Sathel
22.7.2010 23:14
Do kina! (Praha)
.



AKTUÁLNÍ AKCE:
25.8.2014 08:54 - Gurney
Opožděně, ale zkoukl jsem Lego Movie - jak jsem nic moc nečekal, ono je to ve skutečnosti docela dobré. A až mi přestane v hlavě hrát "Everything is Awesome", tak to bude ještě lepší :)
25.8.2014 10:14 - Vojtěch
Jo, u tohohle jsem se bavil - hlavně jak se vyblbli tvůrci je na tom vidět leckde. Unikitty je nejlepší!
25.8.2014 10:17 - noir
Mě se to taky líbilo. Ale mě se v poslední době líbí prakticky všechno, snad až na Želvy Ninja, které byly děsivé, hrozné a zoufalé...
25.8.2014 11:02 - Vojtěch
Auuuuuu... já na to prý budu muset jít a už teď se strašlivě netěším :(
25.8.2014 11:11 - Gurney
Já na želvy slyšel zatím spíš chválu, udělám si názor až je zkouknu...
25.8.2014 12:05 - sirien
Tak když je noir takhle moc doporučuje tak se na ně už i těším :-)
25.8.2014 12:24 - Me-dea
Všem doporučuji strážce galaxie. Příjemně mě to překvapilo, především pro mě uvěřitelnými postavami.
25.8.2014 12:47 - noir
Me-dea: Pro mě to byla asi nejlepší Marvelovka od Avengers a rozhodně nejlepší film léta.
25.8.2014 15:01 - sirien
Guardians byly fajn, ale příběh byl docela šeď: předvídatelný road trip po galaxii se Star Wars dynamikou "vysoká rychlost zakryje chyby".Což fungovalo, ale byla to škoda: narozdíl od SW to žádné velké blbostí na zakrývání nemělo a místy mi přišlo že naopak chyběl prostor pro dynamiku postav takže vztahy byly poněkud z rychlíku. Jinak bylo všechno dobrý. U mě nadprůměr, ale úplně "geniální" to zase nebylo.
25.8.2014 16:21 - Almi
tyjo, pro mne jsou Guardians obrovským zklamáním. A to jsem na to šel s pocitem "nečekám nic extra, aspoň si užiju efekty a vymeju mozek". Nebavil mne příběh (zápletka na úrovni MiB, ale tam to byla vtipná parodie!), přišlo mi to jako klišé na klišé (mír po dlouhé válce mezi dvěma impérii. To slabší nemá ani flotilu, jen pár desítek planetárních stíhaček. Přežít ve vakuu je fakt snadný, ani očím nic nevadí. Umřít skoro nejde. Děs). Nic nevyvolalo jakýkoli efekt, proč bych to chtěl vidět (byť zdarma) znovu. A nakonec - naprosto nudná, hrozná muzika, která fakt roztančí jen magora, co po únosu ze Země opravdu nic jiného neslyšel, než tu jednu kazetu (a to 80.ky miluju :D) Pokud to bylo míněno jako pomsta matky za to, že jí nedal na smrtelný posteli pusu, tak pak jo...

Hrozně tomu čouhalo z bot, že je to určený pro děti. Nakonec nejvtipnější fakt byl zelenostromek. Ale nejlepší film léta to asi je. Což nesvědčí o ničem pozitivním...

...Edge of Tomorow měl premiéru před létem. Ten byl pro mne tím pravým letním trhákem :)
31.10.2014 00:52 - sirien
Jerson: Už jsi viděl John Wick? Myslím, že by se Ti mohl líbit, je tam equilibrium gun-kata done right :)
9.1.2015 00:18 - sirien
Seventh Son
Nic nečekejte a bude vás to bavit. Fantasko z takového "conanovského" světa o takovém víc anglosasky pojatém Zaklínači. Vcelku fajn, jen teda... sem měl dojem že někdo sestřihal 6h dvoufilm do jedenapůl hodiny. Barnes vcelku zklamal, Bridges super, Moor průměr, Vikander příjemně roztomilá.
9.1.2015 09:47 - Almi
sirien: No vidíš, docela ses trefil do ofiko recenzí :) taky se na to chystám a taky od toho nic nečekám :)
3.2.2015 00:07 - Gurney
Spooks: Greater Good aneb Harry Pierce a John Snow jdou dělat něco jako Jason Bourne. Aspoň doufám :)
3.2.2015 00:20 - sirien
Gurney píše:
Spooks: ... Harry Pierce

Tenhle film už teď nemám rád, tam zase všichni umřou.
20.10.2015 15:48 - sirien
...New Hope?

Star Wars: The Force Awakens Trailer (Official)

Mám chuť dát si maratonek všech tří Star Wars filmů...

...17.12. premiéra, co vy na to?
20.10.2015 16:10 - Nachtrose
Kdyby tak ještě někdo natočil první tři epizody...

Ale ep.7 i na vzdory JJ Abramsovi vypada s každým novým trailerem vypadá o neco líp. Nicméně nás doma bude celkem solidní parta na to, takže IMAX protentokráte vynechám.
20.10.2015 17:53 - Nachtrose
A trochu škoda, že v našich kinech zřejmě nezakopnu o tohle:

GitS:The new movie
20.10.2015 19:44 - captain66
Na Star Wars se klidne podivat zajdu.
20.10.2015 20:16 - Vojtěch
OMG GitS is back!

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080294132232666 secREMOTE_IP: 18.117.81.240