Sparkle
7.5.2012 08:48
Hraní Das Schwarze Auge 5e - povede Tarfill
- sobota 03. června 2017

  • Hunter
  • LokiB
  • sirien
  • Mildar
  • captain66
Proběhlé Sirienovy one-shoty:

19. BŘEZNA / NEDĚLE: AS: Pleasure bringers (Šaman, Vojtěch, Šroty, Naoki, Tomislav)

2. DUBNA / NEDĚLE: Star Wars (Fate) (Šaman, Huner, Mackintoush, Demonica, Tony)

23. DUBNA / NEDĚLE: Sabotovaná mise (Fate) (Shako, Šaman, Sroty, LokiB, Hunter)
2.5.2017 14:26 - Tarfill
Sparkle,
pokud budeme muset skončit okolo šesté, tak bych začal hrát nejpozději okolo poledne, aby se logicky stihlo něco odehrát. Pokud bys nám pak povolila uzdu třeba do sedmi, určitě bych se nezlobil a začátek bych posunul max třeba na jednu hodinu.
Taky záleží na tom, jestli přijdou spíš místní, nebo přespolní. Pokud budou všichni místní, klidně můžeme začít startovat už dopoledne.

Poslední slovo budeš mít samozřejmě jen Ty... ;-)

PS: platí tedy sobota, 03.06.!
2.5.2017 20:16 - Hunter
LokiB píše:
boc-kapitána připravím, muhahaha ;)

A ja byl pritom na tebe taaaaak hodnej :-) Hmm, takze to bude tooo, jako odmena? Kafe!??
2.5.2017 21:23 - LokiB
Jasne. Moře kafe! Takový pořádný, německý schwarze kafe! Až bude auge přecházet :)
8.5.2017 13:53 - Sparkle
Tarfill píše:
Sparkle,
pokud budeme muset skončit okolo šesté, tak bych začal hrát nejpozději okolo poledne, aby se logicky stihlo něco odehrát. Pokud bys nám pak povolila uzdu třeba do sedmi, určitě bych se nezlobil a začátek bych posunul max třeba na jednu hodinu.
Taky záleží na tom, jestli přijdou spíš místní, nebo přespolní. Pokud budou všichni místní, klidně můžeme začít startovat už dopoledne.

Poslední slovo budeš mít samozřejmě jen Ty... ;-)

PS: platí tedy sobota, 03.06.!


Ten den tam budu od rána, bude tam turnaj ve SW Destiny, obávám se že budu dost unavená. Nicméně, pokud byste se mi složili na dobrou večeři, tak se můžem domluvit, že tam s váma budu do sedmi.
8.5.2017 19:18 - Tarfill
Sparkle, pokud se mi vůbec přihlásí ještě nějaký hráč a budeme tam opravdu hrát, rád Ti nějakou véču obstarám... ;-)
8.5.2017 22:17 - Hunter
Ja ti pri cekani na veceri namasiruji zada, kdyz Tarfill zarizuje vecu :-)
Zeptam se par lidi, jestli by meli zajem se pridat, at jsem proaktivni, kdyz si to chci zahrat a dostat to cerne kafe, o kterem mluvil Loki :-)
9.5.2017 07:36 - LokiB
No jasne, na veceri se slozime. A Huntera zkusime zabavit, aby se tolik do masirovani nehrnul.
Kafe? Co to je? Neznam ... to my v DSA jeste neobjevili
9.5.2017 15:46 - Tarfill
Kafe i vecere bude pri nejhorsim hned vedle u vietnamcu... ;-)
9.5.2017 15:50 - LokiB
Tarfill: podmínka byla jasná. dobrá večeře!
9.5.2017 16:00 - Tarfill
Vsak proto jsem napsal "pri nejhorsim"
:-)
13.5.2017 14:57 - Hunter
Zkusil jsem se poptat a nikoho dalsiho jsem nesehnal :-/
16.5.2017 10:49 - Tarfill
Znovu pro všechny připomínám možnost hry DSA 5e, která je naplánovaná v Mephitu na datum 03.06. Jestli se chcete odreagovat od starostí všedních dní, budete zde mít dveře otevřené! Náročnost na přípravu není žádná, vše se vysvětlí až na místě.

Rozsah hráčů je 3-5, chybí nám ještě jeden, ideálně dva!

Pokud se však nikdo další nepřihlásí do 27.05., hraní bude zrušeno.
16.5.2017 13:59 - sirien
Hej a zrovna 3.6. dokonce můžu, tak to si rád přijdu zahrát :)
16.5.2017 14:38 - Tarfill
No bezva! ;-)
16.5.2017 14:42 - Tarfill
Ještě mi v uvozovkách potvrdil i Mildar, takže prosím upravit záhlaví diskuze o +2.
Mildar bude však pohotovosti, takže může na poslední chvíli zrušit.

V tomto případě můžeme přibrat ještě jednoho člena do hry...
16.5.2017 17:02 - Sparkle
Když mi napíšeš pěkný anotační odstavec, tak to zpropaguju na FB.
16.5.2017 17:22 - captain66
Ja bych mel mit cas, takze se taky hlasim.
16.5.2017 17:50 - LokiB
Tak to už bych tomu velkou propagaci nedělal :)
16.5.2017 22:13 - Tarfill
Tyo, paráda, nečekal jsem, že se to nakonec naplní takhle rychle...
a ještě samí zkušení hráči... ;-)
Tento stav beru tedy jako plně uspokojující a případné anotace přijdou jedině pokud někdo vypadne.
23.5.2017 11:00 - Tarfill
Tak pánové: Huntere, LokiB, siriene, Mildare, captaine66

v kolik hodin pro Vás bude lepší začít hrát? Chcete radši začít někdy dopoledne
(cca 10:00) a skončit dřív, nebo začneme okolo poledne a skončíme později?
Já abych věděl, na jakej vlak nasednu a jak si to dám s oběděm atd...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.090030908584595 secREMOTE_IP: 34.230.68.214