Sparkle
7.5.2012 08:48
Hraní Das Schwarze Auge 5e - povede Tarfill
- sobota 03. června 2017

  • Hunter
  • LokiB
  • sirien
  • Mildar
  • captain66
Proběhlé Sirienovy one-shoty:

19. BŘEZNA / NEDĚLE: AS: Pleasure bringers (Šaman, Vojtěch, Šroty, Naoki, Tomislav)

2. DUBNA / NEDĚLE: Star Wars (Fate) (Šaman, Huner, Mackintoush, Demonica, Tony)

23. DUBNA / NEDĚLE: Sabotovaná mise (Fate) (Shako, Šaman, Sroty, LokiB, Hunter)
1.12.2014 11:43 - Sparkle
Můžu v tu sobotu 13. Neděle 14. je pitomá.
1.12.2014 15:41 - sirien
Ok, uvažujme sobotu 13.

Aby o Shakovi sedělo tak klidně od 14h.

Shako: díky, co píšeš v PM je docela cajk, to se twistne v klidu

Sparkle: ještě tu PM prosím :)
1.12.2014 16:34 - Alchiar
V sobotu čas mám.
1.12.2014 17:22 - sirien
Alchiar: ...tak ještě tu PM prosím :)
1.12.2014 18:52 - Alchiar
Jo, jasně, sorry. :) Mimochodem, co se nechat překvapit a nenechat si říct, jestli cylon mód hrát budeme, nebo ne?
1.12.2014 18:54 - sirien
could be :)
1.12.2014 19:08 - Shako
Alchiar píše:
Jo, jasně, sorry. :) Mimochodem, co se nechat překvapit a nenechat si říct, jestli cylon mód hrát budeme, nebo ne?


:-D
Z toho je jasné, že jsi pro Cylon mod, ale jinak jsem pro (čímž je jasné, že já jsem pro cylon mod).
1.12.2014 19:21 - Alchiar
Pro nebo proti, líbí se mi hlavně ta nejistota. :-D
3.12.2014 13:16 - Shako
Stále vyjednávám, zatím to vypadá, že budu limitován časově z obou stran - zřejmě stíhám cca 13:30 až 18/19h. Tedy můžu asi i později, ale jako bonus budu mít na hlídání dvou měsíční dítě, což nemusí být kompaktní s atmosferou hry nebo mě to taky může úplně vyřadit ze hry.

Siriene, jaká je očekáváná délka hraní? Stíháme to? Nebo mám přepustit místo někomu jinému...
3.12.2014 17:57 - Ebon Hand
Já jsem také časově na hraně toho 13.12., ještě to upřesním.
3.12.2014 18:00 - sirien
Počkáme teda, jak to vidí Ebon... protože upřímně, 13:30-18 je krutě na hraně, -19 je pořád relativně dost v presu.
Jako zahrát by se to dalo, ale mimo GameCon kde to je nutnost mám radši, když má hra nějakou vůli na natažení, abych nemusel usekávat např. zajímavé dialogické nebo charakterizační scény jen "protože neni čas".
4.12.2014 09:05 - Shako
Sirien: Můžeme dát 18/19 pauzu tak na 30 minut, já převezmu dítě a pak můžu hrát dalších 2 hodiny a nebo taky ne. :-D
Takže jestli je to málo, tak klidně přepustím místo někomu jinému.
7.12.2014 19:52 - sirien
Tak Ebon bude vědět jestli má čas až v úterý odpoledne.


Shako: Hele popravdě, nevim a nechci to rozhodovat za Tebe.

Ten scénář je na cca 6 hodin odhaduju - hrubě - v cylon-mode: off, přičemž v závislosti na tom jak hru pojmete to může vyjít o něco přes i pod; v cylon-mode: on jsem ho ještě nehrál a neodvažuju se hádat, jestli to vyjde nastejno nebo jestli se to protáhne o třeba hodinu nebo dvě (? o víc asi určitě ne).

Kdy začneme mi je poměrně jedno, úvod k té hře když nebudu muset vysvětlovat Fate elementary a když znáš intro scénáře napsané tady v diskusi je poměrně krátký, nicméně tenhle scénář má těžiště ve svém endingu a to nejen v tom jak k němu dospěje, ale i k jakému endingu dospěje, přičemž některé věci se v něm vyhrotí skutečně až v samém závěru, takže hrát Sabotovanou misi s tím, že mineš ending, by bylo dost mimo pointu (nemluvě o tom, že v případném cylon modu by absence hráče mohla dost zamávat s rovnováhou).

Rozhodni se sám, jestli máš nebo nemáš čas. Pokud Ebon tenhle víkend nebude moct a nehrál bys, tak bych pro vás určitě udělal další run někdy z kraje ledna podle toho, kdy byste mohli; jinak nejspíš stejně hodim do Mephitu tuhle hru začátkem příštího roku ještě jednou nejspíš nejpozdějc do konce února, jen netušim kdy přesně.
7.12.2014 22:28 - Sparkle
Kdyby se přesouval termín hraní protože lidi nemůžou, nevadí mi to, budou se v Mephitu v sobotu hrát paralelně Vampire: the Eternal Struggle, tak si skočím zahrát to :) Stačí mi dát vědět v pátek večer.
7.12.2014 22:32 - sirien
Pátek večer je pro mě trochu nanic, rád bych definitivně určil jestli hrajme nebo ne do středy večer, nejpozději čtvrtek přes den.

Ten víkend mám pořád poměrně volnej, ale pokud by to padlo tak mám taky možné alternativy, takže z mojí strany taky no stress na tohle. Na prosinec 2014 pokud vím žádné proroctví apokalypsu neprorokuje, takže leden je taky čas :)
10.12.2014 08:57 - Shako
Sobotní hru vzdávám, takže pokud Sirien potvrdí hru, tak moje místo je volné. Mezitím budu doufat, že nemá čas ani Ebon a celou hru odložíme na leden. :-D
10.12.2014 20:22 - sirien
Shako má smůlu a počká si na nějaký termín v lednu/únoru, Ebon sobotu potvrdil (sorry za pozdní zprávu, měl sem dneska ve škole jeden otravnej test)

Potřebujeme ještě toho pátého hráče... (je to narychlo, takže tentokrát první příjde - první bere; aby nebyly zmatky - první o kom se dozvím v TÉTO diskusi (sám za sebe či skrze někoho), žádné maily ani PMky :) )

(rovnou po napsání sem mi může dát dotyčný vědět PM/mailem ohledně cylon modu)


EDIT: shrnutí pravidel napíšu ještě dneska pozdějc večer snad
10.12.2014 20:43 - captain66
Cau, jestli je to misto jeste, tak bych taky prisel.
10.12.2014 20:46 - sirien
Tak se mi to líbí :)

Je Tvoje. Pošli PMku :)
11.12.2014 09:34 - Shako
V pohodě, nechám si v uterý povykládat o co jsem přišel. ;-) Captain je důstojná náhrada do té skvělé sestavy hráčů. Užijte si to.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.097231149673462 secREMOTE_IP: 54.165.122.173