sirien
2.5.2017 19:18
Gangs of Doskvol - general
Autorská citace #41
7.7.2017 11:02 - Gurney
Tak co, jak jste na tom s tou nedělí? Můžete? Máte chuť? Potom tenměsíc co budu pryč nebudu moct.

...ještě mě tak napadlo k tomu předchozímu postu, uvědomil jsem si, že to trochu vyznívá jako bych vám nechtěl dát ten výsledek, který jste si zasloužili a pro ujasnění bych měl asi dodat, že ty skupiny, které se neocitly ve válce s Lampáři dostávají hodiny odpočítávající jejich trpělivost s Baszem, které je samo možné dalšími akcemi někam posunovat. Další hodiny by si nejspíš zaloužilo napětí mezi Gondoliéry a Drožkaři, ale tady asi uvidíme, jak moc to ještě vstoupí do hry.
Autorská citace #42
7.7.2017 11:38 - sirien
Já s nedělí počítám.

Jinak v pohodě, my si ty hodiny už dotikáme - já mám ostatně jednu volnou downtime a Captain ještě taky, ne? :)

A gondoliérům a drožkařům ty hodiny dej, ty ještě odtikám aby se kamarádili, z toho ještě taky něco kápne...
Autorská citace #43
7.7.2017 12:24 - Demonica
Taky s nedělí počítám.
Autorská citace #44
7.7.2017 13:12 - Dukolm
Počítám
Autorská citace #45
9.7.2017 15:26 - Gurney
V 1800 budu na Hangoutsech.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.098496913909912 secREMOTE_IP: 54.162.164.86