ShadoWWW
3.8.2015 16:56
Otevřené hraní D&D 5e v Brně
!!!
DOČASNĚ PO DOBU ŘÁDĚNÍ KORONA VIRU OTEVŘENÁ HRANÍ NEPROBÍHAJÍ!!!
!!!

Kdy? Každou středu od 18:00, konec podle potřeby

Kde?
  • Skříťova skupina hraje v čajovně Probuzený slon, Braří Čapků 14.
  • ShadoWWWova skupina hraje v čajovně Za Zrcadlem, Jaselská. - Tato skupina je momentálně již plná.
Co se hraje?
  • Skříťova skupina hraje dobrodružství Waterdeep: Dungeon of the Mad Mage
  • ShadoWWWova skupina hraje Baldur's Gate: Descent Into Avernus.
Co si vzít s sebou? Dobrou náladu a případně kostky, ale nejsou nutné (jsou k zapůjčení).
Pokud jste si někdy přáli zkusit zahrát Dungeons & Dragons, neváhejte přijít.


Doprovodné materiály pro hráče:
Překlad pravidel Příručky hráče 5e.
Deník postavy

Pro PJ:
Ostatní materiály



Poslední aktualizace záhlaví: 17. 10. 2019
8.4.2017 08:59 - Demonica
Jak psal ShadoWWW, klidně se přijď i jen podívat, vždycky je tam nějaká hrající skupinka a nikomu vadit nebudeš. :)

Končí se většinou tak kolem desáté.

Momentálně hraje moje skupina Curse of Strahd a ShadoWWWova Tales from the Yawning Portal.
10.4.2017 12:20 - Mildar
Tak ve stredu budu mit zase sluzebku v Brne, tak si s vama posedim
10.4.2017 18:17 - Wolf
Já se omlouvám ale ve středu nedorazím. Čekají mě práce na baráku.
12.4.2017 07:35 -
Ahoj, mě to dnes nevýjde, kažopádně díky Maugirovi, Samovi a Mildarovi za seznámení s DnD, pokud budu mít někdy v budoucnu čas a chuť, tak si zase příjdu zahrát.

Víťa.
12.4.2017 10:43 - PetiQ
Shadowwe, já se dnes musím taky omluvit a Paťa psal něco o tom, že se léčí z chřipky.
12.4.2017 10:55 - ShadoWWW
Tak to dnes zrušme. Od příště bychom mohli s novými postavami začít hrát Yawning Portal.
19.4.2017 12:35 - ShadoWWW
Dnes to bohužel musím zrušit. Děti dostaly střevní chřipku. :-(
19.4.2017 14:10 - Folcwine
Zdravíčko, našlo by se dnes v nějaké hře místo pro jednoho dalšího přivandrovalce?
19.4.2017 15:08 - Demonica
Tak dnes hraje nakonec jen nase skupina. Muzes klidne prijit a zapojit se.
19.4.2017 15:09 - sirien
(Focwine žije? A ještě navíc v Brně? whut? :D )
19.4.2017 16:31 - Folcwine
Dobře, já se vás pokusím najít. Snad nebudu mít příliš zpoždění.
20.4.2017 15:41 - Folcwine
Díky za včerejší hru - doufám, že jste se všichni bavili.
Zkouším sestavit novou družinu pro hraní klasického fantasy v houserule systému podobném DnD3.
Napište mi na mail Folcwine@seznam.cz zda byste měli zájem a které dny od kolika do kolika byste mohli hrát. Začlo by se nejdříve za 2 týdny.
23.4.2017 15:07 - Demonica
Folcwine: Díky za hru, bylo to super.

Tuto středu naše družina nehraje, znovu se sejdem 3. května.
25.4.2017 22:25 - Wolf
Já se na zítra zase omlouvám, kvůli práci.
27.4.2017 17:41 - Log 1=0
Příští týden pravděpodobně přijdu, pokud to nebude ničemu vadit.

EDIT: Hm, možná jsem měl ve čtvrtek nízký hod na zdvořilost. Chtěl jsem tím říct, že na 80% budu mít příští středu volno, a rád bych ho strávil návštěvou otevřeného hraní. (Fakticky se od té doby nic nezměnilo. Budu li moct a budu li vítán, dorazím.)
27.4.2017 19:28 - sirien
Hej existuje nemalá šance, že teď strávím víc jak týden v kuse v Brně, tak že bych se kdyžtak k někomu nenápadně vetřel? :)

(předělal bych si svojí minulou orčí postavu co sem hrál u Demonicy z těch nechutně nefér naházených statů na standardní point-buy na požadovaný level... nebo můžu někde vytáhnout charsheet Annara :D )
27.4.2017 19:47 - ShadoWWW
sirien: Super! No jestli chceš, můžeš se přidat k naší hře. Hrajeme teď dočasně expedice (já konečně pár sezení jako hráč!) z Elemental Evil. Jsme teď všichni na 1. úrovni.
2.5.2017 13:45 - Folcwine
Hola, nevadil by vám zítra ještě jeden náhodný přivandrovalec?
2.5.2017 14:38 - ShadoWWW
Určitě nevadil. Klidně i víc přivandrovalců. Proto ta akce taky existuje. :-)
2.5.2017 15:27 - Demonica
Tak pokud nevadí, přelifrovala bych všechny zítřejší zájemce k ShadoWWWovi a jeho skupince. Já už bych měla mít zpět plný počet hráčů, tak snad s tou kampaní zase pohneme.

A třeba se pak zase vrátíme k oneshotům či podobnému epizodickému hraní i pro náhodné kolemjdoucí. :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.081942081451416 secREMOTE_IP: 44.197.114.92