Hunter
12.11.2018 19:44
Star Wars ve Fate diskuze skupiny
Pro probirani pravidel, dohadovani dalsich hrani a vseobecne jakekoliv komentovani, postovani, ci odkazy. S vyjimkou zapisu - ty patri do zvlastni diskuze :-)
Autorská citace #1
12.11.2018 21:47 - Bleška
Prvníííí :D
Autorská citace #2
12.11.2018 21:49 - Hunter
:-) Vedel jsem, ze kdyz nic nenapisu, budes mit radost :-D
Autorská citace #3
12.11.2018 22:09 - Bleška
já jen doufala, že mi ho nesmažeš :D
Autorská citace #4
12.11.2018 22:25 - Bleška
Jinak jsem koukala na ty ranky Sithů, a pro naši dobu platí:


the "Darth" title was used by high-ranking Sith Lords, including – but not limited to – members of the Dark Council


Mělo by to být cirka takto:
1. member of the Dark Council
2. Darth
3. Lord
4. Apprentice
5. Acolyte
Autorská citace #5
13.11.2018 01:46 - tony
6.NoNejm forcer / Usless person (ne forcer)
7.nezávislí
8.republikáni


Mi jsme tudíž někteří 4ky nebo ne?
Autorská citace #6
13.11.2018 02:02 - tony
Nevím proč ale když sem se rozhodl být dědicem pravé Sithské krve,nějak mi na mysl vyskakuje obrázek jak nemám nos a poráží mne nedostudovaný dítě..........asi nějaký negativní vlny od imperátora kterej mi závidí že není true blood sith jako já že?
Autorská citace #7
13.11.2018 07:14 - Hunter
Jo, Toniku, vetsina z vas prave prechazi z Acolyte na Apprentice :-)

A diky za zapis :-) +1 FP na dalsi hru!
Jo a zbroje, co mit tu "kostru", ale opravdu jen par dilu? Rekneme, ze sice vahove to je polovina, ale jako zbroj to slouzi jen z 1/10?
Autorská citace #8
13.11.2018 14:17 - tony
však já si jí složím neboj jinak nepočítám že mi to dá nějakej bonus jinde než v muzeu mezi exponáty,takže je zatím jedno kolik % toho je.
Autorská citace #9
15.11.2018 16:17 - Hunter
Zamyslete se nad pribehovym aspektem - co byste radi menili, co byste radi prekonali?
Pristi hru si ho zkusime nadefinovat :-)

Jo, pokud budete mit cas a chut, muzeme postupne odladovat backgroundy :-)
Co by me zajimalo je rodina, pratele, ci nepratele - jestli uz nekoho chcete mit nadefinovaneho, kdo se ve hre casem objevi, respektive to nejak pouziju :-)
Autorská citace #10
24.11.2018 18:07 - Elvid
Aspekt pro hru...původně jsem tedy zvažoval něco pro postavu typu "Magie maskovaná pokročilou technikou", což by se na tu planetu mohlo hodit, ale vzhledem k tomu, že by bylo vhodné, aby nás to víc stmelilo a bylo vhodné pro více postav, tak mne napadlo něco jako "Bezcitný kult ze zapomenutého města" (Město lze nahradit chrámem a zapomenuté lze nahradit potopené).
Mohlo by to mít něco do činění s dark site, ať už místo, artefakt, nebo něco z dávné doby, proto je ten kult teď bezcitný a to je myslím něco, co vadí všem postavám ve skupině, takže by to mohlo napomoci těm vztahům a mít něco společného na stmelení skupiny.
Autorská citace #11
25.11.2018 21:02 - Hunter
Dekuju vsem za hru, jsem rad, ze se libila :-) Pokud budete mit napady na zlepseni apod, dejte vedet po mailu :-)

Doplnil jsem kontakty, vcetne hernich Issues. Posadka Starskiffu tedy doznala znacneho rozsireni :-) D0-RT je zkratka stylovy doktor :-)

