autorská citace #86
29.5.2012 11:29 - Nerhinn
Pokud by šlo o hospodu, potřebovala bych nekuřáckou. Jsem alergik a 5+ hodin v zakouřeném prostředí nevydržím.
Autorská citace #87
29.5.2012 18:45 - hadrian
jj, beru v potaz, měl by tam být salónek pro nekuřáky, jen tam musím mrknout, jak velký stůl tam bude. Kdyby to bylo na houby, tak by to zůstalo u čajovny.
Autorská citace #88
29.5.2012 21:27 - Endrey
Asi tak:) nemam problem byt v nekurackem a hadrian asi taky ne.. a o zadnem jinem kurakovi uz nevim:).. a snad ta obcasna pauzicka nikomu nevadila:)

udelame s hadrianem strategicky pruzkum a pak nase poznatky hodime sem:)
Autorská citace #89
30.5.2012 18:49 - hadrian
Takže prověřeno, maj tam malý stoly, prozatím bych to nechal na čajovnu (to dohrání).
Autorská citace #90
30.5.2012 19:04 - Assassin
Tak snad akorát vyjednat si vyjímku na kafe :)
Jinak mi ta čajovna přišla velice vhodná, nevím jaký na ni máte názor vy, ale myslím, že lepší místo na hraní RPG by se hledalo velice těžko. Akorát jedna vada, nevím jak se sedělo na tom provizorním něčem, co dostal liuk a Deputy. To mi přišlo jako dost velký nezvládnutí organizace z jejich strany. A pak teda taky ceny, dát si pár matonek by vyšlo určitě levněji.
Autorská citace #91
30.5.2012 20:22 - Nerhinn
Assassin píše:
lepší místo na hraní RPG by se hledalo velice těžko

V poměrně dohledné době by se mělo dát hrát u nás: velký stůl, klid, hudba a kafe dle chuti. Akorát tedy ta doba přijde tak za měsíc.
Autorská citace #92
31.5.2012 09:54 - Deputy
predpokladam ze ne primo U nás :o)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.075313806533813 secREMOTE_IP: 44.211.116.163