Sparkle
7.5.2012 08:48
Hraní Das Schwarze Auge 5e - povede Tarfill
- sobota 03. června 2017

  • Hunter
  • LokiB
  • sirien
  • Mildar
  • captain66
Proběhlé Sirienovy one-shoty:

19. BŘEZNA / NEDĚLE: AS: Pleasure bringers (Šaman, Vojtěch, Šroty, Naoki, Tomislav)

2. DUBNA / NEDĚLE: Star Wars (Fate) (Šaman, Huner, Mackintoush, Demonica, Tony)

23. DUBNA / NEDĚLE: Sabotovaná mise (Fate) (Shako, Šaman, Sroty, LokiB, Hunter)
12.12.2014 05:06 - sirien
Ok, v sobotu bych rád hrál cca od dvou? A projistotu počítejte že to poběží do devíti/desíti večer (ať máme i rezervu).

Ohledně pravidel pro ty z vás pro které není Fate mezi "fave" systémy "of choice" (tj. nejspíš pro všechny kromě Sparkle) máte to tady (Sorry že tak pozdě - tyhle články "[Systém] v Kostce" sou těžší na sepsání, než se na pohled zdaj, ale aspoň jsem se k tomu kvůli vám konečně dokopal...):

Fate v Kostce

Prosím projděte si minimálně nadpisy:
- Hody kostkami a provádění akcí
- Aspekty a body osudu
...celé. Postavu můžete přeskočit (pochopíte ihned co jí uvídte před sebou na sheetu) a ze zbytku pak aspoň podnadpisy:
- Boj // Útok a obrana + Následky a stres
- Výběr speciálních mechanik // Odstoupení

...když si najdete čas přečíst to celé a napsat mi do diskuse k článku kde to je ok a kde to není ok a potřebuje to vybrousit, bude to super (ale nutné to není)


(Sparkle pokud bys to chtěla linknout z faterpg.cz, prosím počkej s tím ještě dvě až tři opravné iterace, než to trochu dobrousim - podobně jako STs v Kostce i tenhle článek na tenhle první nástřel asi bude mít daleko k dokonalosti, díky)
16.12.2014 13:18 - Sparkle
Další opengamingy budou až po novém roce, nicméně jste všichni srdečně zváni na herní silvestrovskou noc v Mephitu. Začne se od 18:00 a bude se hrát, dokud bude chuť. Co se dohodneme, že budem hrát, to se bude hrát. Deskovky, magic, klidně RPG.

Kdo se chce zúčastnit, napište mi sem nebo na martina.magdova@mephit.cz .
8.1.2015 20:53 - Sparkle
Fiasco
Neděle 25. 1. od 13:00

Fiasco je hra o běžných lidech s obrovskými ambicemi. Jejich plány zaručeně musí skončit katastrofou... Staňte se součástí příběhu, kde se pokazilo, co mohlo, a postavy se budou brodit po kolena v bahně a mrtvolách... v tom lepším případě.

Fiasco se hraje ve 3 až 5 lidech a nevyžaduje Vypravěče. Partie hry trvá i s vysvětlením pravidel maximálně 3 hodiny, proto pokud budete při chuti, dáme klidně 2 hry po sobě. Znalost pravidel není potřeba, vše bude vysvětleno na místě. Při větším počtu účastníků budou hráči rozděleni do více skupinek. Hra má i "mírumilovnější" variantu, kde postavy příliš neumírají, pokud chcete hrát tuto tak napište na martina.magdova@mephit.cz .

Počet míst je omezený, hlašte se prosím emailem na martina.magdova@mephit.cz nebo sem.
27.1.2015 13:14 - Sparkle
Tuto sobotu po obědě se budem stavovat na Pragoffestu, tak jestli bude někdo chtít donést tam jakékoli zboží, dejte vědět.
3.3.2015 13:49 - Sparkle
Dungeon World

neděle 15 březen 2015, 13:00
Hraní Dungeon World RPG. Přijďte si vyzkoušet tento velmi inovativní a jednoduchý systém pro fantasy hraní. Vše vysvětlíme na místě.

Zájemci o hraní hlašte se na karol.magda@mephit.cz


Každopádně toto je poslední opengaming organizačně zajištěný mnou, mé herní aktivity přestávají být kompatibilní s rodinou a tak jsem se rozhodla je zredukovat. Z RPG aktivit si ponechávám tvorbu světa Tauril a hraní se svými grupami, pouštím opengamingy a získávání nováčků a angažování na fórech taky utlumím na minimum. RPG program v Mephitu nadále bude fungovat, starat se o něj bude můj manžel Karol, cokoli budete chtít odmástrovat nebo uspořádat nebo zpropagovat co se týká RPG tak napište na karol.magda@mephit.cz , stejně tak tištěná RPG dovážíme stále stejně a stále s láskou. Díky všem, kdo mi pomáhali s rozjetím RPG komunity v Mephitu i jinde a snad se ještě mnohokrát potkáme u rozličnýho hraní nebo na conech.
3.3.2015 15:16 - Shako
Sparkle píše:
Dungeon World

neděle 15 březen 2015, 13:00


Kdo to povede?

