ShadoWWW
3.8.2015 16:56
Otevřené hraní D&D 5e v Brně
!!!
DOČASNĚ PO DOBU ŘÁDĚNÍ KORONA VIRU OTEVŘENÁ HRANÍ NEPROBÍHAJÍ!!!
!!!

Kdy? Každou středu od 18:00, konec podle potřeby

Kde?
  • Skříťova skupina hraje v čajovně Probuzený slon, Braří Čapků 14.
  • ShadoWWWova skupina hraje v čajovně Za Zrcadlem, Jaselská. - Tato skupina je momentálně již plná.
Co se hraje?
  • Skříťova skupina hraje dobrodružství Waterdeep: Dungeon of the Mad Mage
  • ShadoWWWova skupina hraje Baldur's Gate: Descent Into Avernus.
Co si vzít s sebou? Dobrou náladu a případně kostky, ale nejsou nutné (jsou k zapůjčení).
Pokud jste si někdy přáli zkusit zahrát Dungeons & Dragons, neváhejte přijít.


Doprovodné materiály pro hráče:
Překlad pravidel Příručky hráče 5e.
Deník postavy

Pro PJ:
Ostatní materiály



Poslední aktualizace záhlaví: 17. 10. 2019
30.3.2016 23:57 - ShadoWWW
Gurney: Ten seriál, o kterém jsem mluvil, je Mr. Robot.
3.4.2016 21:50 - Gurney
Zdar všem, update k situaci co se týká mě a vedení hry. Pokud bude jen trochu zájem (jakože počítám že ano), tak dojedu současnou kampaň během následujících dvou až tří sezení (vzhledem k tomu jak je to v nejbližší době s prostory, tak v Black Oilu). Nicméně jak to tak vidím se svým časem přes týden, tak další už zřejmě rozjíždět nebudu. Což znamená, že bude zřejmě potřeba někam nacpat nejméně tři hráče, možná víc pokud by někdo z těch (tří) lidí co jsem s nima hrál od začátku chtěl pokračovat. Bude se to nějak dát udělat?

ShadoWWW píše:
Ten seriál, o kterém jsem mluvil, je Mr. Robot.

Ok, dík.
4.4.2016 08:33 - ShadoWWW
Gurney: A pokračoval bys jako hráč, nebo vůbec?
4.4.2016 18:09 - Gurney
Čistě dojít na hraní bych asi stíhal, ale asi ne vždy, a není to pro mě úplně jediná příležitost si zahrát, takže vám tam nebudu přidávat další "hladový krk".
5.4.2016 20:21 - Maugir
Zítra dorazím kolem sedmé.
7.4.2016 07:54 - ShadoWWW
Obrázek k včerejšímu hraní (Baldurova brána).

7.4.2016 11:35 - ShadoWWW
Vytvořil jsem české titulky k intru Vražda v Baldurově bráně. (YouTube) Titulky je nejspíš nutné si zapnout ručně.
8.4.2016 20:48 - PetrH
Hmmm můj lolilop tvrdí, ze chyba přehrávání, kliknete znovu a tak to jedeee dokola a nic nevidím:(
8.4.2016 21:04 - ShadoWWW
Mně to jede na noťasu i na PC, tak nevím.

P.S. Když tak ti to můžu pustit ve středu před hrou. :)
10.4.2016 20:33 - Rojta
Pro všechny co hrají Stranda a mají náladu na trochu 8-bit creepy nostalgie -na Youtube je soundrack ze starých Strandovských dungeonů!

https://www.youtube.com/watch?v=yRmRevThXHk&list=PLHmBilfV8KfpsBOcYWtn6iwVw1wTGLCdo
12.4.2016 18:38 - ShadoWWW
Zítra bohužel nepřijdu. :( Dcera má vysoké horečky.
13.4.2016 10:59 - Maugir
Dnes bohužel nepřijdu. Příští týden snad přijdu, ale až kolem sedmé.
13.4.2016 13:14 - Demonica
Maugir: Dobře, budem s tím počítat.
13.4.2016 15:54 - Marty
Já se zdržím ve škole, takže přijdu tak o hodinu později.
14.4.2016 23:34 - Rojta
Zdar, platí teda že na příští hraní budeme mít k dispozici velkou místnost, tj. každý stůl pro sebe ?
15.4.2016 06:22 - Demonica
Jo, Zelenáč nám to ve středu potvrzoval.

Maugir: Začali jsme s přípravou postav na Curse of Strahd, takže příští středu už budeme hrát v Barovii.
20.4.2016 09:28 - Maugir
Demonica: Díky za info, já si donesu tu postavu lékaře, co už jsem s ní jednou hrál. A připomínám, že přijdu později, takže začněte beze mne.
20.4.2016 10:42 - Demonica
Maugir: Ok, počítám s tebou. Začneme seznamováním postav a motivy, takže bez problémů.
20.4.2016 12:40 - ShadoWWW
Já dnes zase nedorazím. Sotva se jedna dcera uzdravila, tak dostala horečky druhá.
25.4.2016 10:12 - Sarsaparillos
Zdravím vás. Mohl bych se někdy zastavit a seznámit se se systémem? Princip D&D 5e znám pouze z PC modifikací, z diskuzí a letmého prolétnutí knih. Chtěl bych zjistit, jestli investovat čas a energii do podrobnějšího studia pravidel a k tomu by mi nejvíce pomohlo vidět hru naživo. Díky za odpověď.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.093823909759521 secREMOTE_IP: 18.232.188.122