ShadoWWW
3.8.2015 16:56
Otevřené hraní D&D 5e v Brně
Kdy? Každou středu od 18:00, konec podle potřeby
Kde? klub Rishada, Antonína Slavíka 2, Brno (Demonica), nebo čajovna TeaVoli, Jiráskova 55, Brno (ShadoWWW a spol)
Co se hraje? Demoničina skupina hrají různá dobrodružství, více informací zde. V TeaVoli hrají momentálně dvě skupiny, oboje začali na začátku října 2018 hrát Waterdeep: Dragon Heist (městské dobrodružství ve stylu Critical Role)
Co si vzít s sebou? Dobrou náladu a případně kostky, ale nejsou nutné (jsou k zapůjčení).
Pokud jste si někdy přáli zkusit zahrát Dungeons & Dragons, teď máte ideální příležitost.

Doprovodné materiály pro hráče:
Překlad pravidel Příručky hráče 5e.
Deník postavy

Pro PJ:
Ostatní materiály

22.2.2019 13:29 - MirTur
Upozornění pro moji grupu (Zixi, Dorka, Adrie, Zoran a Scorpka) - ve středu mě čeká nečekaná (jakože pozdě ohlášená) důležitá návštěva, takže se uvidíme až 6.3.
3.3.2019 19:20 - Arenol
Zdravím,

chtěl bych se zeptat jestli by se zde našla nějaká skupina která by se ujala více méně úplného začátečníka? Mé jediné zkušenosti jsou prozatím hraní přes Discord, písemnou formou, D&D se mi ale tak zalíbilo že bych si ho chtěl zahrát i na živo. Tuto středu bohužel nemohu ale od dalšího týdne jsem volný, klidně i na jiné všední dny.

Díky, kdyby bylo potřeba o mě více informací, klidně se rozepíšu do PMky.
3.3.2019 19:26 - ShadoWWW
Přijď jakoukoli středu do TeaVoli v 18:00 (nebo ideálně třeba 15 minut předem) a určitě si budeš moci zahrát (klidně i dlouhodobě). Aktuálně hrají 3 skupiny a budeš hrát s jednou z nich. ;)

Pokud už DnD trochu znáš, zkus si udělat postavu na 6. úrovni. Ale není to podmínkou, klidně to uděláme spolu až na místě. A vezmi si s sebou své oblíbené kostky (ale taky nejsou podmínkou, klidně ti nějaké půjčíme).
4.3.2019 15:46 - pilchowski
Arenol: máš zprávu
11.3.2019 17:43 - Hizi
Ahoj,

chcel by som sa opytat ci to s tym hranim D&D 5e v TeaVoli stale plati? V minulosti som viedol uz nejake sessiony ako GM ale vacsinou len pre low level PC. Velmi by ma zaujimala perspektiva hraca v skusenejsej skupine. Kludne by som si vytvoril Char na 6 levely(ak je to este aktualny lvl)

Dakujem moc za odpoved.
11.3.2019 18:07 - ShadoWWW
Ano, vše je stále aktuální. Klidně přijď.
13.3.2019 17:36 - ShadoWWW
Přijdu asi o pár minut později.
14.3.2019 11:47 - M.T.
Ahoj,

tady ďalšia začiatočníčka, ktorá by si rada zahrala a chcem sa teda spýtať, či by sa ešte niekde našlo miesto? Prípadne komu mám napísať pre lepšiu obojstrannú dohodu.

Ďakujem za odpoveď.
15.3.2019 19:47 - MirTur
Ahoj. Jsme tam už 3 skupiny. Nevím jak přesně ostatní, já mám pod sebou 5 hráčů. Myslím, že ostatní jsou na tom co se počtů týče podobně. Nemám problém s tím přibrat další duši. Takže pokud chceš zahrát, dojdi v tu středu do čajovny Teavoli. Pokud máš nějaké další dotazy, piš mi prosím do zpráv.
21.3.2019 00:18 - ShadoWWW
Naše skupina byla dnes (vlastně technicky už včera) v nedávno otevřené Dračí pevnosti, protože v TeaVoli bylo dnes plno. A byli jsme nadšeni!

Je to herna, na Veveří 13, kousek od středu města i čajoven Za Zrcadlem a TeaVoli. Nabízí tam k zapůjčení takové pecky jako nejnovější český Mage Knight, Rone, Scythe, Panství hrůzy a mnoho dalších deskovek.

My tam ale nebyli kvůli deskovkám. Takže, jak to tam vypadá pro hraní RPG?

Celý objekt je rozsáhlý, ale je rozdělen na místnosti po 1-3 stolech (takže stoly netrpí hlukem). Na každém stole mají dřevěnou kostkovou věž (dice tower) s několika k6 a k20 k veřejnému použití. Stoly mají velké, k jednomu se pohodlně vejde klidně 6-10 lidí. Točí pivo z malého pivovaru (11°, 12° a 16° medový speciál). Teprve se zabíhají, takže měli jen to pivo, žlutou limonádu a colu plus brambůrky a arašídy, ale od příštího týdne by měli mít i jídlo (nakládaný hermelín, tousty, sušené maso z lokální farmy atp.) a za 14 dní i dýmky.

Personál je velmi ochotný, je tam vynikající atmosféra herny (stěny polepené herními plakáty), a protože je to nové, tak tam bylo zatím více méně liduprázdno (čti: klid). S majitelem jsme se chvíli bavili a prý je vášnivý hráč Asterionu, který hrají ve vlastním dovednostním systému.

A to nejlepší na konec: dá se tam platit hotově i kartou.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.20588183403015 secREMOTE_IP: 52.201.27.211