Sparkle
7.5.2012 08:48
Hraní Das Schwarze Auge 5e - povede Tarfill
- sobota 03. června 2017

  • Hunter
  • LokiB
  • sirien
  • Mildar
  • captain66
Proběhlé Sirienovy one-shoty:

19. BŘEZNA / NEDĚLE: AS: Pleasure bringers (Šaman, Vojtěch, Šroty, Naoki, Tomislav)

2. DUBNA / NEDĚLE: Star Wars (Fate) (Šaman, Huner, Mackintoush, Demonica, Tony)

23. DUBNA / NEDĚLE: Sabotovaná mise (Fate) (Shako, Šaman, Sroty, LokiB, Hunter)
6.3.2017 16:28 - LokiB
sirien: Aprila si doma musim overit, rodina, potomstvo, naplanovane akce a tak. dam vedet
6.3.2017 16:29 - Vojtěch
Píše:
hako, Šaman, Sroty, Loki: tak Sabotovanou misi v sobotu 1. dubna?


Sabotovaná mise na apríla... trainwreck incomming! :D
6.3.2017 18:46 - Tomislav
Jup napiš si mě bez otazníčků :D
6.3.2017 18:46 - Šaman
Vojtěch píše:
Sabotovaná mise na apríla... trainwreck incomming! :D

GM: Probouzíte se ze stáze. Všechny systémy fungují, cílová planeta bude dosažená během 72 hodin. Máte připravenou snídani - buchty podle starého pozemského receptu a kafe, které se rozšířilo již po celém známém vesmíru…

Postavy: To jako vážně?

GM: Apríl! Všechno se posralo, sirény houkají, kapitán je mrtvý, místo neznámé a kafe je studené…
7.3.2017 08:48 - Hunter
Neee, kafe neeee!
9.3.2017 07:52 - Sroty
Sirien: Nejsem si jistý, jestli zrovna na apríla budu mít čas. Kdy nejpozději to potřebuješ vědět?
9.3.2017 13:43 - Hunter
Co pripadne jiny termin v dubnu? U me je tedy krome 8.-9. cely volny. V kvetnu pak nemuzu 4.-8. jinak ok.
9.3.2017 13:45 - sirien
Kafe někdo vyhodil airlockem.

1./8. klidně můžeme dát i něco jinýho, protože na tu Sabotovanou misi se zjevně nějak moc nesejdeme (1. může Hunter a Šaman, 8. Shako. Sroty s Hunterem sou nejasný...)

Další termín, kdy vím skoro jistě, že budu v Praze, je 23. dubna.


Každopádně tohle je chaos, nejsnazší asi bude to pořešit pomocí Doodle:

http://doodle.com/poll/rqw97kuiu4kc9b9m

(dál v čase za sebe zatím nedohlídnu a vůbec netušim jak to tam budu mít)


Ohledně Ashen Stars - prosím kdo nezná si příští týden najděte chvíli na pročtení toho GUMSHOE v Kostce (navazující Ashen Stars v Kostce budou příjemný bonus, ale není to nutné)
9.3.2017 14:13 - Shako
sirien píše:
Každopádně tohle je chaos, nejsnazší asi bude to pořešit pomocí Doodle:


Done, ber to všechno jako žluté - zatím nevím, že bych v dalších termínech něco měl, ale může se to snadno pokazit.
9.3.2017 14:43 - Hunter
Taky done - 8.-9.4. jsou ted pro me realisticke - nepreferuju to, ale dokazu si to zaridit a kolem hrani bych zkratka omotaval svou dovolenou.
9.3.2017 20:45 - sirien
Sroty: Tak pokud bys mohl v neděli 2. dubna, tak bysme očividně mohli dát Sabotovanou misi 2. dubna.

