Sparkle
7.5.2012 08:48
Hraní Das Schwarze Auge 5e - povede Tarfill
- sobota 03. června 2017

  • Hunter
  • LokiB
  • sirien
  • Mildar
  • captain66
Proběhlé Sirienovy one-shoty:

19. BŘEZNA / NEDĚLE: AS: Pleasure bringers (Šaman, Vojtěch, Šroty, Naoki, Tomislav)

2. DUBNA / NEDĚLE: Star Wars (Fate) (Šaman, Huner, Mackintoush, Demonica, Tony)

23. DUBNA / NEDĚLE: Sabotovaná mise (Fate) (Shako, Šaman, Sroty, LokiB, Hunter)
Autorská citace #61
7.1.2013 10:38 - Sparkle
Zvu Vás na další RPG opengaming v Mephitu, a to

Pathfinder

Datum: neděle, 20. leden 2013, od 13:00

Přijďte si zahrát jednorázové fantasy dobrodružství v RPG systému Pathfinder.

Pathfinder vychází z pravidel 3.5 edice Dungeons and Dragons. V USA již tato hra předstihla v prodejnosti Dungeons and Dragons. Přijďte se přesvědčit na vlastní kůži, čím hra tolik zaujala novou generaci hráčů RPG.

K účasti na tomto otevřeném hraní není třeba znát systém Pathfinder. Vysvětlíme vám ho na místě. Nachystány pro vás budou předpřipravené postavy na 1. úrovni.

Hrát se bude oficiální dobrodružství Crypt of the Everflame od vydavatele hry.

Počet míst v družince je omezený, prosím rezervujte si místo emailem na martina.magdova@mephit.cz
Autorská citace #62
7.1.2013 12:47 - Shako
Kdo dela GM?
Autorská citace #63
7.1.2013 15:30 - Sparkle
Vojtěch.
Autorská citace #64
7.1.2013 18:01 - Vojtěch
No jo, já. Tentokrát to bude i Pathfinder setting ;)
Autorská citace #65
7.1.2013 18:13 - Shako
Na ten vikend uz je toho nejak moc, ale pokud se to tam nejak usporada a nedele zustane volno, tak rad prijdu.
Autorská citace #66
7.1.2013 18:17 - Vojtěch
Pokud bude zájem, tak klidně dáme další kolo jindy.
Autorská citace #67
12.1.2013 11:07 - Sparkle
Nechtěl by si ještě někdo další střihnout mástrování Pathfinderu příští neděli? Už mám v tuto chvíli šest zájemců (a to nepočítám Shaka), tak by se možná šiklo udělat dvě skupinky :)
Autorská citace #68
12.1.2013 13:39 - Vojtěch
Šest kdyžtak ještě ukočíruji.
Autorská citace #69
13.1.2013 04:12 - Miranu
pathfinder jsem poradne hral tak rok a asi tak 2 roky... mastrovani... na to se jeste necitim, nedokazal bych jeste poradne odhadnout mrchy...
ale postavu bych si zahral...

Pokud by jste premlouvali a bylo by vas vic, tak bych to zkusil odpjjovat, ale opravdu bych ten set musel mit na domu nebo se aspon spojit s tebou sparkle a pokecat o tom nazivo...

cloveka- shaleyina kneze s "naginatou"(ma podobnou zbran a ja ji tak vzdy rikal)...
talenty... hm... ty si z hlavy nepamatuji...
hezka ma postava... mnoho sily, moudrost, charisma...
a energii z leceni do utoku se zmenenim druhu energie...
proste se ke mne skoro nic nedostalo...
Autorská citace #70
13.1.2013 12:06 - Sparkle
A nedomluvíme teda rovnou další hraní, na který budeme posílat ty, co se na to první nevejdou? Tam by si zahrál i Miranu... Vojtěchu? :)
Autorská citace #71
13.1.2013 12:47 - Vojtěch
Tak proč ne, když bude zájem, tak můžeme dát další.
Autorská citace #72
15.1.2013 08:49 - Almi
Sparkle: Omlouvám se, ale nemůžu najít tu diskuzi, kdes psala o možném Dungeon Commandu tenhle víkend. Vypadá to, že bych měl a mohl mít čas, tož se zajímám... :)
Autorská citace #73
15.1.2013 11:21 - Sparkle
Almi píše:
Sparkle: Omlouvám se, ale nemůžu najít tu diskuzi, kdes psala o možném Dungeon Commandu tenhle víkend. Vypadá to, že bych měl a mohl mít čas, tož se zajímám... :)


Už jsem to vlákno oživila... bohužel tento víkend je manžel pryč a bez něj by to asi nemělo smysl, páč on by se ujal hlavně vysvětlování hry nováčkům. Měl bys čas 9. 2. ?
Autorská citace #74
15.1.2013 12:13 - Almi
Sparkle: Fajně, nevadí, já si někoho na DC ulovím, když už jsem v té Praze :)
Autorská citace #75
15.1.2013 15:00 - Sparkle
Oki :) klidně přijďte k nám, v neděli nemáme v programu nic kromě toho Pathfinderu. Kdyby vás bylo víc, můžu to hodit do programu a ještě to narychlo zkusím zpropagovat jako přátelské hraní pro ty, co už hru znají.
Autorská citace #76
29.1.2013 16:43 - Fibriso
ja bych byl pro za dohrání dobrodružství z 20.1. kdyby byl zájem (lidí co to toho 20 hráli)
Autorská citace #77
29.1.2013 18:18 - Sparkle
Fibriso píše:
ja bych byl pro za dohrání dobrodružství z 20.1. kdyby byl zájem (lidí co to toho 20 hráli)


Předala jsem Vojtěchovi emaily na vás všecky co jste to s ním hráli, bude jednodušší když si to s váma domluví přímo on...
Autorská citace #78
29.1.2013 19:25 - Vojtěch
jj, už jsem vyhodil maily na zaslané adresy, tak se snad ozvou. Jestli ale byli z daleka, tak to nebude tak snadné...
Autorská citace #79
29.1.2013 20:19 - Elaniss
Ahoj,
já i Tenzo bychom určit chtěli dobrodružství dohrát. :-) Pokud by se hrálo o víkendu je nám v podstatě jedno, kdy a v kolik to bude, čas si uděláme. Jen kdyby jsme se dohodli minimálně tři dny před.
Autorská citace #80
30.1.2013 09:32 - Sparkle
Pathfinder RPG otevřená kampaň

neděle, 10. únor 2013, 12:00
Hraní Pathfinder RPG na pokračování, dle pravidel Pathfinder Society Organized Play.

Dobrodružství z jednotlivých sezení na sebe volně navazují. Je však možné přijít si hraní pouze jednorázově vyzkoušet (i když přednost mají zájemci o dlouhodobé hraní).

Postavy budou začínat na 1. úrovni. První sezení kampaně v neděli 10. 2. začíná již ve 12:00, postavy si všichni vytvoříme společně.

Předchozí znalost pravidel Pathfindera není nutná - budou vysvětlena na místě.

Kapacita družinky je 5 míst. Možno přidat se v průběhu kampaně, pokud se uvolní místo.

Zájemci o hraní hlašte se na martina.magdova@mephit.cz (v tuto chvíli 2 volná místa)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.051236867904663 secREMOTE_IP: 44.201.64.238