ShadoWWW
3.8.2015 16:56
Otevřené hraní D&D 5e v Brně
!!!
DOČASNĚ PO DOBU ŘÁDĚNÍ KORONA VIRU OTEVŘENÁ HRANÍ NEPROBÍHAJÍ!!!
!!!

Kdy? Každou středu od 18:00, konec podle potřeby

Kde?
  • Skříťova skupina hraje v čajovně Probuzený slon, Braří Čapků 14.
  • ShadoWWWova skupina hraje v čajovně Za Zrcadlem, Jaselská. - Tato skupina je momentálně již plná.
Co se hraje?
  • Skříťova skupina hraje dobrodružství Waterdeep: Dungeon of the Mad Mage
  • ShadoWWWova skupina hraje Baldur's Gate: Descent Into Avernus.
Co si vzít s sebou? Dobrou náladu a případně kostky, ale nejsou nutné (jsou k zapůjčení).
Pokud jste si někdy přáli zkusit zahrát Dungeons & Dragons, neváhejte přijít.


Doprovodné materiály pro hráče:
Překlad pravidel Příručky hráče 5e.
Deník postavy

Pro PJ:
Ostatní materiály



Poslední aktualizace záhlaví: 17. 10. 2019
21.8.2019 15:31 - MirTur
Odpadla Dorka a Vanuat. To by zbyli jen 2 hráči. Dnes se tedy v Teavoli bohužel hrát nebude.
28.8.2019 15:08 - Onigiri
V Teavoli se dnes hraje?
28.8.2019 15:21 - Log 1=0
Já s tím počítám.
10.9.2019 00:12 - Nuky
Ahojte, chcel som sa spýtať na kedy by ste videli začiatok kampane Baldur's Gate: Descent Into Avernus. Veľmi rád by som sa pridal.
12.9.2019 20:02 - ShadoWWW
V Descent Into Avernus se prý postavy setkají s některými známými osobnostmi z Vraždy v Baldur's Gate. Třeba s Ulderem Havrancem (velitelem Plamenné pěsti).

Nuky: Vyjde to za týden + nějaká příprava = nejspíš v říjnu, pokud budou hráči.
17.9.2019 07:34 - Kit
Zdarec, moc rád bych se přidal do vaší budoucí kampaně Balduru!
Bohužel jsem ještě nikdy nehrál, ale d&d sleduju/poslouchám pravidelně už asi 5 let. Všechno hlavně 2e a 5e, takže v pravidlech se trochu orientuju. Je mi 26 a jsem fanda a nadšenec do rpg obecně.
...Je skoro k neuvěření, že se mi podařilo najít aktivní forum na d&d v Brně :D
17.9.2019 07:54 - pilchowski
Kit píše:
Je skoro k neuvěření, že se mi podařilo najít aktivní forum na d&d v Brně


Jestli jsi na Facebooku, tak taky tady
17.9.2019 08:11 - ShadoWWW
Teď se to bude plánovat. Podrobnosti brzy tady.
17.9.2019 09:04 - Kit
Super! Díky za info.
18.9.2019 13:10 - Jezus
Jen pro jistotu - protože se minule nehrálo - dneska normálně v šest v Dračí pevnosti! :-)
19.9.2019 06:52 - ShadoWWW
Příští středu, 25. září 2019 v 18:00 se sejdeme v Dračí pevnosti, a začneme hrát Descent Into Avernus. Respektive ten den se sejdeme, abychom si společně vytvořili postavy na 1. úrovni, protože toto dobrodružství obsahuje nějaké možnosti tvorby postavy navíc a jeho autoři doporučují se sejít na nultém sezení, kde se vytvoří postavy s těmito možnostmi společně. Tak klidně přijďte.

Podle času se uvidí, jestli ten příští týden padne na tvorbu postav celý, nebo jestli se dostaneme i k úvodu toho dobrodružství. Každopádně nejpozději od začátku října bychom už začali hrát naplno.
19.9.2019 09:01 - Morien
ShadoWWW: Jak to máte s počtama/místama na Avernus?
19.9.2019 10:20 - ShadoWWW
Udělám základní přehled:

MirTurova skupina v TeaVoli hraje Dungeon of the Mad Mage. Aktuálně jsou ve 20. patře toho dungeonu a brzy tedy nejspíš budou končit. MirTur psal, že chce potom pořejít z pozice PJ do pozice hráče. Nového PJe asi mezi sebou najdou, ale co se bude hrát potom, zatím není jasné.

Skříťova skupina v Dračí pevnosti hraje taky Dungeon of the Mad Mage. Aktuálně jsou, pokud dobře počítám, v 7. patře a míří do 8. patra, postavy brzy přestupují na 10. úroveň. Teď se tam uvolnilo jedno místo (náhrada za mě). Velikost skupiny je tedy aktuálně PJ 4 hráči.

Druhá skupina v Dračí pevnosti se rozpadla, ale tři hráči z té skupiny budou přecházet do mé skupiny.

Moje (nová) skupina v Dračí pevnosti: Jak jsem psal, budeme hrát Into The Avernus od 1. úrovně, příští týden je 0. sezení s tvorbou postav. Aktuálně počítám s třemi hráči z vedlejší skupiny v Dračí pevnosti a s Kitem, co si o to psal výše. Což je PJ + 4 hráči. Maximum hráčů jsem si stanovil na 6, takže ještě případně dva hráče bychom vzali, pokud by byl zájem. Každopádně pokud o tom uvažujte, tak sem prosím napište, ať vám mohu rezervovat místo.
19.9.2019 12:12 - Kit
Jasně, účast nadšeně potvrzuju.

Mám při vstupu řvát Baldur's Gate anebo se mám po někom ptát, abych vás tam našel?
19.9.2019 12:33 - ShadoWWW
Díky Kite. Určitě nás v pohodě najdeš. Budeme sedět v takové menší průchozí místnosti, co je hned za tou hlavní s barem.
19.9.2019 12:47 - Kit
Výborně, taky díky. Budu se těšit.
19.9.2019 20:55 - Pan Bača
Byl by problém přijít někdy jen se podívat? Nebo je to moc rušivé?
19.9.2019 20:56 - ShadoWWW
Klidně se přijď jen podívat.
19.9.2019 21:03 - Pan Bača
ok, uvidíme, jak to někdy doma vymyslím. Ten DiA by mě lákal alespoň z části shlédnout (na hraní jsem popravdě příliš ostýchavý)
20.9.2019 08:41 - ShadoWWW
Přes PM se mi přihlásil další hráč. Takže už jsme PJ + 5 hráčů, což je ideál. Kdyby ještě někdo moc chtěl, tak jsem ochotný vzít ještě jednoho.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.081084012985229 secREMOTE_IP: 35.173.178.60