ShadoWWW
3.8.2015 16:56
Otevřené hraní D&D 5e v Brně
!!!
DOČASNĚ PO DOBU ŘÁDĚNÍ KORONA VIRU OTEVŘENÁ HRANÍ NEPROBÍHAJÍ!!!
!!!

Kdy? Každou středu od 18:00, konec podle potřeby

Kde?
  • Skříťova skupina hraje v čajovně Probuzený slon, Braří Čapků 14.
  • ShadoWWWova skupina hraje v čajovně Za Zrcadlem, Jaselská. - Tato skupina je momentálně již plná.
Co se hraje?
  • Skříťova skupina hraje dobrodružství Waterdeep: Dungeon of the Mad Mage
  • ShadoWWWova skupina hraje Baldur's Gate: Descent Into Avernus.
Co si vzít s sebou? Dobrou náladu a případně kostky, ale nejsou nutné (jsou k zapůjčení).
Pokud jste si někdy přáli zkusit zahrát Dungeons & Dragons, neváhejte přijít.


Doprovodné materiály pro hráče:
Překlad pravidel Příručky hráče 5e.
Deník postavy

Pro PJ:
Ostatní materiály



Poslední aktualizace záhlaví: 17. 10. 2019
21.9.2019 00:57 - Breeso
Rád by som to vyskúšal, ale som nováčik a nerád by som preplňoval skupinu. Budem to tu sledovať, keby sa niekde uvoľnilo miesto :D
22.9.2019 11:03 - Zaar
Zdravím, nějak jsem si neuvědomil, že tuto středu nemohu. Postavu Rolena zanechám v tubusu.

Necht vás stíny neopouští.
Enlara
22.9.2019 15:06 - ShadoWWW
Breeso: Klidně přijď. Toto je jedna z mála příležitostí během roku, kdy je možnost si zahrát od 1. úrovně.
25.9.2019 09:05 - Morien
Pro skupinu v TeaVoli: Dnes 25.9. sezení nebude DM MirTur je zasekanej v práci přesčasama a DnD nestíhá.
25.9.2019 12:39 - Meesha
Ahojte Skříťova skupino, na příští (NE dnešní, to nám odpadlo) sezení budeme v čajovně Za Zrcadlem ;)
27.9.2019 19:27 - ShadoWWW
Tak Rytíř to už do dneška doručit nestihl, ale prý v pondělí to na brněnské pobočce bude.

Všiml jsem si, že už tu speciálku naskladnili i ve FantasyObchodě (normání už tam mají několik dní vyprodanou). A Rytíř už má v eshopu poslední 3 kusy normální a 2 kusy speciální edice.

Descent Into Avernus má evidentně úspěch i v ČR. (Kde jsou všichni ti hráči vesnických dobrodružství? :-))
29.9.2019 17:52 - Firel
Zdravím, bude v nejbliší době místo pro jednoho hráče navíc?
29.9.2019 18:32 - ShadoWWW
Firel: Ano, nakonec bude. Ale ještě není jisté, kde se ve středu sejdeme. Tak to tu v úterý večer zkontroluj.
30.9.2019 07:31 - Elgard
Pro přehled - další opengaming máme ve čtvrtek v Rishadě, kde teď začínáme Hoard of the Dragon Queen (máme za sebou 1. hru minulý týden, ale ještě se není problém přidat). Postavy za sebou už mají Waterdeep - Dragon Heist, takže jsou na 5. úrovni. Aktuálně hrají 4 lidi + GM, jedno místo ještě je. Styl hry je hodně kecací.
30.9.2019 15:29 - Firel
Díky. Tohle jsem nečekal. Určitě se ve čtvrtek ukážu v kolik se scházíte?
Postavy jsou předpřipravené, nebo si musím nějakou připravit?
Případně co kromě hráčské příručky bych měl vědět?

Předem díky.
1.10.2019 15:46 - ShadoWWW
Moje skupina (hrající Descent Into Avernus): Zítra 2. 10. 2019 v 18:00 se sejdeme v čajovně Za Zrcadlem (Jaselská 16). Máme zarezervovaný velký stůl zhruba uprostřed té čajovny v jakoby samostatné místnosti.
1.10.2019 16:07 - Elgard
Firel píše:
Díky. Tohle jsem nečekal. Určitě se ve čtvrtek ukážu v kolik se scházíte?
Postavy jsou předpřipravené, nebo si musím nějakou připravit?
Případně co kromě hráčské příručky bych měl vědět?

Předem díky.


Ahoj,
Běžně hrajeme od 18 do 22h, ale pokud by ses chtěl připojit, bude lepší, pokud přijdeš o něco dřív, třeba o půl6. Hráči mají postavy (až na jednoho) z předchozí kampaně, takže předpřipravené postavy nemám. Pokud si ji budeš chtít vytvořit předem, určitě (pak mi prosím dej vědět do PM, ať to pořešíme dál) nebo ji stvoříme před hrou.
Není nic, co bys vyloženě musel pro hru předem znát. Pokud už máš představu o základních mechanikách, ušetří nám to nějaký čas. Hra se odehrává v rámci Sword Coast poblíž města Baldur's Gate, mít povědomí o hrubých reáliích DnD světa Faerun ti pomůže líp se dostat do děje.
1.10.2019 21:31 - Pavel
Ahojte. Tak trochu se nám rozpadla jedna skupina v Dračí pevnosti. Zůstali jsme dva.

Dělám rád DM kamošům, takže když budete mít chuť si zahrát pošlete mi PM na FB (Pavel Illek, poznávací znamení - červené vlasy) a založíme skupinu. Klíďo pro úplné začátečníky, není problém hrát v AJ, pokud máte třeba kamoše, co nemluví česky ;)

Mám pár známých, co by si to taky rádi zkusili, takže skupina se nám udělá rychle myslím.

P.S. Snad tu nelezu do zelí stávajícím DM ^^
2.10.2019 09:23 - Jezus
Hola, připomínám, že Skříťovci dnes taky hrají Za Zrcadlem.
(Asi abychom mohli Shadowwwa poplivat pro štěstí při první skutečné hře jeho novéí kampaně :-) ).
2.10.2019 09:53 - ShadoWWW
Beru s sebou i tubus s herním plánem a figurkami.
2.10.2019 17:28 - ShadoWWW
Asi budu mít pár minut zpoždění.

EDIT: Dorazím 18:15. Současná doprava v Brně je horor (měl jsem rezervu "jen" 45 minut, takže oproti plánu hodina zpoždění :-(().
2.10.2019 23:28 - ShadoWWW
ShadoWWWova skupina: Dvě důležité věci (než na ně zapomenu):
1) Postoupili jste na 2. úroveň. Připravte si ji prosím do příště.
2) Uvědomil jsem si, že ta závěrečná epická akce by se nepovedla, kdyby Týr Nailo nezpůsobil tu nevýhodu k ověření vlastnosti. Za to si tedy také vysloužil inspiraci.
4.10.2019 15:30 - Jezus
Zpráva pro Skříťovu Neunáhlenou družinu - TeaVoli na středu nemá slušný stůl (Za Zrcadlem taky ne), takže bychom měli vymyslet, kde budeme hrát :-)
8.10.2019 13:17 - Log 1=0
Ke své nesmírné lítosti se ze zdravotních důvodů omlouvám ze zítřejšího hraní.
8.10.2019 15:54 - MirTur
Ok, v klidu se poleč. Škoda že jsi byl skolen v téhle části :(

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.093337059020996 secREMOTE_IP: 3.90.187.11