sirien
13.6.2017 18:09
Autorská citace #21
9.4.2018 21:55 - sirien
...tadá!

Zahladil sem poznámky ze session 7 a dopsal zápis z 8 a 9.

Zajímavé, jak relativně dlouhá session s hodně děním může mít poměrně krátký zápis a naopak relativně krátká session s docela jednoduchou akcí která proběhla vcelku bez komplikací může mít zápis dlouhej. Hm.

(taky sem trochu updatenul vedlejší článek s přehledem postav i o přehled skupinového sheetu)
Autorská citace #22
9.4.2018 22:29 - Dukolm
Já stangovi s tou mrtvolou nepomáhal ven ani zpět. Od té policejní stanice ho v tom nepodporuji.
Autorská citace #23
10.4.2018 14:24 - sirien
Aha, on o vás přitom G mluvil v množnym čísle myslim, tak mi nějak utkvělo že ste tu brzo-mrtvolu nesli oba.

Každopádně sem to opravil :)
Autorská citace #24
10.4.2018 14:39 - Aegnor
Moc se mi líbí Strangerův přístup a kreativní chápání rozkazů.
Autorská citace #25
10.4.2018 15:39 - sirien
Tak to mě osobně taky, ale Tide z toho moc nadšenej neni :D
Autorská citace #26
11.4.2018 15:18 - Gurney
sirien píše:
Zahladil sem poznámky ze session 7 a dopsal zápis z 8 a 9.

Super, moc dík za zápis.

Strangerovo kreativní řešení požadavku na to, aby se v budově v době jeho odchodu nenacházely v budově žádné mrtvoly, nemělo chybu. Krom toho, level up! aneb gratuluju k Tier I grangu.
Autorská citace #27
11.4.2018 16:11 - sirien
jo no. To ještě budeme muset vymyslet kde se nám ty noví mladí a perspektivní gangsteři berou, když sme zatím žádnej nábor nevyhlašovali :D
Autorská citace #28
12.4.2018 22:59 - Gurney
Tak kohorta stojí dva upgrady a na Tieru I je to 3-6 zoufalců, to seženete :D ...možná nějací vděční Drožkaři?
Autorská citace #29
12.4.2018 23:19 - sirien
Joaha, tak jestli je nezískáváme automaticky a můžeme bejt tier 1 i bez poskoků tak pohoda, já měl za to že poskoci tak nějak naskakujou s tierem sami :)
Autorská citace #30
13.4.2018 00:06 - Aegnor
sirien píše:
já měl za to že poskoci tak nějak naskakujou s tierem sami :)

Naskakuje počet poskoků, ale dokud žádné nemáš, tak se nemají jak množit. :-)

A to jste vytierovali až teď? Bych čekal, že už máte T1 se strong holdem.
Autorská citace #31
13.4.2018 11:58 - sirien
My nespěcháme - věříme tomu, že stabilní růst musí být postavený na pevných a solidních základech, takže jsme se dlouho věnovali jejich pečlivému pokládání, abychom následně mohli stoupat vzhůru s jistotou, že se pod námi naše dřívější konstrukce nepodlomí ani když ji občas skutečně hodně zatížíme :)

...ve skutečnosti naše nejvíc top akce byly tak top, že nám nehodily žádnou Rep, protože se doslova nikdo nikdy nedozvěděl, že sme je vůbec udělali (a bohužel nemáme tu Assassiní specku která by nám i za 100% tichou akci dávala pořád aspoň 1/2 Rep, takže sme odešli s nulou) a následně sme byli chvilku zaseklí na tom, že sme měli full Rep, ale neměli sme dost cash. Resp. měli sme cash, ale potřebovali sme utrácet za jiný věci než za level up a nikomu se nechtělo likvidovat Stash.

Samozřejmě, naše finanční problémy jsou způsobené z velké části skutečností, že sme se nějakejch 5 akcí vláčeli za pokladem, kterej sme pořád vůbec nijak nezpeněžili, protože sme skončili s tím že místo coinů máme v úschově mystickou obdobu nukleární bomby kterou půlka týmu nebude ochotná prodat, což reálně znamená že sme utopili nějakejch 24 coinů na něčem, co nám nic nepřináší (stranou toho, že je i tak pořád o 10 coinů podceněná). Dirty DM tricks 1-0-1.
Autorská citace #32
14.4.2018 19:56 - Gurney
Je fakt, že vzhledem k vašemu modu operandi už vám No Traces dost chybí.
Autorská citace #33
23.1.2023 23:44 - sirien
Na srazu na Dálavě jsme kdysi hráli jednu další hru naživo, s guest star Naokim (...a někym?) Udělal jsem si tehdy poznámky, ale nikdy jsem je pak už nezpracoval do dalšího zápisu. Teď sem je náhodně našel a... well, už z toho tu hru asi zrekonstruovat nezvládnu.

Pamatuju si, že mise byla v nějakém bordelu - už přesně netuším co jsme tam chtěli a proč (ani kdo sakra byl Henner). Pamatuju si, že se tam něco epicky podělalo (opět) a zhroutila se tam hranice ghost fieldu (zase) (nejspíš zas nějaký kravení s tou hlavou?) a na konci ten bordel celej hořel a tak (...).


Poznámky k zápisu:
- Hořící týpek ve fighting pits
- Pokec v hospodě
- Plán sejmout Hennera
- Infiltrace do bordelu
- Atine shity
- Stranger u Hennera
- Tide zastřelil Hennera
- Stranger vybuchuje náboje (...myšleno ty "fosforový" anti-ghostí)
- Skákání z oken
- Spirit world
- Návrat pro Nyryx
- Drožkaři přede dveřmi

...a, teď se mi vybavilo, že sem nějak vypad z okna (byl vyhozen? Vymrštěn výbuchem?) a... buď sem se propad do ghost fieldu omylem, nebo to bylo mé hráčské řešení jak ten pád z X-týho patra přežít?
A na konci ten bordel oblíhali drožkaři a nějak jsme se prosmýkávali ven... a teď nevim jestli sme se vykecali že sme kamarádi nebo jsme se snažili naopak protáhnout nepozorovaně.

Hm. Vracej se mi nějaký flashe, možná že kdyby ostatní doplnili co vědí tak by se mi rozsvítilo aspoň z větší části :D

Anyway, to byla nejspíš poslední hra téhle kroniky, co jsme kdy hráli, tak sem nechtěl aby zůstala zapomenutá.
Autorská citace #34
24.1.2023 16:08 - Dukolm
Já se dobrovolně prásknu Crow se neučastnil Dálavy ani hry a zápis jsme mi slibovaly pár let :-D
Autorská citace #35
5.2.2023 14:45 - captain66
Napisu moje vzpominky, az budu mit nejakej cas na to. Jinak nebyl Crow a navic byl Naokiho Cutter (jehoz jmeno si nepamatuju).

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.081950187683105 secREMOTE_IP: 44.210.107.64