Sparkle píše:
aždopádně toto je poslední opengaming organizačně zajištěný mnou, mé herní aktivity přestávají být kompatibilní s rodinou a tak jsem se rozhodla je zredukovat.


Překvapuje mě, že až tak pozdě to přestává být kompaktní.. já zatím nestíhám nic a to zdaleka nejsem matka tolik dětí jako ty. ;-) Díky za tu iniciativu a zase někdy...
3.3.2015 15:21 - Sparkle
Povede to PardGalen.

Se dvěma dětma to bylo v pohodě, až to třetí mě nějak zlikvidovalo, holt už stárnu. Už mnohem hůř fyzicky snáším to že dítě se v noci furt budí, moc nedávám když třeba hodinu v kuse řve a tak. Navíc tohle mrně začalo chodit už v 8 měsících, o to pomalejc se vyvíjí mentálně, už půl roku mám doma neovladatelnou řvoucí ničící příšerku a fakt už to prostě nedávám celkově.
3.3.2015 15:41 - Shako
Sparkle: Jasný, tak hodně zdaru a výdrže. Já si zatím nedokážu představit, jak se to dá stíhat s jedním, natož ze třemi a ještě z pozice matky. ;-)
3.3.2015 17:53 - Alwaern
OT: Neboj shako, zvykneš si.
4.3.2015 22:19 - Sparkle
Je možnost objednat zase Free RPG Day kit. Obsah kitu zde: http://www.freerpgday.com/ V čem je problém: kit od loňska podražil a zároveň se zhoršil kurz koruny vůči dolaru. Letošní kit vyjde cca na 2700 kč.

Tzn pokud by se k tomu udělal RPG Day jako minule, kde dorazí těch cca 15 lidí, pak by musel každý zaplatit vstupný 180 kč.

Ano je to pitomý. Mně osobně se do toho za těchto podmínek nechce. Ale kdyby někdo z vás třeba chtěl část toho kitu pro sebe a byl by ochoten se o něj nějak podělit, tak by to asi šlo. Je to na vás, kdyžtak napište.
4.3.2015 23:11 - JanoS
Ja bych se ucastnil. Mam ale dotaz jak by se delili veci ktery je mene nez 15 v kitu?
Ja konretne bych mel akorat zajem o 1 Silver vec (5 na kit) a 1 Bronze vec (3 na kit), cena 180 je uplne v pohode...
5.3.2015 08:06 - Nachtrose
Mam tam nejake veci ( jednu urcite ) o ktere bych mel zajem a cena je pro mne take celkem OK, jen je problem, ze nemuzu na 100% slibit ucast. Mno... pri nejhorsim by se to pribalilo k nektere moji objednavce ;-)
5.3.2015 08:37 - Vojtěch
Já bych se taky dostavil. Máme už termín?
5.3.2015 09:54 - Demonica
Já bych se taky zúčastnila a s cenou problém nemám.

Edit: 20. června 2015?
5.3.2015 10:00 - Sparkle
Já právě netuším, jestli to do toho 20. června dorazí. Ono to je primárně akce pro USA a mám pocit, že v Evropě to objednává jen pár obchodů.
5.3.2015 10:23 - Nachtrose
Ten lonskej byl taky az v listopadu a nicemu to nevadilo ;-)
5.3.2015 13:11 - Sparkle
No ono se to musí objednat už někdy teď, ale ta akce by mohla být až po létě. A to se mi právě nechce.
5.3.2015 14:14 - ShadoWWW
Nevím, jestli se zůčastním, ale klidně bych ty dvě stovky přispěl i převodem.
13.4.2015 13:12 - Sparkle
RPG Day kit na letošek vyjde cca na 3000 kč i s poštovným. Obsah kitu zde: http://www.freerpgday.com/index.htm

Cena je dost veliká, takže sama do toho nepůjdu, pokud někdo z vás chce konkrétní věci z kitu tak se můžem domluvit že to koupíme společně, vy si zaplatíte svoje věci a rozeberete a zbytek se rozdá při RPG Day. Rozhodně ale nechci dávat na RPG Day vstupné víc jak 30 kč, minule se zúčastnili i nějací dost casual hráči, ti by nepřišli kdyby vstupný bylo moc drahý.
13.5.2015 12:57 - Sparkle
Iron Kingdoms Unleashed

Vítejte v Iron Kingdoms, fantasy světě poháněném párou. Válka zuří mezi hrdými národy. Obří válečné stroje se prohánějí po bitevních pláních, doprovázené čaroději, kteří je ovládají. Je v takovém světě místo pro nové hrdiny? O tom se přijďte přesvědčit sami. Každý z vás se ujme role jednoho dobrodruha. Postavy budou předpřipravené, vše bude vysvětleno na místě.

Svět Iron Kingdoms možná znáte i z figurkových her Warmachine a Hordes. Při tomto otevřeném RPG hraní se zaměříme na frakce Hordes.

Datum: neděle 31. 5.
Začátek ve 12:00.

Jsou 4 volná místa, rezervace na jan.polak@mephit.cz

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.086355924606323 secREMOTE_IP: 52.90.211.141