Dalsi hra v nedeli, 09.12.2018 a to u me doma od 13:00 do 19:00.
Vyjadrete se ale i k hranim na pripadny dalsi termin v prosinci, at je jasno :-) A idealne to zaklikejte az to unora, at si lide mohou planovat akce a nemame problem se schazet. Osobne preferuju hrani klasicky jednou za 14 dni, zrejme v nedeli :-)

A tesim se na zapisy! A denicky, at vam muzu radne pripravit troubles a compely, abyste si nasyslili vic FP :-) A uzili si to jeste o neco vic :-)
Autorská citace #12
27.11.2018 11:39 - Bleška
Pučení pro příště, při čtení Toníkových zápisů NEJÍST! xD
Autorská citace #13
27.11.2018 23:35 - Hunter
Ahahaaa, vtipny a dobry, Toniku, diky :-)
Ostatnim pripominam denicky, chci je mit do konce tohohle tydne, at mam dalsi na vymysleni napadu jak vytezit vase aspekty :-)
Autorská citace #14
4.12.2018 11:25 - tony
pár nápadů:
blue ocean v pravidlech dělal +1 mental nebo social armor.Co to přejmenovat na meditační techniky Sithů a nechat to být?

Další jsou moje oblíbený zvířátka,Pejsci by dávali bonus do klouskombatů,plivači kdečeho do rangedkombatu
Autorská citace #15
7.12.2018 08:43 - Hunter
To prvni, nejaky mental armor, jasne. Vidim to na stunt a prave na utoky proti mental stressu dava do obrany +2 - nejspis spada pod will.
Ad pejsci apod, jasne, jako extras ve vybave. Misto "Device" je to tedy "Animal", ale ve vysledku funkce stejna. Na danou aplikaci skillu, bonus. Problem je, ze nemam rad ciste bonusy do "damage", neboli primeho zranovani. Misto toho bych radsi bonus to tvorby combat advantage. Ostatne bez mechanickeho bonusu muzes klidne rict, ze sis ochocil zviratko a to ti pomaha nahanet/rozrusit nepratele a tim je muzes pak snaze sejmout :-)
Aneb bez cisteho bonusu se jedna o popis a za me dobry. Ma-li mit bonus, pak by to melo byt skrze extras a je potreba to radne nastavit (pripominam idealne bez primeho bonusu do utoku, jako spis do combat advantage).
Autorská citace #16
7.12.2018 14:57 - tony
v pohodě
Extras/ animals:

Kotátko: roztomilé chlupaté stvoření(ne andy)které útočí svojí roztomilostí na will,kdo podlehne místo obrany jen vzdychá a kochá se.

Věrný pes šarik: pomáhá s tvorbou adventičů typu, "k táboru se nikdo nepřiblíží bez našeho vědomí" s výjimkou scén ve kterých se pohybují jednotky vermachtu a SS
Autorská citace #17
9.12.2018 11:56 - Hunter
Tak nejak me uklidnuje, ze kvuli lightsaberu uz Tonicku nemas zadne volne sloty na vybaveni :-D
Autorská citace #18
10.12.2018 16:23 - tony
ale mám resorse ze kterých si je mohu pořídit ve hře už vycvičený......MUHAHAHAHA
Autorská citace #19
12.12.2018 11:59 - Hunter
Ehh, Tonicku, no muzes, no :-) True blood Sith na svem novem ori (dikoprase) :-)

Za minule hrani pripominam, jeden skill z tech na +2 se zlepsi na +3.
Pote si muzete vymenit jeden z +2 skillu za ten na +1, nebo jeden z +1 vymenit za skill na +0.
Nezapomente mi tedy poslat nove denicky :-)

Par z vas ma take volny slot na aspekt, takze se zamyslete nad jeho vyplnenim. Pri posledni hre byla spotreba FP takova, ze vas uz urcite napadlo, kde by se vam to hodilo :-)
Autorská citace #20
23.12.2018 11:22 - Hunter
Tak co dalsi zapisy? To vazne bude jen Tonickuv a muj? :-)
A pripominam ten skill na +3 a s tim spojenou aktualizaci denicku! Sup, sup, uz se nam to blizi :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.092233896255493 secREMOTE_IP: 18.212.87.137