Sparkle
7.5.2012 08:48
Hraní Das Schwarze Auge 5e - povede Tarfill
- sobota 03. června 2017

  • Hunter
  • LokiB
  • sirien
  • Mildar
  • captain66
Proběhlé Sirienovy one-shoty:

19. BŘEZNA / NEDĚLE: AS: Pleasure bringers (Šaman, Vojtěch, Šroty, Naoki, Tomislav)

2. DUBNA / NEDĚLE: Star Wars (Fate) (Šaman, Huner, Mackintoush, Demonica, Tony)

23. DUBNA / NEDĚLE: Sabotovaná mise (Fate) (Shako, Šaman, Sroty, LokiB, Hunter)
27.3.2017 21:23 - Šaman
Je to ještě prozaičtější - když zvolíme temnou, občerstvení zajišťuješ ty :)


A propo, bude možné si zase uvařit vodu na čaj? Není potřeba mít konvici přímo v herně, jen jednou až dvakrát doplnit termosku.
27.3.2017 21:43 - Demonica
Tak to já si donesu kafe, když sušenky jsou už jasný a týden dovolené taky nějak zvládnu. :D
27.3.2017 21:49 - sirien
Demonica píše:
Tak to já si donesu kafe

Černý, předpokládám...
27.3.2017 22:56 - Jarik
Já si teda myslím, že to zdravotní pojištění se týká jen umělých protéz.
28.3.2017 15:55 - Hunter
Hehe, ja jsem taky pro imperium, at uz z KOTORu, nebo s Palpikem :-) 12:00 v nedeli ok. Pripominam, ze nechci hrat temnou postavu, jenom slouzit se cti a hrdosti proaktivni moci Imperia, ktere dohlizi na poradek a bezpecnost vsech! Imperium nejsou jenom Sithi :-) Navic je tam ta zminena kyberneticka zdravotni pece zdarma a to se vyplati!
Sice Fate v podstate neznam a nikdy jsem ho nehral, ale myslim, ze to nebude problem :-)

Ad kafe, juchuu, nechas pak trochu kafe schovaneho v Mephitu na Sabotovanou misi? Jako ze sice kafe nemame, ale ja ho zazracne najdu? :-)
28.3.2017 16:13 - sirien
Hunter píše:
nechas pak trochu kafe schovaneho v Mephitu na Sabotovanou misi? Jako ze sice kafe nemame, ale ja ho zazracne najdu?

Je to Sabotovaná mise. Vyházení kafe airlockem je plán sabotérů způsobit posádce kofeinový absťák. Kafe co najdeš bylo záměrně schováno, aby bylo nalezeno později a všichni se na něj hned vrhli. Záhy po vypití nejspíš zjistíš, že obsahuje polonium nebo tak něco.
28.3.2017 16:15 - Aegnor
sirien píše:
Záhy po vypití nejspíš zjistíš, že obsahuje polonium nebo tak něco.

Chceš říct "ta přeživší polovina záhy po vypití nejspíš zjistí, že ..." :-)
28.3.2017 16:39 - sirien
Hej jako Sabotovaná mise původně nebyla Fate sci-fi varianta na Tomb of Horrors, ale začínám si pohrávat s myšlenkou... :D
28.3.2017 17:04 - Jarik
Sirien: že si pohráváš s myšlenou snad doufají všichni, kdo k tobě jdou na hru.
Jestli jsi si ale do teď pohrával s něčím jiným, tak by ses měl zamyslet nad tou myšlenkou.

A protože rád Sirienovi pomůžu, tak dodávám pro upřesnění za něj.

... že by tomu tak být nemuselo. :)
28.3.2017 20:22 - Vojtěch
sirien píše:
Hej jako Sabotovaná mise původně nebyla Fate sci-fi varianta na Tomb of Horrors, ale začínám si pohrávat s myšlenkou... :D


Vojtěch likes this development.
28.3.2017 20:25 - LokiB
To není Sabatonová mise? Oh ...
29.3.2017 13:43 - Šaman
Tak týpek, co měl jet se mnou 2.4. to odvolal.
Zkusím sehnat nějakou pěknou nezadanou dvacetiletou zrzku, která by si chtěla zahrát Fate a žere Star Wars, ale mám trochu obavu, že přijedu sám.

Takže pokud by měl někdo zájem, jedno místo je volné.
29.3.2017 13:48 - LokiB
Šaman: hmm, se mi možná uvolnil víkend ...
29.3.2017 13:53 - sirien
Hraješ s hranim ruskou ruletu a zkoušíš, jestli má Cemi čas číst místní diskuse i před blížící se státnicí? :)
29.3.2017 14:01 - LokiB
Je to přesně tak ... :) ono je to komplikovanější ještě, ale to sem nepatří. prostě to jen musím rozmyslet.
29.3.2017 14:05 - sirien
To bylo ve skutečnosti Šamanovi na téma té poznámky o nezadané zrzce, jen mi tu teď blbne internet zase tak se to odesílalo dýl a nevšim sem si žes mezitim něco ještě postnul Ty :)
29.3.2017 14:15 - Šaman
sirien píše:

Cemi neznám, ale asi začnu jezdit na Cony, jestli se tam podobné bytosti opravdu vyskytují. :)


Jinak já každopádně přijedu a za jakou stranu budeme hrát je mi jedno - jen nechci hrát nějaké sadistické zláky, kteří se ale nikdy netrefí.
29.3.2017 14:18 - LokiB
No ... ono já taky nejsem dvacetiletá zrzka co žere Fate a SW, aby to zas někdo špatně nepochopil ;)
29.3.2017 14:23 - sirien
Šaman píše:
Cemi neznám, ale asi začnu jezdit na Cony, jestli se tam podobné bytosti opravdu vyskytují.

Jako jo - na GC dokonce i poměrně víc, než jinde. Jen je musíš stihnout :) (na FF je holek poměrově víc, ale zase půlka z nich sou něčí přítelkyně a druhá půlka sou teenage fanynky nějakého anime nebo twilightu...)


A jinak jasně - neboj, chápu. Mám připravit hru za sadistické zláky, co se umí trefit. To by neměl být moc problém :)
29.3.2017 15:01 - Hunter
LokiB píše:
No ... ono já taky nejsem dvacetiletá zrzka co žere Fate a SW, aby to zas někdo špatně nepochopil ;)


Z toho si nic nedelej, Loki, nikdo neni dokonaly... :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10826802253723 secREMOTE_IP: 44.223.39.199