(Kafe nebude, protože ho den předtim v rámci blbýho žertíku někdo vyhodil ven airlockem)
9.3.2017 22:12 - Hunter
sirien píše:
Kafe nebude


Ty se toho chybejiciho kafe nejak drzis :-D Sigh... Nemuzem hrat neco min hororovyho, kde budou dostupny alespon kofeinove kapsle? :-) To abych si sel ted vygooglit ten povzbuzovak z Australie...
9.3.2017 22:57 - Šaman
Já vezmu čaje, pokud bude k dispozici ta rychlovarka. :)
9.3.2017 22:58 - LokiB
tak zrovna kafe mi nevadi, to stejne nepiju ... ehm, to jsem si pred zbytkem posadky asi moc nesplh co? helejte, chlapi, jako teda, kdyby byl salek, JAKO ZE NENI, tak by bodnul, ze jo?
9.3.2017 23:04 - Šaman
Jsem na tom stejně. Kdyby jen bylo kafe, ALE ONO NENÍ, všechno by šlo lépe. Takže se to všechno vlastně dá svést na kafe… :D
10.3.2017 09:42 - Hunter
Takova blba otazka, ale da se to "s kafem jde vsechno lepe" pouzit jako princip pro Fate postavu? Podotykam, ze jsem Fate nikdy nehral, tak netusim, jak moc spatnej napad to je... Ale kdyz uz jsme se toho tak chytli... :-)
10.3.2017 09:53 - Jarik
Hunter: Dle mých chabých zkušeností bych řekl. Ale jistě, jak si přejete.
Situace, kdy už padáš na hubu, ale někdo před tebe postaví hrnek kafe, abys něco dokončil je vcelku dobrej prvek.
Mno a naopak, když je situace vhodná, a ty na kafe nemáš čas, prostředky, a je to o stresu za stresem, tak to použije Vypravěč jako negativum.
10.3.2017 11:27 - Shako
sirien píše:
Sroty: Tak pokud bys mohl v neděli 2. dubna, tak bysme očividně mohli dát Sabotovanou misi 2. dubna.


Časový odhad? Délka hraní a v kolik bychom začali. Něco jako 12-18h by mohlo fungovat. Ale musím si ten víkend ještě trošku uspořádat než to potvrdím.
10.3.2017 15:07 - sirien
LokiB píše:
helejte, chlapi, jako teda, kdyby byl salek, JAKO ZE NENI, tak by bodnul, ze jo?

Mám takové tušení, že Tebe posádka s airlockem taky seznámí poměrně rychle :D

Hunter píše:
e da se to "s kafem jde vsechno lepe" pouzit jako princip pro Fate postavu?

Co myslíš slovem "princip"? Jakože aspekt? Teoreticky to neni problém, prakticky záleží, jak to sedne do žánru a stylizace.

Nicméně Sabotovaná mise má předpřipravené postavy a zrovna do té by se to navíc moc nehodilo.


Shako píše:
Časový odhad? Délka hraní a v kolik bychom začali. Něco jako 12-18h by mohlo fungovat.

Na GC sme kdysi dali lehce zkrácenou verzi za 4h i s komplet vysvětlením pravidel, postav atp. V Mephitu sem odehrál full verzi za asi 5-6 hodin s jednou skupinou. Druhé skupině to trvalo asi 7-8, nicméně ta se v tom naprosto neskutečně zamotala plus tam byli asi 2 hráči co měli nula vztah k SF, což plynulosti hry taky úplně nepomohlo.

12-18 by mohlo bejt poměrně v klidu odehratelný, možná bych osobně dal trochu rezervu a dal to jako 10-18 nebo 12-20, aby tam případně byl čas na pokec a nějakej feedback třeba a tak.
10.3.2017 16:26 - LokiB
sirien: předpokládám, že před startem každé vesmírné mise jsou všichni ti nájemní žoldáci, aka posádka, podrobně seznámení s tím, jak výhodné je mít dobré vztahy s VIP osobami na palubě, plus jak nevýhodné je případně neúspěšnou misi přežít, ovšem bez udržení VIP osob v bezvadném stavu.
To je takové základní minimum, se kterým by měl být každý, kdo chce pracovat ve vesmíru, seznámen.

Ale no tak, chlapi, já vás chápu ... nikdo z nás tu nechce zbytečně zařvat a já mám sakra tam doma pořád dost možností, jak pak zařídit každému nějaké to přilepšení. Když přežijeme!
Takže musíme udržet, I BEZ KAFE, nervy na uzdě a z týhle šlamastiky se společně dostaneme. To mi věřte.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.068593978881836 secREMOTE_IP: 3.14.132.214